PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

TOP 5 Niedrogich Loko-Suszarek

TOP 5 Niedrogich Loko-Suszarek

Każda kobieta pragnie być atrakcyjna i czuć się pięknie, a włosy są dla nas jednym z najważniejszych atrybutów, to one w pewnym stopniu odróżniają nas od siebie: kręcone, fale, proste, blond, rude, krótkie, długie, itd. Na pewno niejeden raz marzyłaś o stworzeniu pięknych, lśniących loków i fal, bez względu na rodzaj posiadanych włosów. Marzenie o pięknych, długich lokach nie jest tak trudno spełnić. Możesz efektownie wyglądać, nawet jeśli włosy uparcie nie chcą cię słuchać, należy tylko zastosować odpowiedni sprzęt i ponieść się nutce fantazji. Obecnie na rynku dostępna jest cała masa sprzętów pozwalających na tego typu fryzury. Jak więc wybrać dobrą loko-suszarkę o odpowiednich dla naszych włosów parametrach?

Poniżej przygotowaliśmy zestawienie pięciu różnych loko-suszarek dla oszczędnych, którzy chcą mieć dobry produkt w atrakcyjnej cenie. Loko-suszarka ma podwójne zastosowanie zarówno suszy jak i kręci loki. Dobór tego sprzętu do naszych potrzeb zależy od kilku czynników: rodzaju włosów, możliwości finansowych oraz naszych indywidualnych potrzeb.

Zobacz także najnowszy ranking lokówek

Polecane modele

Zestawienie otworzy suszarko-lokówka SUL – 301 firmy Savion. Jest ona bardzo prosta w obsłudze i pozwala na łatwą oraz szybką stylizację włosów. Posiada dwie wymienne końcówki o różnych średnicach. W porównaniu do innych urządzeń tego typu, jest to sprzęt o bardzo dużej mocy: 600 W. Zazwyczaj tego rodzaju urządzenia są zasilane mocą w wysokości 400 W.

1

Do podstawowych zalet tej suszarko-lokówki możemy zaliczyć: posiadanie 3 ustawień temperatury, zabezpieczenie przed przegrzaniem, funkcje zimnego nadmuchu( mniejszy stopień zniszczenia włosa). Podczas wyboru tego typu urządzenia, warto zwrócić uwagę czy sprzęt posiada uchwyt do zawieszania oraz obrotowy przewód, który daje nam pewność, że podczas używania nie zostanie uszkodzony kabel. Przy tego typu loko-suszarce warto zaznaczyć, że użytkownicy wychwalają jej moc i trwałość, a także łatwość w obsłudze i poręczność.

Bliżej temu urządzeniu można przyjrzeć się tutaj: Savion SUL – 301

Kolejną pozycją jest suszarko-lokówka BOSCH PHA 2000. Urządzenie o mocy 400 W, czyli standardowo (w porównaniu z powyższą jest dużo słabsza), nie posiada wymiennych końcówek - co jest dużym minusem, gdyż końcówki możemy dostosować do różnego typu włosów.

2

Atutem jest posiadanie: zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz uchwytu do podwieszania. Jest to dość klasyczny rodzaj loko-suszarki, w dostępnych funkcjach znajdziemy regulację temperatury w dwóch stopniach, niestety nie występuje funkcja zimnego nadmuchu. Część użytkowników chwali jej prostolinijność, a część uważa, że to minus.

Bliżej temu urządzeniu można przyjrzeć się tutaj: BOSCH PHA 2000

W zestawieniu pojawi się także lokówko-suszarka ADLER AD 203 o ciekawym design. Sprzęt ten charakteryzuje się dużo większą mocą niż poprzednik - 550 W, posiada dwie wymienne szczotki metalowe o różnej wielkości. Ma przybliżone funkcje do loko-suszarki firmy Savion: możemy znaleźć obrotowe połączenie przewodu, uchwyt do zawieszania oraz gumową rączkę.

3

Producent wyposażył urządzenie w 3-stopniową regulację temperatury, co jest istotną funkcją w tego typu sprzętach. W sieci możemy odnaleźć przychylne opinie o lokówko-suszarce ADLER. Często pojawiały się pozytywne opinie o jej wyglądzie, co zachęcało Was do kupna. Minusem tego sprzętu dla użytkowników, jest brak lampki kontrolnej.

Bliżej temu urządzeniu można przyjrzeć się tutaj: ADLER AD 203

Suszarko-lokówki, której nie może zabraknąć w zestawieniu to Zelmer 33Z033. Jest ona przykładem połączenia modnego wyglądu z funkcjonalnością. Od tego sprzętu można wymagać naprawdę wiele, ogólnie jest przystosowany do różnych rodzajów włosów. Parametry techniczne oraz pełniące funkcje nie różnią się dużo od pierwszej loko-suszarki, jednak potrafi osiągnąć nawet 800 W mocy, jak już wiemy jest to duży plus.

4

Co do posiadanych funkcji, możemy wymienić: dwa poziomy temperatury, nawiew zimnego powietrza, ceramiczną powłokę, dwie szczotki z różnymi nasadkami. Ceramiczna powłoka pozwala na szybkie i delikatne układanie fryzury, dodatkowo włosy się nie elektryzują i pozostają długo lśniące – ta cecha głównie zachęca użytkowników do zakupu.

Bliżej temu urządzeniu można przyjrzeć się tutaj: Zelmer 33Z033

Ostatnią suszarko-lokówką jest: AS200, firmy Braun. Akurat tak się składa, że na sam koniec zestawienia został najsłabszy sprzęt o mocy jedynie 200 W. Urządzenie AS200 jest klasycznym typem loko-suszarki. Wymagające Panie zazwyczaj sięgają po bardziej rozbudowane urządzenie, o większej mocy.

5

Co do jej możliwości, wymienić możemy jedynie standardowe funkcje, mianowicie: dwu-stopniowa regulacja temperatury, specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem, dwu-stopniowa regulacja prędkości oraz w zestawie znajdziemy końcówkę do modelowania. Sprzęt pasuje do tych co loko- suszarkę używają od tzw. „święta”. Pojawiającym się minusem, który został wychwycony z opinii czytelników, jest brak ceramicznej powłoki, co dla niektórych jest dość sporym problemem.

Bliżej temu urządzeniu można przyjrzeć się tutaj: Braun AS200

Podsumowanie

Kupując loko-suszarkę do włosów należy brać pod uwagę te parametry, które najbardziej są w stanie spełnić Wasze oczekiwania i są najbardziej korzystne dla struktury włosa. Zestawienie tego rodzaju urządzeń, ma pozwolić na wybranie jak najlepszej loko-suszarki. Jak wiadomo zakup należy do kupującego, my możemy jedynie delikatnie zasugerować i pomóc w tym idealnym wyborze.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Niedrogich Loko-Suszarek