Facebook - VT

Orange Reyo - telefon komórkowy marki Orange

Dodany przez Łukasz, 11 miesięcy, 1 tydzień temu / liczba wyświetleń: 1527
komentarze: -
Orange Reyo - telefon komórkowy marki Orange

Orange Reyo to nowy smartfon w ofercie marki Orange. Został on stworzony we współpracy z firmą ZTE. Cechuje się nowoczesnym designem i wysoką wydajnością. Dowiedzcie się o nim więcej z naszego newsa.

Marka Orange dawno nie wypuściła żadnego telefonu ze swoim logiem. Po dłuższej przerwie, na rynku pojawia się Orange Reyo. Smartfon dostępny jest w wybranych planach taryfowych już za 1 zł. z VAT.

Smartfon cieszy oko swoim nowoczesnym i eleganckim designem. Działa on w oparciu o bardzo popularny system operacyjny Android w wersji 4.2, a także obsługuje transmisje HSDPA+. Za jego wydajność odpowiada dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz czy 1GB pamieci RAM. Aparat fotograficzny ma z kolei 5 mpix.

Orange Reyo

Mamy tu również kilka aplikacji, które zostały stworzone specjalnie dla Orange. Orange Assistant w prosty sposób pokaże nam jak posługiwać się tym modelem i szybko odnaleźć pożądane funkcje. Przyda się to w szczególności osobom, które nie miały jeszcze do czynienia ze smartfonami. Jest także aplikacja Orange Gesture, dzięki której przypiszemy symbole i gesty do wybranej funkcjonalności. Skutecznie podnosi to komfort użytkowania telefonu.

Orange Reyo dostępny jest w ofertach "Smart Plan Multi, Smart Plan Halo" oraz "Przenieś numer do Orange".

Orange Reyo dostępny będzie we wszystkich salonach Orange już pod koniec tygodnia.

Źródło: informacja prasowa

Orange Reyo

Orange Reyo Orange Reyo to smartfon stworzony we współpracy z firmą ZTE. Oparty jest na systemie Android 4,2. obsługuje transmisje HSDPA+, posiada duży ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, aparat 5 Mpx, dwurdzeniowy ...
Zobacz więcej na temat:
blog comments powered by Disqus

Ceny Orange Reyo

OFERTY SPECJALNE

wraz z kosztami transportu
Wartość Rabat Oszczędzasz
185 zł 11.4 % 21 zł
DO KOŃCA

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do naszego newslettera!

  • Subskrybuj RSS

Polecamy:

Twoje produkty

Email (wymagane):

Dziękujemy za zgłoszenie!