PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Prezent na Dzień Mamy

  • Dodano: 6 lat, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Prezent na Dzień Mamy

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Warto zastanowić się jaki upominek kupić naszym Mamą w dniu ich święta. Razem z porównywarką cen Skapiec.pl przygotowaliśmy propozycje prezentów na 26 maja, które zadowolą każdą Mamę. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem upominków.

Concept KM5001

Młynek do kawy zadowoli każdą Mamę, która bez kawy się nie obejdzie. Udarowy młynek może zmielić kawę na 10 filiżanek dzięki stalowym nożom znajdującym się na dnie. Produkt charakteryzuje się małymi rozmiarami, przez co nie zajmuje dużo miejsca w kuchni.

cena od 79 PLN

Concept KM5001

Wittchen Young 66-4-571

To elegancka torebka, której gustowne wykonanie zadowoli nasze Mamy. Torebka idealna na codzienne wyjścia z domu. Dostępna jest w kolorze czerwonym.

cena od 103 PLN

Wittchen Young 66-4-571

Von Zipper Frenzy

Okulary o bardzo modnym wyglądzie zadowolą każdą Mamę, która lubi elegancko wyglądać. Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV 400. Okulary przeciwsłoneczne dostępne są w kolorach czarnym białym szarym, brązowym.

cena od 249 PLN

Von Zipper Frenzy

Clarins Rouge Appeal

Pomadka do ust nr 06 Russet. Kolor pomadki bordowy. Pomadka 3,5 gram.

cena od 45 PLN

Clarins Rouge Appeal

Intenso Photomanager

Interesującym prezentem może być ramka cyfrowa. Dodatkowo możemy sami przed wręczeniem prezentu wgrać ulubione zdjęcia Mamy. Bardzo miła pamiątka, która na pewno się spodoba.

cena od 176.1 PLN

Intenso Photomanager

Timex T2N278

Eleganckim prezentem może być zegarek analogowy Timex T2N278. Posiada on mechanizm kwarcowy i jest zasilany baterią. Koperta i pasek są stalowe.

cena od 242 PLN

Timex T2N278

blog comments powered by Disqus
Prezent na Dzień Mamy