PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Metro Exodus – Pierwsze rozczarowanie tego roku?

Gdzie Wymieniać Się i Grać Skinami z CS:GO - Przedstawiamy Najlepsze Strony!

  • Dodano: 2 lata, 4 miesiące temu
  • Ocena: (2) (0)
Gdzie Wymieniać Się i Grać Skinami z CS:GO - Przedstawiamy Najlepsze Strony!

Mamy dla Was kolejny materiał dotyczący tematyki skinów (skórek) z gry Counter-Strike: Global Offensive. Tym razem będzie to przydatny artykuł przede wszystkim dla osób, które chcą swoje skiny wymienić na inne, a przy okazji nie stracić na tym, a nawet zyskać.

Strony zajmujące się skinowym hazardem wciąż istnieją, ale bez wątpienia po interwencji Valve ich liczba drastycznie zmalała. Powstała jednak zupełnie nowa grupa stron, które skupiają się jedynie na tradowaniu, czyli wymianie skórek z CS-a. Poniżej przedstawię Wam najlepsze i najciekawsze z nich. Fanom gamblingu pokażę również kilka nowych stron wraz z kodami na darmową kasę na grę!

Csgopolygon.com

Csgopolygon.com jest stroną typowo gamblingową, ale jednocześnie stanowi ona dla mnie numer jeden w szybkiej wymianie skinów, i to bez żadnej straty. Skórek do wypłaty jest tam zawsze dużo, a ogromnym plusem jest to, że dany skin ma identyczną cenę, niezależnie czy go wpłacamy, czy wypłacamy. Nie ma tu żadnych prowizji.

Csgopolygon.com

Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by wpłacić nawet kilkadziesiąt skinów, a wypłacić jeden o wartości tych wpłaconych. Gdzie jest jednak haczyk? Nic nie wypłacimy bez zagrania - trzeba zrobić obrót w wysokości 50% wypłacanej kwoty. Jak już kiedyś wspominałem, z jednej strony jest to plus, bo skinów w zakładce withdraw jest zawsze multum, a z drugiej minus, bo trzeba zaryzykować. Zawsze można jednak stawiać równą kwotę na czarne i czerwone, by szybko powiększyć kwotę do wypłaty.

Csgopolygon.com

Fanom gamblingu spodobają się również nowości na csgopolygon, czyli możliwość obstawiania meczów CS-a lub rzut monetą. Jeżeli chcecie zupełnie za darmo zagrać na wspomnianej stronce, to w zakładce Reedem Code wpiszcie VIDEOTESTY

Cs.money

Przechodzimy do stron, które oferują jedynie możliwość wymiany skinów. Wszystkie z nich są w miarę nowe, ale na pewno można tu już wyszczególnić lidera. Fantastycznie prezentuje się bowiem cs.money. Skinów jest bardzo dużo, zarówno takich za kilka centów, jak i za ponad tysiąc dolarów.

cs.moeny

Plusem jest także informacja o Float Value (o tym co to jest FV, dowiesz się w tym artykule) czy możliwość szybkiego podglądu skina w grze.

Jak działa sama wymiana? Wpisujemy swojego trade linka w ustawieniach, wybieramy wymieniane skiny z naszego ekwipunku i te od cs.money, potwierdzamy i czekamy na ofertę wymiany na steamie. Banalne. Warto jednak pamiętać, by dana kwota zawsze się zgadzała co do centa, bo ewentualna nadpłata przepada.

cs.moeny

Co z prowizją? Wpłacane przez nas skiny są wyjściowo o 5% tańsze niż np. takie same z zakładki wypłat. 5% to dużo, prawda? Jest jednak sposób na zmniejszenie prowizji do 3%. Wystarczy w swoim nicku steam wpisać człon CS.MONEY i ponownie zalogować się na stronę. 3% to już nie tragedia.

