PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Gambling Skinami CS:GO Jeszcze Żyje! Sposoby na Darmowe Skiny!

Gambling Skinami CS:GO Jeszcze Żyje! Sposoby na Darmowe Skiny!

Zdezorientowani sytuacją dotyczącą zamykaniem stron z hazardem skinami z gry Counter-Strike: Global Offensive? W poniższym artykule postaram się Wam wyjaśnić całą sytuację i wskazać kilka możliwości na uzyskanie darmowych skinów lub dokonanie korzystnych wymian. Zapraszam!

Czemu Valve walczy z gamblingiem skinami?

Na początku wyjaśnijmy całą sytuację, która w pewnym sensie pogrzebała gambling skinami z CS-a. Wiele miesięcy temu przygotowaliśmy dla Was zbiór tego typu stron w tym artykule. Niestety większość z nich już nie funkcjonuje. Wszystko przez stanowczą reakcję Valve.


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

Dlaczego tak się stało? Przede wszystkim przez osoby niepełnoletnie, które niejednokrotnie przegrywały na takich stronach potężne pieniądze. Niewinne skiny z gry potrafią przecież kosztować krocie.

valve vs gambling

Moim zdaniem, jest to jednak tylko zasłona dymna, a chodzi jak zwykle o... pieniądze. Skiny, które krążyły po stronach z gamblingiem omijały przecież rynek steam, przez co nie przynosiły zysków Valve - prowizja od sprzedaży każdego skina na rynku steam przekracza 10%. Zamknięcie najpopularniejszych stron to zatem ogromny zastrzyk gotówki dla Valve. Nie wszyscy jednak tak szybko się poddali. Poniżej przedstawie kilka wciąż działających stron.

CSGOPOLYGON.COM

Chwilowe kłopoty - zbanowane boty do wymian skinami - miała strona csgopolygon.com, czyli jedna z najpopularniejszych ruletek. Przez około półtora tygodnia nikt nie mógł wpłacić ani wypłacić skinów. Włodarze wspomnianej stronki założyli jednak nowe boty - tym razem bez zdradzających nazw typu csgopolygon Bot#1. Strona nadal funkcjonuje i ma się świetnie - masa graczy obstawia swoje skiny. Wciąż działa również system darmowych coinsów (waluta na csgopolygon). Wystarczy po zalogowaniu w prawym górnym rogu kliknąć swój nick, przejść do zakładki reedem code i wpisać VIDEOTESTY. Można za darmo zacząć grę.

csgopolygon - najlepsza strona gamblingu?

Trzeba jednak pamiętać, że żadnego skina nie można wypłacić bez wcześniejszej gry swoimi coinsami. O co konkretnie chodzi? Np. żeby wypłacić nóż za 40k coinsów, musimy wcześniej grać za co najmniej 20k coinsów - niezależnie od ilości losowań, nie musimy przecież od razu grać za całość czy połowę budżetu. Czy jest to jednak minus? Niekoniecznie. Przez taki system, w zakładce withdraw jest zawsze sporo skinów i tak szybko one nie znikają, szczególnie te droższe.

csgopolygon - skiny do wypłaty

Ogromną zaletą jest możliwość darmowej wymiany skinów. Nic przecież nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy zdeponowali kilkadziesiąt tanich skinów, by wypłacić jeden wymarzony. Bez tego, taka wymiana z innymi graczami byłaby mniej opłacalna - chcieliby zapewne dopłaty. Warto też dodać, że wartość skinów w coinsach jest stała dla depozytów i wypłat - dany skin kosztuje w danym momencie tyle samo, niezależnie czy go wpłacamy, czy wypłacamy. Właśnie dlatego polygon jest dla mnie numerem jeden w gamblingowych stronach ze skinami CS:GO.

