PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Grill na deszczowe i pochmurne dni

  • Dodano: 6 lat, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Grill na deszczowe i pochmurne dni

Ładna pogoda, grill i własny ogród – to przepis na udaną biesiadę w letnie popołudnie lub wieczór. Jak jednak urządzić grilla ze znajomymi, gdy za oknem tylko ruchliwa ulica lub bezlitosny, monotonny deszcz?

Zdarza się, że amatorzy smakołyków z rusztu szukają miejsca dla grilla na balkonie. Takie rozwiązanie może jednak budzić sprzeciw zarządców budynków czy przeszkadzać sąsiadom, o zagrożeniu pożarowym nie wspominając. Zdecydowanie łatwiej mają osoby, które mieszkają za miastem we własnym domku z ogrodem. Im jednak plany grillowania na świeżym powietrzu może zepsuć pogoda. W takiej sytuacji ratunkiem dla zaplanowanej imprezy pozostaje grill elektryczny lub urządzenia z funkcją grilla.
Antidotum na niesprzyjającą aurę, a także sposobem na urozmaicenie jadłospisu na co dzień może być np. grill elektryczny do zabudowy HVB 31 marki Hoover. Pokryte emalią ruszty zapobiegają przywieraniu potraw, a regulowana moc urządzenia chroni przed przypaleniem. Niewielkie wymiary 28.8 cm x 51 cm sprawiają, że znajdzie on swoje miejsce w każdej, nawet małej kuchni. Choć grill elektryczny nie zstąpi uroku biesiady w ogrodzie, to jednak da możliwość delektowania się widokiem przypiekanych potraw.

grill hoover

Możliwość grillowania oferuje także coraz więcej domowych urządzeń do pieczenia i gotowania. Znajdziemy ją m.in. w piekarniku FVH 929 XL U-see marki Candy. Grill elektryczny służy do przyrządzania np. steków, kiełbasek, szaszłyków, grillowania warzyw. Natomiast funkcja SuperGrill uruchamia podwójną grzałkę grillową, dzięki której przygotowywane mięso lub warzywa mają bardziej apetyczny wygląd, lepiej smakują i zachwycająco pachną. Smak grillowanej potrawy uzyskamy również w kuchence mikrofalowej Candy CMC 9528 z funkcją grilla o mocy 1100 W i piekarnika.

 FVH 929 XL U-see

Candy CMC 9528

blog comments powered by Disqus
Grill na deszczowe i pochmurne dni