TOP 10 Aplikacji na Androida

TOP 10 Aplikacji na Androida

Android z dnia na dzień staje się coraz częściej stosowanym systemem w różnych urządzeniach mobilnych. Jego wielką zaletą jest to, że zrzesza przy sobie dużą społeczność deweloperów którzy piszą aplikacje. To niewątpliwie gwarantuje dużą popularność tego systemu. Jednak jak w gąszczu tak wielu aplikacji znaleźć te najlepsze i najbardziej wartościowe? W artykule przedstawimy Państwu 10 ciekawych i bezpłatnych aplikacji pod system Android.

Google Maps

Bardzo znana aplikacja i bardzo przydatna. Aplikacja zawiera bardzo szczegółowe mapy, które możemy wyświetlać w postaci mapy albo zdjęć satelitarnych. Program posiada funkcję "moja lokalizacja", która umożliwia pokazanie na mapie naszego aktualnego miejsca przebywania, nawet kiedy nie posiadamy odbiornika GPS.

Google Maps

Program zawiera również rozbudowany moduł informacji o firmach. Wystarczy wprowadzić interesującą nas kategorię, a program sam wskaże najbliższe firmy, wraz z ich opisami. Google Maps oferuje także wyświetlenie interesujących nas współrzędnych geograficznych. Bardzo przydatną funkcją podczas podróży jest opcja wyznaczania trasy. Funkcja Buzz pozwala sprawdzić co się dzieje aktualnie w pobliżu.

Zobacz także Google Maps offline

Google Translate

Bardzo dobra i często niezbędna aplikacja, która umożliwia tłumaczenie tekstów na ponad 50 różnych języków. Program pozwala na bardzo szybkie przetłumaczenie wprowadzonego tekstu z jednego języka na drugi. Oprócz tego aplikacja oferuje funkcje mowy, które umożliwiają przeczytanie tekstu w danym języku.

Google Translate

Aplikacja została wyposażona również w tryb konwersacji. Na razie jest ona w fazie testów ale program już oferuje tłumaczenie między dwoma językami. Wystarczy wypowiedzieć kwestię, a program wyświetli jej tłumaczenie i usłyszymy je w głośniku.
 

You Tube

Aplikacja umożliwiająca bezpośredni dostęp do filmów ze strony youtube.com. Najnowsza wersja charakteryzuje się poprawionym, bardzo ładnie wyglądającym designem. W aplikacji możemy spersonalizować nasze konto pod względem wyświetlanych filmików. Program umożliwia rotację ekranu podczas oglądania filmów.

You Tube

Flash Player 10.2

Aplikacja pozwala cieszyć się dostępem do każdej strony internetowej. Dzięki Flash Player mamy możliwość przeglądania stron opartych na technologii flash. Program przydaje się również przy korzystaniu z różnych aplikacji i gier video. Wersja Flash Player 10.2 przeznaczona jest pod system Android 2.2 i 2.3.

Flash Player 10.2

Niniejsza wersja została udoskonalona z zakresu wydajności. Posiada akcelerację sprzętową dla H.264. Umożliwia też lepsze zarządzanie energią, a więc przedłuża żywotność baterii w telefonie.
 

Ringdroid

Program pozwala stworzyć własne dzwonki dla telefonu prosto z biblioteki muzycznej w urządzeniu. Aplikacja pozwala też na nagrywanie dźwięków. Obsługa programu jest bardzo intuicyjna. Po załadowaniu interesującej nas piosenki, wyświetla się ona w postaci ścieżki dźwięku, który możemy dowolnie przycinać.

Ringdroid

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ wszystko możemy zrobić automatycznie w telefonie bez podpierania się komputerem.
 

Wheres My Droid

Chyba każdy posiadacz telefonu komórkowego miał kiedyś problem z jego znalezieniem, kładąc go w jakimś miejscu i o tym zapominając. Wtedy najwygodniej zadzwonić na swój numer i nasłuchiwać gdzie dzwoni. Jednak co zrobić w momencie kiedy mieliśmy akurat włączony tryb milczący? Wówczas bardzo przydatnym programem okazuje się Wheres My Droid.

Wheres My Droid

Teraz kiedy zagubisz swój telefon, możesz wysłać na niego SMSa ze specjalnie wybranym słowem - hasłem. Kiedy SMS zostanie odebrany przez nasz telefon, tryb milczenia zostanie dezaktywowany, głośność zostanie zwiększona i telefon zacznie dzwonić. Program umożliwia także określenie lokacji GPS.
 

Skype

Bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia prowadzenie rozmów przez internet. Rozmowy są możliwie wtedy kiedy mamy dostęp do sieci WIFI lub łączymy się przez 3G. Kiedy wykupimy specjalny abonament możemy także dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe.

Skype

Oprócz możliwości prowadzenia rozmów, program umożliwia prowadzenie czatów i wysyłania plików. Warto przed instalacją aplikacji zapoznać się z tym czy program wspiera nasz telefon komórkowy.
 

Anti-Virus Free

Antywirus dla systemów Android pozwala chronić telefon przed różnymi zagrożeniami. Program jest całkowicie darmowy. Jest to jeden z najczęściej instalowanych programów antywirusowych. Pozwala na zabezpieczenie telefonu przed wirusami poprzez: antywirusowy skaner aplikacji, ustawień oraz plików, blokadę telefonu przed nieautoryzowanym dostępem, ochronę prywatności w sieci.

 Anti-Virus Free

Aplikacja działa szybko, nie zacina się i nie zużywa dużo baterii. Aplikacja posiada narzędzie tworzenia kopii zapasowej danych i aplikacji.
 

