PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Nawigacja GPS na Każdą Kieszeń

  • Dodano: 6 lat, 11 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Nawigacja GPS na Każdą Kieszeń

Czas wakacji to okres, w którym więcej podróżujemy wyjeżdżając na przykład na urlop. Często wiąże się to z pokonaniem wielu kilometrów wykorzystując przy tym różne rodzaje dróg. Niewątpliwym pomocnikiem w takiej podróży jest nawigacja samochodowa, która pozwoli nam dotrzeć do celu. Dzięki niej nie musimy już korzystać ze standardowej papierowej mapy, którą i tak podczas jazdy ciężko byłoby odczytać. Wychodząc naprzeciw osobom, które w najbliższym czasie mają zamiar zakupić nawigację GPS do swojego samochodu, pragniemy przedstawić 10 popularnych produktów. Nawigacje pogrupowaliśmy w kategorie cenowe do 300 zł, do 500 zł, do 700 zł i powyżej 700 zł.

Nawigacje do 300 zł

PENTAGRAM Nomad Evo 4.3

Nawigacja Pentagram oferuje bardzo elegancki wygląd, który jest połączony z wydajnym systemem nawigacyjnym dzięki zastosowaniu procesora SiRF Atlas V 533 MHz. Daje to możliwość bardzo szybkiego odświeżania aktualnej pozycji. Nawigacja posiada oprogramowanie Nawivo 9i, które jest bardzo intuicyjna w obsłudze. PENTAGRAM Nomad Evo 4.3 oferuje dobrze się prezentujący panoramiczny ekran o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości 480 x 272. Produkt posiada zainstalowane kodeki audio i video co pozwala na odtwarzanie filmów i muzyki przez nawigację. Nawigacja obsługuje karty microSD/SDHC.

PENTAGRAM Nomad EVO 4.3

Goclever 4366

Nawigacja posiada ekran, którego przekątna wynosi 4,3 cala a rozdzielczość 480x272 px. Produkt wyposażono w mapę zawierającą obszar państw Europy. Nawigacja obsługiwana jest w języku polskim. Interesująco wygląda funkcja, która umożliwia wyświetlanie obiektów 3D na mapie. W nawigacji zastosowano procesor MediaTek 468 MHz, który pozwala na szybkie reagowanie urządzenia. Ciekawą funkcją w urządzeniu jest GeoPix, które umożliwia wytyczenie trasy ze zdjęć ściągniętych z sieci lub wykonanych samemu.

Goclever 4366

Lark Freebird 50

To co wyróżnia tą nawigację to ekran panoramiczny o przekątnej 5 cali. Jest to nie często spotykane w produktach w tej kategorii cenowej. Nawigacja obsługuje mapy - MapaMap Easy. Lark Freebird 50 posiada czuły i szybko reagujący odbiornik GPS, który dobrze lokalizuje pozycję urządzenia. Produkt posiada procesor Centrality Atlas III, 396 MHz. W urządzeniu wbudowana jest pamięć wewnętrzna o wielkości 1 GB. Nawigacja pozwala na odtwarzanie plików video (wmv) i audio (wma), a także na przeglądanie zdjęć JPEG i plików TXT.

Lark Freebird 50

Nawigacje do 500 zł

Goclever 5066 Polska

Nawigacja w superpłaskiej obudowie, której ekran posiada przekątną 5 cali. Szybki procesor o taktowaniu 468 MHz pozwala na efektywne reagowanie nawigacji na zmianę położenia. Produkt posiada funkcję GeoPix, umożliwiającą fotonawigację. Jeżeli chodzi o dodatkowe funkcje to nawigacja umożliwia odtwarzanie muzyki, filmów, otwieranie zdjęć i plików tekstowych. Nawigacja posiada również funkcję LineAssist, która informuje który pas ruchu wybrać, tak aby manewr skręcania był najbezpieczniejszy.

