Orange Reyo - telefon komórkowy marki Orange

Autor: Łukasz dodany: 14.01.2014 wyświetleń: 1971

Orange Reyo - telefon komórkowy marki Orange

Orange Reyo to nowy smartfon w ofercie marki Orange. Został on stworzony we współpracy z firmą ZTE. Cechuje się nowoczesnym designem i wysoką wydajnością. Dowiedzcie się o nim więcej z naszego newsa.

Marka Orange dawno nie wypuściła żadnego telefonu ze swoim logiem. Po dłuższej przerwie, na rynku pojawia się Orange Reyo. Smartfon dostępny jest w wybranych planach taryfowych już za 1 zł. z VAT.

Smartfon cieszy oko swoim nowoczesnym i eleganckim designem. Działa on w oparciu o bardzo popularny system operacyjny Android w wersji 4.2, a także obsługuje transmisje HSDPA+. Za jego wydajność odpowiada dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz czy 1GB pamieci RAM. Aparat fotograficzny ma z kolei 5 mpix.

Orange Reyo

Mamy tu również kilka aplikacji, które zostały stworzone specjalnie dla Orange. Orange Assistant w prosty sposób pokaże nam jak posługiwać się tym modelem i szybko odnaleźć pożądane funkcje. Przyda się to w szczególności osobom, które nie miały jeszcze do czynienia ze smartfonami. Jest także aplikacja Orange Gesture, dzięki której przypiszemy symbole i gesty do wybranej funkcjonalności. Skutecznie podnosi to komfort użytkowania telefonu.

Orange Reyo dostępny jest w ofertach "Smart Plan Multi, Smart Plan Halo" oraz "Przenieś numer do Orange".

Orange Reyo dostępny będzie we wszystkich salonach Orange już pod koniec tygodnia.

Ocena artykułu (0)

Źródło: informacja prasowa

blog comments powered by Disqus
Twoje produkty

Email (wymagane):

Dziękujemy za zgłoszenie!