Trademarket.gg

Trademarket.gg to kolejna strona do wymiany skinów, która miała jednak fatalny start. Dlaczego? Przez pewien czas gracze mogli zupełnie za darmo wypłacać z niej skiny! Szacuje się, że przez ten bug, włodarze trademarket.gg stracili ponad siedem tysięcy dolców. Niezły fail start.

trademarket

W każdym razie, interfejs na stronie trademarket.gg jest bardzo przyjazny. Nie ma tu jednak tylu ciekawych skinów, jak na cs.money, przynajmniej na razie. Sam proces wymiany jest nieco dłuższy. Skiny z naszego ekwipunku trzeba najpierw wpłacić i zamienić na coinsy. Owe coinsy można później wypłacić w postaci innych skórek. Jest tu jednak jeden istotny plus - ewentualna nadpłata nie przepada, a zostaje w postaci coinsów i może kiedyś się przydać w kolejnej wymianie. Warto też wspomnieć o prowizji, która wynosi na obecną chwilę zaledwie 2,5%.

Csgolounge wymiera... Pałeczkę przejmuje Reddit!

Warto kilka słów wspomnieć o stronach skupiających traderów, którzy chcą ze sobą dokonywać wymian. Takich miejsc również sporo powstało, ale zwykle nie różnią się one zbytnio od csgolounge.com. Będąc już przy lounge, ze smutkiem stwierdzam, że strona ta stała się jednym, wielkim śmietnikiem. Przez boty, nasze ogłoszenie w kilka sekund znika z pierwszej strony. Masa spamu, oszustów czy mało konkretnych traderów również jakoś mnie nie zachęca.

reddit

Na szczęście, są jednak miejsca, które oferują komfortowe ogłaszanie się. Chodzi mi tu przede wszystkim o dział GlobalOffensiveTrade na Reddicie. Każdy musi tam najpierw uzyskać GOTrade Pass, by móc się ogłaszać. Każde ogłoszenie musi być bardzo konkretne i zawierać naszego tradelinka. Zabroniony jest spam czy wszelkie próby oszustwa. Każdy może również założyć 3 nowe tematy na dobę. Na stronie panuje przyjazna atmosfera, a znaleźć można masę skinów na wymianę.

Jeżeli jednak nie chce nam się wyszukiwać traderów z interesującymi skinami i negocjować z nimi, to spokojnie można posłużyć się wcześniej wymienionymi stronami. Wybór należy do Was.

Kilka słów o stronach z gamblingiem...

Jeżeli wciąż tęsknicie za czołowymi stronami z gamblingiem, a csgopolygon Wam nie wystarcza, to musicie wiedzieć, że w ostatnim czasie powstało kilka ciekawych miejsc.

CSGOFAST.COM

Zaletą csgofast.com jest z pewnością nasz rodzimy język. Codziennie można dostawać również 10 darmowych coinsów. Grać możemy na jackpocie czy ruletce, a do wypłaty jest sporo ciekawych skinów.

csgofast

Csgo-case.com

Csgo-case.com zapewnia multum wszelakich gier, zarówno single, jak i multiplayer. Chętni na darmowe coinsy (aż 150 tokenów)? W tym polu wpiszcie kod VIDEOTESTY.
darmowe tokeny na stronie gamblingowej csgo-case.com

Polecane zestawy komputerowe do CS:GO i innych gier >>>

Farmskins.com

Farmskins.com to dość oryginalny serwis, który oferuje otwieranie całkiem ciekawych skrzynek o zróżnicowanych cenach i skinach. Warto dodać, że raz dziennie można otworzyć skrzynkę za darmo. Jeżeli chcecie bonus na start, to w prawym górnym rogu, po wybraniu add funds, wpiszcie w zakładce Promo Code - videotesty

Darmowe otwieranie skrzynek ze skinami

Podsumowanie

To na razie tyle, jeżeli chodzi o najnowszy przegląd stron do tradowania i gamblingu skinami. Pamiętajcie też, że osoby niepełnoletnie nie mogą, a przynajmniej nie powinny, uprawiać hazardu skinami z CS-a.

Pytanie też do Was - czy tematyka skinów z CS-a podoba Wam się na naszym kanale i stronie? Jesteście zainteresowani podobnymi materiałami, typu: "Jak nie dać się oszukać na wymianie skinami" lub "Gdzie najlepiej sprzedawać i kupować skiny"? Może macie inne pomysły. Dajcie znać w komentarzach!

blog comments powered by Disqus
Gdzie Wymieniać Się i Grać Skinami z CS:GO - Przedstawiamy Najlepsze Strony!
Autor: Łukasz