PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Poradnik Świąteczny - TOP 4 Drukarek do Różnych Zastosowań

Poradnik Świąteczny - TOP 4 Drukarek do Różnych Zastosowań

Drukarka to niezwykle przydatne urządzenie do domu lub biura, często nawet niezbędne. Z okazji zbliżających się Świąt, postanowiliśmy przygotować poradnik dotyczący zakupu drukarek w formie TOP 4. Wymienione modele sprawdzą się przy różnych zastosowaniach.

DLA KAŻDEGO - URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE - Epson L386

Jeżeli szukasz urządzenia wielofunkcyjnego do domu lub małego biura, mamy idealną propozycję dla ciebie! Epson L386 wyposażony jest w specjalny system zasilania w atrament. Dzięki niemu zapomnisz o tradycyjnych wkładach atramentowych i będziesz mógł drukować tysiące stron, oszczędzając znacznie na kosztach eksploatacji. Drukarka pozwala drukować 10 str./min, oferując również funkcje szybkiego skanowania, czy kserowania dokumentów. Dzięki technologii WiFi, drukować możemy także bezprzewodowo. Do drukarki dołączony jest kompletny zestaw atramentów oraz dwie dodatkowe butelki z czarnym tuszem, co pozwoli wydrukować na początkowych wkładach do 13 000 stron monochromatycznie i 6500 stron kolorowych.

Epson L386

DO DRUKU WYSOKIEJ JAKOŚCI FOTOGRAFII - Epson L805

Jesteś fotografem lub grafikiem? A może amatorem dobrych zdjęć i wydrukowane zdjęcia w wysokiej rozdzielczości przemawiają do Ciebie bardziej niż te na monitorze? W takim razie proponujemy Epson L805, którą zaprojektowano do drukowania zdjęć w wysokiej jakości bez marginesów nawet w 12 sekund. Możemy je wydrukować  na nośnikach o maksymalnym rozmiarze A4, w tym także bezpośrednio na płytach CD/DVD. Z tą drukarką również zapomnisz o drogich standardowych kartridżach. Dzięki pojemnikowi na atrament o dużej pojemności, zaoszczędzisz też na kosztach codziennego wydruku. Dołączony do drukarki zestaw 6 atramentów pigmentowych w sześciu kolorach pozwoli wydrukować do 1800 zdjęć.

Epson L805

DO MAŁEGO BIURA - SZYBKOŚĆ DRUKOWANIA - BROTHER DCP-L2520DW

Do małego biura polecamy BROTHER DCP-L2520DW, czyli monochromatyczną drukarkę, która potrafi drukować z prędkością do 26 stron na minutę bogatych w szczegóły dokumentów. Oprócz tego oferuje także kopiowanie i skanowanie. Urządzenie wyposażone jest w podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy, a dostępne tonery, mają wydajność do 2600 stron. Model oferuje także automatyczne dwustronne drukowanie, oraz druk broszur, co pozwala obniżyć zużycie papieru.

BROTHER DCP-L2520DW

DO DRUKU MATERIAŁÓW W WIELKOŚCI A3+ - HP OfficeJet Pro 7110

Do druku materiałów w wielkości A3+ polecamy drukarkę HP OfficeJet Pro 7110, dzięki której będziemy mogli tworzyć materiały wielkoformatowe profesjonalnej jakości w formacie od pocztówkowego do A3+. Dzięki niej wydrukujemy broszury z marginesami lub bez, ulotki i inne materiały marketingowe taniej niż w drukarni. Podajnik na 250 arkuszy, pozwala pozostawić duże zadania drukowania bez nadzoru. Urządzenie ma możliwość pracy przewodowej oraz bezprzewodowej i łatwe drukowanie mobilne.

HP OfficeJet Pro 7110

Jakie drukarki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu drukarek z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które drukarki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1HP DeskJet Ink Advantage 4535 HP DeskJet Ink Advantage 4535Best of the best!
2Canon PIXMA MG3650 Canon PIXMA MG3650 Sprawdź sam
3Brother DCP-J105 Brother DCP-J105 Ten ma niezłą cenę!
4HP DeskJet Ink Advantage 3775 HP DeskJet Ink Advantage 3775 Polecany model
5HP OfficeJet 7510 All-in-One HP OfficeJet 7510 All-in-One Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Klasyfikacja TOP 30 Drukarek - Którą Drukarkę Kupić?

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Poradnik Świąteczny - TOP 4 Drukarek do Różnych Zastosowań