PODPOWIEDZI:

Oferty pracy

Copywriter

Poszukujemy osób, które będą zajmowały się redagowaniem treści dotyczącej produktów tj. rankingów, recenzji, informacji i krótkich newsów.

Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz branży gier, urządzeń mobilnych (smartfony, tablety, laptopy), sprzętu komputerowego PC (hardware), sprzętu dla graczy (myszki, klawiatury), sprzętu fotograficznego.

Liczymy na osoby samodzielne, zaangażowane oraz posiadające doświadczenie w pisaniu tekstów.

Oferujemy:

  • jasne zasady rozliczeń
  • pracę zdalną, dodatkową

Moderator serwisu

Mówi się, że moderator to najniżej opłacane stanowisko w internecie. Sprawdź, jak jest u nas!

Poszukujemy studentów lub osoby chcące się rozwijać w dziedzinie prowadzenia komunikacji.

Co robi moderator? Jest łącznikiem pomiędzy naszymi użytkownikami a redakcją, doradza im, dba o przestrzeganie regulaminu przez użytkowników forów, zarządza treściami naszego serwisu, usuwa nieregulaminowe posty, przenosi wątki, interweniuje w personalne ataki między użytkownikami, promuje siebie :), współpracuje z innymi działami redakcji.

Kogo szukamy? Poszukujemy osoby  sumiennej i pracowitej, która jest doskonale  zorientowana w świecie nowych technologii, posługuje się poprawną “polszczyzną”, ma doświadczenie na podobnym stanowisku, bądź udziela się na forach, bo lubi i wie co mówi.

Co oferujemy? Elastyczne godziny pracy, pracę zdalną (z domu), perspektywę rozwoju w ramach redakcji, referencje lub list polecający.

Interesujesz się nowymi technologiami? Lubisz występować przed kamerą? Przetestujesz najnowszy sprzęt i podzielisz się spostrzeżeniami? Przeprowadzisz sondę uliczną na temat ulubionych np. smartfonów? Porozmawiasz na targach z wystawcami na temat ich nowinek? Masz poczucie humoru? Ciekawi Cię świat telefonów, laptopów, smartfonów, gier, AGD, foto? Lubisz podróżować i poznawać nowych ludzi?
Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś/aś TAK, dołącz do naszego zespołu. Do Twoich obowiązków należeć będzie przygotowanie materiałów video (testów, poradników, wywiadów) w obrębie wybranej kategorii sprzętowej.

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Dostęp do najnowszych urządzeń
  • Udział w eventach i targach branżowych w Polsce i za granicą

Redaktor Kreatywny

Miejsce pracy: Wrocław lub zdalnie cała Polska

Jeżeli często przeglądasz nasz portal VideoTesty.pl lub oglądasz nasz kanał YouTube i chętnie byś coś dodał...
Wiesz co to QLED w telewizorach Samsunga?
Z niecierpliwością wypatrujesz nowego IPhona?
Śledzisz targi i eventy technologiczne i wiesz co będzie hitem na CEBIT czy IFA?
Wśród znajomych uchodzisz za znawcę nowych technologii?

Twoje obowiązki:

  • Aktywny research i wychwytywanie tematów ze świata nowych technologii
  • Kreowanie treści wybitnie atrakcyjnych dla naszych Użytkowników
  • Ścisła współpraca z copywriterami, redaktorami portalu i youtuberami
  • Dbanie o plan publikacji i terminowe ich wprowadzanie
  • Opracowywanie wywiadów, reportaży, relacji z wydarzeń
  • Zagospodarowanie szerokiego spektrum kategorii tematycznych

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Umiejętności szybkiej identyfikacji i analizy trendów nowej technologii – lokalnie i globalnie
  • Znajomości języka angielskiego
  • Trafnej oceny tematów, które zaciekawią szerokie grono odbiorców
  • Umiejętności komunikacyjnych w zespole
  • Terminowości
Oferujemy:
  • praca zdalna/ lub biuro we Wrocławiu
  • dużo swobody w działaniu
  • elastyczną formę współpracy