Nokia BH-607 – słuchawka Bluetooth z możliwością konfiguracji

Nokia BH-607 – słuchawka Bluetooth z możliwością konfiguracji

Nokia powiększyła portfolio swoich słuchawek bezprzewodowych o model BH-607. Urządzenie charakteryzuje się wykorzystaniem procesora DSP, który zapewnia m.in. brak pogłosu, funkcją multipoint, czyli możliwością współpracy z dwoma telefonami jednocześnie, oraz opcją definiowania – za pomocą specjalnej aplikacji – ustawień z poziomu telefonu.

Kolejną cechą charakterystyczną tej słuchawki Bluetooth jest klawisz „Własny”, pozwalający na dostosowanie urządzenia do potrzeb użytkownika. Do tego przycisku można przyporządkować funkcję odczytywania na głos wiadomości SMS, dzwonienia pod ulubiony numer, odrzucania połączenia, wysyłania SMS-a lub dźwiękowej informacji o aktualnej godzinie.

Funkcja cyfrowej obróbki dźwięku przez procesor DSP i dwa wbudowane mikrofony wzmacniają głos na tle hałasu otoczenia, a zoptymalizowana kratka i pianka blokująca przepływ powietrza redukują odgłosy wiatru. BH-607 można używać z dwoma telefonami, a także prowadzić jednoczesne połączenia telefoniczne i VoIP. Urządzenie waży 12 g, maksymalny czas pracy to 7 godzin (15 minut ładowania wystarcza na 5 godzin ciągłego używania), a czuwania do 160 godzin. Orientacyjna cena nowej słuchawki wynosi 210 zł.

Nokia BH-607

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus

Szykuje Się Następca Nexusa 5X?

Szykuje Się Następca Nexusa 5X?

Jak już zaczęliśmy poruszać temat Nexusów i ich roli w świecie mobilnym, warto by powiedzieć kilka słów o nadchodzących modelach, które zostaną przygotowane przez tajwańskiego producenta elektroniki, HTC! Plotki głoszą o rychłym pojawieniu się dwóch modeli o nazwie kodowej: S1 Sailfish oraz M1 Merlin. Sprawdźmy!

Jak zapewne doskonale pamiętacie, za stworzenie kolejnych smartfonów z logiem Google’a zajmie się również Huawei. Ostatnimi czasy współpraca pomiędzy Google a Chińczykami układała się całkiem pozytywnie, dlatego też zostanie ona przedłużona na pewien okres. Dziś jednak, powiemy sobie co nieco o jednej z przyszłych słuchawek przygotowanych przez Tajwańskie HTC. Tym modelem jest S1 Sailfish, który może stanowić bezpośrednią kontynuację Nexusa 5X!


Okazja Dnia w sklepie RTV Euro AGD 

Skąd takie spostrzeżenie? Otóż, ów model jest najmniejszym spośród planowanych obecnie smartfonów, a dobrze wiemy, że Nexus 5 oraz 5X nie wykraczały poza granicę 5 - cali! Także w tym przypadku będziemy mieć do czynienia z 5 - calową matrycą oraz rozdzielczością Full HD 1080p. Zatem, możemy mówić o tej słuchawce, jak o duchowym spadkobiercy modelu “5X”. Czy coś jeszcze wiadomo na temat HTC “Sailfish”? Wiemy, że model ten otrzyma bliżej nieokreślony procesor 64 - bit o taktowaniu 2 GHz. Najprawdopodobniej będzie on wyposażony w 4 - rdzeniowy układ.

Chcesz kupić PowerBank, ale nie wiesz jaki? My Ci w tym trudnym wyborze pomożemy!


Zaskoczeniem nie powinno być, jeśli do tego dorzucimy jeszcze 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci dla potrzeb użytkownika, gdyż to powoli staje się niejako standardem wśród smartfonów. Ponadto, ów model zostanie wyposażony w ogniowo akumulatorowe o pojemności 2770 mAh, czytnik linii papilarnych, Bluetooth 4.2 oraz gniazdo USB typu C! Jeśli chodzi o pierwszy element, to twórcy mogli by się nieco bardziej postarać. Jednakże, miejmy na uwadze, iż są to dopiero spekulacje odnośnie specyfikacji!

Chcesz kupić smartfon  z dużym ekranem, ale koniecznie musi być to Nexus? Sprawdź to!


Jeżeli chodzi o walory fotograficzne, to tutaj również nie będzie niespodzianek, bowiem główny obiektyw charakteryzować ma się 12 mpix rozdzielczością. Do kolekcjonowania tzw. “samojebek” przyczyni się pośrednio frontowa kamerka o rozdzielczości 8 mpix. Nie da się zaprzeczyć, iż szału nie ma! Pamiętajmy jednak, że dane te mogą jeszcze ulec diametralnej przemianie! Ten fakt podsyca ciekawość o to, jak będzie prezentował się model o wdzięcznej nazwie “Merlin”? Czy będzie można mówić o nim, jako następcy Nexusa 6P? Czas pokaże, a tym czasem zapraszam was do dyskusji w strefie komentarzy poniżej materiału! Co powinien mieć następca Nexusa 5X? Czego zabrakło, a co nie powinno pojawić się w kolejnym Nexusie? Zapraszam! ;)

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
more

Rozwijamy sie dla was od 2009 roku