PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

TOP 5 Smartfonów Dla Uczniów - Nauka w Mobilnym Wydaniu

  • Dodano: 9 miesięcy, 1 tydzień temu
  • Ocena: (2) (0)
TOP 5 Smartfonów Dla Uczniów - Nauka w Mobilnym Wydaniu

Rok szkolny już za pasem, dlatego chcę przedstawić Wam 5 smartfonów, które mogą pomóc w trudach nauki. Tym razem odpuścimy sobie zupełnie flagowe modele i skupimy się na tych tańszych, które wcale nie oferują mniejszej ilości funkcji. Zapraszam!

Motorola Moto Z2 Play

Zaczynamy od Motoroli Moto Z2 Play, która moim zdaniem ma naprawdę potencjał. Przede wszystkim chodzi tutaj o dodatkowe moduły, które w szkole mogą okazać się zwyczajnie nieocenione. Na pierwszym miejscu trzeba wymienić moduł z dodatkowym akumulatorem, dzięki któremu nie będziemy zmuszeni do noszenia Powerbanka i szukania gniazdka, które zazwyczaj jest już i tak oblegane. W końcu do dyspozycji będziemy mieli ponad 6000 mAh, czyli wystarczającą na cały dzień pojemność. Pomijam już tutaj akcesoria typowo do rozrywki jak dodatkowy głośnik czy uchwyt do gier. Sam smartfon również spisuje się bardzo dobrze, czego dowiodły już jego pierwsze testy w internecie.

Xiaomi Redmi 4A

Dzieci z pierwszych klas podstawówki zazwyczaj mają zakaz noszenia do szkoły telefonów czy smartfonów. Czasami są nieostrożne, przez co łatwo niszczą urządzenia. Nie wspomnę o tym, że flagowe produkty od takich firm jak Samsung czy Xperia są duże i ciężkie, a małe ręce zwyczajnie tego nie ogarniają. Rozwiązaniem tutaj jest kupno taniego, wytrzymałego i w miarę sprawnego smartfona. Moim zdaniem właśnie takim urządzeniem jest Xiaomi Redmi 4A, którego miałem okazję testować na łamach naszej strony. Koszt takiego telefonu to mniej niż 500 zł. W takiej kwocie bardzo trudno jest znaleźć coś sensownego, a Redmi 4A wydaje się dobrym wyborem - ma przyzwoitą specyfikację, plastikowy korpus, przez co smartfon jest dość lekki, a do tego LTE i w miarę nowego Androida. Wymiary smartfona również są rozsądne. Rodzice! Jeżeli szukacie czegoś taniego i dobrego dla swoich pociech to wydaje mi się, że warto zastanowić się właśnie nad tym modelem.

myPhone Hammer

Wśród uczniów są i tacy, którzy wiecznie się biją, uciekają z lekcji czy zwyczajnie kręcą zadymy. Uczeń to uczeń, a nawet taki łobuz musi mieć z czego dzwonić. Nie będzie obciachem zaproponowanie mu któregoś z telefonów z linii Hammer od myPhone. Produkty tej firmy testuję już od kilku lat i celowo tutaj nie podam konkretnego modelu. W swoim dorobku mają dużo smartfonów odpornych praktycznie na wszystko. Na łamach portalu videotesty przetestowałem ich już kilka. Mam tu na myśli Hammera Axe, Hammera Energy lub tego, którego trzymam w ręce - Hammera Axe M. Są to smartfony bardzo do siebie podobne pod względem specyfikacji, ale co najważniejsze - wszystkie są bardzo wytrzymałe.

iPhone SE

Mamy również coś dla dziewczyn, nastolatek oraz kobiet. Zasadniczo ciężko jest im coś sensownego zaproponować w tym męskim, technologicznym świecie. Ja już z uporem maniaka będę tutaj namawiał na smartfona Apple iPhone SE, który jest naprawdę opłacalny zarówno w cenie detalicznej w sklepach, jak i u operatorów. Różowy kolor powinien Was zadowolić, ale nie tylko on - mamy tutaj także kompaktowe wymiary, ponadczasowy wygląd, a z czysto technicznych względów iPhone SE ma podzespoły iPhona 6S, które w dzisiejszych czasach nadal doskonale radzą sobie w codziennym użytkowaniu.

LG K10 2017

Jest to smartfon do bólu zwyczajny, ale właśnie taki też powinien znaleźć się w tak krótkim zestawieniu. LG K10 to urządzenie z bardzo przyzwoitą specyfikacją, dobrą optymalizacją systemu, ale przede wszystkim będące bardzo dobrą alternatywą dla wszystkich chińskich smartfonów sprowadzanych z Aliexpress - i to właśnie teraz, gdy kosztuje w okolicach 600 zł. Cechy charakterystyczne tego smartfona to bardzo żywy ekran, wytrzymała obudowa, cena i aktualny Android. Spokojnie można go polecić wszystkim z klas 1-8. Do tego dostępny jest praktycznie u każdego operatora we wszystkich możliwych taryfach. Dlatego, drogi rodzicu, jeżeli siedzisz przed biurkiem konsultanta u któregoś z operatorów i nie wiesz co wybrać, to kupno LG K10 2017 jest dla Ciebie dobrą opcją.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Smartfonów Dla Uczniów - Nauka w Mobilnym Wydaniu