PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Poradnik Świąteczny - TOP 4 Drukarek do Różnych Zastosowań

Poradnik Świąteczny - TOP 4 Drukarek do Różnych Zastosowań

Drukarka to niezwykle przydatne urządzenie do domu lub biura, często nawet niezbędne. Z okazji zbliżających się Świąt, postanowiliśmy przygotować poradnik dotyczący zakupu drukarek w formie TOP 4. Wymienione modele sprawdzą się przy różnych zastosowaniach.

DLA KAŻDEGO - URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE - Epson L386

Jeżeli szukasz urządzenia wielofunkcyjnego do domu lub małego biura, mamy idealną propozycję dla ciebie! Epson L386 wyposażony jest w specjalny system zasilania w atrament. Dzięki niemu zapomnisz o tradycyjnych wkładach atramentowych i będziesz mógł drukować tysiące stron, oszczędzając znacznie na kosztach eksploatacji. Drukarka pozwala drukować 10 str./min, oferując również funkcje szybkiego skanowania, czy kserowania dokumentów. Dzięki technologii WiFi, drukować możemy także bezprzewodowo. Do drukarki dołączony jest kompletny zestaw atramentów oraz dwie dodatkowe butelki z czarnym tuszem, co pozwoli wydrukować na początkowych wkładach do 13 000 stron monochromatycznie i 6500 stron kolorowych.

Epson L386

DO DRUKU WYSOKIEJ JAKOŚCI FOTOGRAFII - Epson L805

Jesteś fotografem lub grafikiem? A może amatorem dobrych zdjęć i wydrukowane zdjęcia w wysokiej rozdzielczości przemawiają do Ciebie bardziej niż te na monitorze? W takim razie proponujemy Epson L805, którą zaprojektowano do drukowania zdjęć w wysokiej jakości bez marginesów nawet w 12 sekund. Możemy je wydrukować  na nośnikach o maksymalnym rozmiarze A4, w tym także bezpośrednio na płytach CD/DVD. Z tą drukarką również zapomnisz o drogich standardowych kartridżach. Dzięki pojemnikowi na atrament o dużej pojemności, zaoszczędzisz też na kosztach codziennego wydruku. Dołączony do drukarki zestaw 6 atramentów pigmentowych w sześciu kolorach pozwoli wydrukować do 1800 zdjęć.

Epson L805

DO MAŁEGO BIURA - SZYBKOŚĆ DRUKOWANIA - BROTHER DCP-L2520DW

Do małego biura polecamy BROTHER DCP-L2520DW, czyli monochromatyczną drukarkę, która potrafi drukować z prędkością do 26 stron na minutę bogatych w szczegóły dokumentów. Oprócz tego oferuje także kopiowanie i skanowanie. Urządzenie wyposażone jest w podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy, a dostępne tonery, mają wydajność do 2600 stron. Model oferuje także automatyczne dwustronne drukowanie, oraz druk broszur, co pozwala obniżyć zużycie papieru.

BROTHER DCP-L2520DW

DO DRUKU MATERIAŁÓW W WIELKOŚCI A3+ - HP OfficeJet Pro 7110

Do druku materiałów w wielkości A3+ polecamy drukarkę HP OfficeJet Pro 7110, dzięki której będziemy mogli tworzyć materiały wielkoformatowe profesjonalnej jakości w formacie od pocztówkowego do A3+. Dzięki niej wydrukujemy broszury z marginesami lub bez, ulotki i inne materiały marketingowe taniej niż w drukarni. Podajnik na 250 arkuszy, pozwala pozostawić duże zadania drukowania bez nadzoru. Urządzenie ma możliwość pracy przewodowej oraz bezprzewodowej i łatwe drukowanie mobilne.

HP OfficeJet Pro 7110

blog comments powered by Disqus
Poradnik Świąteczny - TOP 4 Drukarek do Różnych Zastosowań