PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Komputery Dla E-Graczy

Komputery Dla E-Graczy

Dla zwykłego gracza komputer to sprzęt do zabawy i spędzania wolnego czasu. Zupełnie inaczej jest jednak w przypadku e-graczy, którzy grą zajmują się zawodowo. Dla nich odpowiedni komputer to po prostu wydajne narzędzie pracy. A gdy gra idzie o wielkie pieniądze, oszczędzania na sprzęcie nie ma żadnego sensu. Co więc wybierają zawodowcy?

Acer Predator

Komputer ACER Predator AG6-710
Potężny komputer stacjonarny, który zadowoli najbardziej wybrednego gracza. Kłopot polega na tym, że nie jest tani, kosztuje około 10 tysięcy złotych. Ale dla zawodowych graczy taki wydatek to pestka. W tej klasie cenowej Acer Predator to prawdziwy... predator! A jakby mało było tego, co ma w środku (m. in. procesor Intel Core i7-6700), charakteryzuje się spektakularnym wyglądem.

Intel Extreme Masters PC

INTEL EXTREME MASTERS PC
Podczas mistrzostw świata Intel Extreme Masters w Katowicach najlepsi e-gracze świata korzystali z imponujących pecetów, przygotowanych specjalnie na tę okazję. Firma Intel wyposażyła je w procesor Intel Core i7-4790K i płytę główną MSI Z97 Gaming 7, 2 x 16 GB pamięci oraz kartę graficzną GeForce GTX 970 4BG.
Taki sprzęt gwarantuje całkowitą płynność obrazu, nawet w bardzo zaawansowanych, wieloosobowych grach, a to jest dla graczy kluczowe.

Dell Alienware

Acer Alienware 17
Z laptopa serii Dell Alienware korzysta między innymi doskonały pokerzysta, członek Team PokerStars Online, Grzegorz Mikielewicz. Jego wybór to najbardziej zaawansowany komputer tej serii. To także wydatek idący w tysiące dolarów, ale dla zawodowego pokerzysty to symboliczne pieniądze.
Laptop, o którym Mikielewicz mówi pieszczotliwie: „Bydlę”, zapewnia mu ogromną moc obliczeniową i szybkość przy przetwarzaniu danych.

Asus GR6-R009R

ASUS GR6-R009R
Jest niewielki, wyglądem przypomina raczej konsolę. Ale procesor Intel Core i5-5200U i karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 960 zapewniają bardzo płynną rozgrywkę. To dobry wybór dla graczy, którzy dopiero zaczynają grać na poważnie i muszą liczyć się z każdą wydaną złotówką. Ten komputer kosztuje poniżej trzech tysięcy złotych.
 
Oczywiście, każdy gracz musi sam zastanowić się, czego dokładnie oczekuje od swojego sprzętu i ile może na niego wydać. Możliwości wyboru są w zasadzie nieograniczone.

blog comments powered by Disqus
Komputery Dla E-Graczy