> Sprawdź dwa złożone przez nas PeCety do CS:GO:

- Budżetowy

- Wydajny

CSGOFAST.COM

Zaletą csgofast.com jest z pewnością nasz rodzimy język. Codziennie można dostawać również 10 darmowych coinsów. Grać możemy na jackpocie czy ruletce, a do wypłaty jest sporo ciekawych skinów.

csgofast

Sama rozgrywka na csgostrong.com już taka kolorowa nie jest. By móc cokolwiek wypłacić, najpierw trzeba zagrać w ponad 20 losowaniach, a minimalna stawka każdego z nich wynosi 50 centów. Ceny skinów są również mniejsze, jeżeli je wpłacamy względem wypłaty. Plusem są natomiast darmowe coinsy na grę, wystarczy zalogować się z tego linka lub wpisać kod 201014w zakładce Free Coins.

Csgo-case.com

CSGO-Case.com to nowa wersja znanej kiedyś dobrze stronki csgohouse. Mamy więc całą plejadę rozgrywek, typu ruletka, jackpot, karcianki i sporo więcej. Dobrze wygląda także startowy bonus, czyli 150 tokenów (około 1,5$). W tym polu wpiszcie kod VIDEOTESTY i sami sprawdźcie.

darmowe tokeny na stronie gamblingowej csgo-case.com

Society.gg

Society.gg jest po polsku, ma fajny interfejs, a główną zabawą jest tu Bust. Polega to mniej więcej na tym, że wpłacamy daną kwotę i ją mnożymy. Oczywiście w każdej chwili może nastąpić Bust, a my tracimy nasz depozyt. Trzeba więc wycofać się w odpowiednim momencie. Czasem Bust trafia się przy mnożniku typu 20-50x, a czasem już przy 1.1x. Na stronie jest też rzut monetą czy oryginalna ruletka. Darmowe banany uzyskacie logując się z tego linku.

popularna rozgrywka bust na jednej ze stron gamblingowych

Farmskins.com

Farmskins.com śmiało może rywalizować z samym Gebenem co do otwierania skrzynek. Oferuje bowiem sporo zróżnicowanych skrzynek z wartościowymi skinami. Ich ceny mogą się różnić, w zależności od tego, co może wypaść.

Jeżeli chcecie coś na dobry początek, to w prawym górnym rogu, po wybraniu add funds, wpiszcie w zakładce Promo Code - videotesty

Plusem jest także Daily Bonus, czyli darmowa skrzynka - raz dziennie. Całkiem ciekawie.

Darmowe otwieranie skrzynek ze skinami

csgohandouts.com

Magiczną metamorfozę przeszła także strona csgodicegame.com, która teraz nazywa się csgohandouts.com. Wciąż jest tu rzut kością, który może zwiększyć nasz budżet lub go wyzerować, tak samo jak jackpoty. Jaka jest więc różnica? Nie możemy wpłacać skinów. Jest za to zakładka EarnGoCoins, w której za poszczególne zadania dostajemy coinsy. Ustawiając w swoim nicku steam człon CSGOHandouts.com dostaniemy również 5 darmowych coinsów dziennie. Całkiem ciekawe, można przecież coś zarobić i to bez ryzyka przegranej - przynajmniej uwzględniając własne skiny, bo darmowe coinsy to już inna sprawa.

nowe csgodice

Chcesz się lepiej znać na skinach z CS-a? Koniecznie przeczytaj artykuł pod tym linkiem!

Jakie gry pc są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu gier pc z 6/2016. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które gry pc warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1OVERWATCH ORIGINS EDITION OVERWATCH ORIGINS EDITIONBest of the best!
2Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon Sprawdź sam
3WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - KREW I WINO WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - KREW I WINO Ten ma niezłą cenę!
4WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - SERCA Z KAMIENIA (EDYCJA LIMITOWANA) WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - SERCA Z KAMIENIA (EDYCJA LIMITOWANA) Polecany model
5GRAND THEFT AUTO V (GRA PC) GRAND THEFT AUTO V (GRA PC) Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOPowe Gry PC na Rynku - Ranking Hitów, w Które Musisz Zagrać!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Gambling Skinami CS:GO Jeszcze Żyje! Sposoby na Darmowe Skiny!
Autor: Łukasz