Goclever 5066 Polska

Goclever NAVIO 500 Polska

Nawigacja w stylowej obudowie wyposażona została w procesor Mediateka o taktowaniu 468 MHz co czyni ją bardzo szybką, dokładną i pozwala komfortowo korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji. Nawigacja posiada duży ekran o przekątnej 5 cali. Ekran produktu działa w wysokiej rozdzielczości 800x480 px. Pamięć wbudowana w nawigacji ma pojemność 256 mb. Do produktu dołączona jest mapa Goclever Map ViaGPS Polska.

Goclever NAVIO 500 Polska

Mio Moov 500 Polska

Niezwykle interesująco wyglądająca nawigacja posiada dotykowy i panoramiczny ekran o przekątnej 4,7 cala. Ekran chroni antyodblaskowa powłoka. Urządzenie obsługuje oprogramowanie Mio Map. Nawigacja wyposażona jest w chipset GPS SiRFstar III z InstantFixII i procesor Samsung o taktowaniu 400 Mhz. Nawigacja posiada wbudowaną pamięć 512 mb. W opakowaniu znajdziemy również kabel USB, ramię, uchwyt i ładowarkę.

Mio Moov 500 Polska

Nawigacje do 700zł

TomTom XXL IQ ROUTES Europe 42

Nawigacja mimo, że nie posiada niektórych dodatkowych funkcji, tą główną czyli funkcję umożliwiającą sprawne dotarcie do celu wykonuje bez zastrzeżeń. Nawigacja wyposażona jest w 5 calowy ekran, dzięki czemu bez problemu można ją obsługiwać palcem. Obudowa TomTom XXL IQ ROUTES Europe 42 jest solidna i elegancja, nawigację bez problemu można schować do kieszeni. Dzięki technologii IQ Routes nawigacja pozwala na wyznaczenie najszybszej trasy w dowolnym momencie z uwzględnieniem godzin szczytu, sygnalizacji świetlnej czy przejść dla pieszych.

TomTom XXL IQ ROUTES Europe 42

TomTom VIA 125 IQ Routes Europa

Nawigacja wyposażona jest w 5 calowy ekran panoramiczny, który wyświetla obraz w rozdzielczości 480x272 px. Produkt posiada 4 GB pamięci wewnętrznej. Producent nawigacji oferuje możliwość pobrania darmowej mapy, jeżeli przez 90 dni od daty zakupu pojawi się jej uaktualnienie. Oprogramowanie nawigacji posiada funkcję zaawansowanego asystenta pasa ruchu, co umożliwia wybranie najbardziej korzystnego pasa podczas przejazdów przez skrzyżowania czy zjazdy z autostrady. W pudełku oprócz samej nawigacji znajdziemy również kabel usb, ładowarkę samochodową, uchwyt na szybę.

TomTom VIA 125 IQ Routes Europa

Nawigacje powyżej 700zł

TomTom GO 1005 IQ Europa

To zaawansowana technologicznie nawigacja, o przekątnej ekranu 5 cali. Dzięki technologii IQ Routes i dodatkowego odbiornika RDS-TMC nawigacja na bieżąco analizuje warunki na drodze i w miarę możliwości wyznacza szybszą alternatywną trasę. Nawigacja posiada technologię MapShare, która umożliwia nanoszenie poprawek na mapy bezpośrednio z poziomu urządzenia i pozwala dzielić się tymi poprawkami z innymi użytkownikami. Nawigacja posiada 4 GB wbudowanej pamięci

TomTom GO 1005 IQ Europa

Mio Moov S760 Europe plus

Nawigacja wyróżnia się ogromnym 7 calowym ekranem. Tak duży ekran sprawia, że bardzo wygodnie na nim się operuje palcami. Daje to także duży komfort przy odtwarzaniu multimediów. Korzystanie z samego oprogramowania Mio jest dosyć proste. Jednak polecamy zastanowić się czy tak duży ekran umiejscowiony na przedniej szybkie nie okaże się zbyt rozpraszający.

Mio Moov S760 Europe plus

blog comments powered by Disqus
Nawigacja GPS na Każdą Kieszeń