Adobe Reader

Niezbędna aplikacja jeżeli chcemy otworzyć na naszym telefonie dokumenty PDF. Program umożliwia otwieranie plików PDF które są załącznikami do wiadomości e-mail, umieszczonych w internecie lub w pamięci urządzenia. Aplikacja pracuje w trybach wyświetlania pojedynczej strony, przewijania ciągłego jak i ponownego wlewania tekstu.

Adobe Reader

Program charakteryzuje się łatwą i skuteczną nawigacją wewnątrz plików PDF. Adobe Reader wspiera gesty sterowania multi touch, które pomagają w efektywnym przeglądaniu plików PDF.
 

Tuner - gStrings Free

Wszyscy amatorzy gry na gitarze mogą być zaciekawieni tym programem pod system Android. Program umożliwia nastrojenie instrumentu, wystarczy tylko grać daną strunę, a program przy pomocy mikrofonu w telefonie określi jaki dźwięk gramy. Aplikacja jest bardzo dokładna i pozwala bez problemu nastroić instrument.

Tuner - gStrings Free

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus

Zestaw Komputerowy Na Nowej Karcie Graficznej GeForce GTX 1070!

Zestaw Komputerowy Na Nowej Karcie Graficznej GeForce GTX 1070!

Wydajna jednostka na nowej karcie graficznej GTX 1070! Wysoka niezawodność oraz doskonała jakość wykonania. Sprawdź koniecznie tą konfigurację!

Prezentacja Części

Procesor

Intel Core i5-6600K to procesor najnowszej generacji Intel skylake! Taktowania tego procesora sięgają aż do 3,9 GHz (Tryb Boost). Skylake wyposażony jest w 4 rdzenie oraz 4 wątki, a odblokowany mnożnik pozwala na jego OC. 

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

Zobacz: Potężna Maszyna Do Montażu i Nagrywania - Sprawdź Komputer Rock'a!

Płyta główna

Szkieletem zestawu będzie płyta główna MSI Z170A Gaming M3 o kolorystyce czarno-czerwonej. Płyta Gaming M3 charakteryzuje się bardzo dobrą sekcją zasilania oraz bogatym tylnym panelem, który wyposażony jest w 4 x USB 3.1 gen 1, 2 x USB 3.1 gen 2 oraz 2 x USB 2.0

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

Sprawdź Również: Zestaw Komputerowy Za 4000zł!

Karta graficzna

Za komfortową rozgrywkę będzie odpowiadała karta graficzna ASUS GTX 1070 STRIX o pamięci aż 8GB. Technologia DirectCU III z opatentowanymi wentylatorami Wing-Blade zapewni do 30% niższą temperaturę i 3-krotnie cichsze działanie. Co najważniejsze to karta jest w pełni kompatybilna z technologią VR!

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

Nowość: Budżetowy Zestaw Komputerowy Na Nowej Generacji Intel Skylake!

Pamięć RAM

W zestawie znajdą się również pamięci RAM Corsair Vengeance LPX o pamięci 8 GB. Taktowanie utrzymywane jest na poziomie 3000 MHz, a zastosowanie czystego aluminium pozwala na szybsze odprowadzanie ciepła.

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

Zasilacz

Za dostarczenie odpowiedniej mocy zestawowi odpowiada zasilacz Be Quiet! Pure Power o mocy 530W. Zasilacz posiada szereg zabezpieczeń: OCP, OVP, SCP, OPP/OLP, OTP, UVP, a jego częściowa modularność pozwoli na lepsze zarządzanie okablowaniem. 

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

Dysk

Na dane wybrany został dysk Western Digital Blue o pojemności 1TB. Dysk cechuje się niezawodnością oraz szybkością. Dysk idealny do codziennych zastosowań. 

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

DYSK SSD

Dla przyśpieszenia pracy systemu i programów dobrany został dysk SSD Transcend SSD370 o pojemności 128 GB. SSD370 zawiera w zestawie ramkę montażową 3.5" dzięki której mamy możliwość zamontowania dysku w zatoce HDD. 

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

chlodzenie

Niskie temperatury i cicha praca to podstawa, dlatego w zestawie znajdzie się chłodzenie SilentiumPC Fortis 3 HE1425Chłodzenie wyróżnia się możliwością montażu wysokich pamięci RAM przy jednocześnie nie najmniejszych rozmiarach radiatora. SPC HE1425 posiada 5 miedzianych ciepłowodówo średnicy 6mm.

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

Obudowa

Podzespoły umieszczone będą w nowej obudowie od marki SilentiumPC - Regnum RG1W. Dla lepszej prezentacji naszych podzespołówobudowa wyposażona jest w okno na bacznym panelu, co wiecej na przednim panelu umieszczone są dwa złącza USB 3.0. Regnum ma możliwość montażu kart graficznych o długości (maks. 380 mm) i zestawów chłodzenia CPU (maks. 158 mm).

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

Zestawienie podzespołów

PodzespołyCena
 

Procesor Intel Core i5-6600K

Cena już od
1139 zł

Płyta główna MSI Z170A Gaming M3 

Cena już od
599 zł

Karta graficzna ASUS GTX 1070 STRIX 8GB

Cena już od
2549 zł

Pamięć Corsair Vengeance LPX 8 GB

Cena już od
252 zł

 SSD Transcend SSD370

Cena już od
200 zł

CPU SilentiumPC Fortis 3 HE1425

Cena już od
140 zł
 

Obudowa SilentiumPC Regnum RG1W

Cena już od
149 zł

Zasilacz Be Quiet! Pure Power 530W

Cena już od
329 zł 

Dysk Western Digital Blue 1TB

Cena już od
241 zł
  • Masz pytanie dotyczące zestawu? - Zadaj je na naszym Forum.
  • Odwiedź nas również na kanale YouTube - VideoTesty

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
more

Rozwijamy sie dla was od 2009 roku