Panasonic Rozbudowuje Portfolio o Projektory Przenośne!

Panasonic Rozbudowuje Portfolio o Projektory Przenośne!

Japoński koncern Panasonic właśnie zaprezentował najnowsze projektory mobilne, które świetnie sprawdzą się jako pomoc zarówno w biznesie jak i sektorze edukacyjnym. Urządzenia te będą sprzedawane w rozsądnej cenie, a przy tym wyposażone w szereg różnej maści rozwiązań technologicznych, których w dobie dzisiejszych czasów nie powinno zabraknąć!

Jak łatwo zauważyć, projektory niezwykle często są w stanie zastąpić telewizor lub monitor. Urządzenia te są w stanie wyświetlić ostry obraz w relatywnie wysokiej rozdzielczości. Także obraz wyświetlany na ścianie może osiągnąć przynajmniej kilkadziesiąt cali, co jeszcze bardziej nas przekonuje do zakupu tego typu produktu. Jeśli tego byłoby mało, warto wiedzieć, że dzisiejsze projektory cechują się niezwykłą mobilnością!

new projector series

Czy smartfon Honor 6X spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź!

Z doświadczenia wszyscy wiemy, że monitora czy TV nie weźmiemy ze sobą do plecaka czy torby. Są to duże i nieporęczne urządzenia, czego nie można powiedzieć o najnowszych modelach projektorów mobilnych od Panasonica! Japończycy prezentują nam swoje dwa najnowsze projektory takie jak: PT-TW351R i PT-LB423. Obydwa modele charakteryzują się niezwykle krótką ogniskową, ponad przeciętną żywotnością oraz co najważniejsze, możliwością podłączenia bezprzewodowego! 

projektor panasonica

Potrzebujesz wyjątkowo taniego projektora? Co powiesz na tę propozycję!

Rzec by można, iż ze świecą szukać projektorów o podobnych właściwościach, a już na pewno wyposażonych w ostatnią funkcję. Czym się różnią oba urządzenia? Otóż, pierwszy z nich umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości WUXGA, zaś drugi XGA. Model PT-TW351R wyświetla obraz w jasności na poziomie 3300 lumenów, natomiast PT-LB423 o 500 lumenów więcej. Współczynnik wyświetlanego obrazu wynosi w obu przypadkach 16 000:1, a obraz wyświetlany przez projektor wynosi 80 - cali

opis projektora


Przecena na Laptopy

Producent przewiduje, że obydwa modele powinny przetrwać bez najmniejszego problemu ok. 10 tys. godzin pracy. Przyznacie, że jest to całkiem przyzwoity wynik? Dodatkową zaletą prezentowanych urządzeń jest regulowany zoom optyczny 1,2x, przewodowy terminal LAN, port USB oraz możliwość bezprzewodowego przesyłania obrazu z komputera lub urządzeń wyposażonych w system Android lub iOS. Projektory są dostępne u autoryzowanych dystrybutorów. Zainteresowani? Wypowiedzcie się w komentarzach poniżej materiału! Zapraszam Was również na nasze forum. Nie zapomnijcie o łapce! ;)

Jakie projektory są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu projektorów z 3/2017.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Acer X112H Acer X112H Tu kupisz najtaniej!
2Epson EH-TW5300 Epson EH-TW5300 Tu kupisz najtaniej!
3GOCLEVER CINEO COMPACT GOCLEVER CINEO COMPACT Tu kupisz najtaniej!
4Epson EH-TW5350 Epson EH-TW5350 Tu kupisz najtaniej!
5BenQ TH670 BenQ TH670 Tu kupisz najtaniej!
6OVERMAX MULTIPIC 3.1 OVERMAX MULTIPIC 3.1 Tu kupisz najtaniej!
7Epson EB-U04 Epson EB-U04 Tu kupisz najtaniej!
8Optoma HD142X Optoma HD142X Tu kupisz najtaniej!
9Optoma HD141X Optoma HD141X Tu kupisz najtaniej!

Zobacz więcej: TOP 9 Projektorów z Obsługą Technologii Full HD - Co Najlepsze Gdy Liczy Się Jakość Obrazu?

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more