PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

TOP 10 modeli TV - sprawdź co kupić!

TOP 10 modeli TV - sprawdź co kupić!

Jeżeli zastanawiacie się nad kupieniem telewizora, dobrze trafiliście, ponieważ w dzisiejszym artykule chcemy Wam zaprezentować listę 10 topowych modeli telewizorów w sklepie Euro.com.pl. Znalazły się w naszym zestawieniu produkty takich marek jak Samsung, Philips, Panasonic, LG, Sony i Toshiba. Zapraszamy do zapoznania się z najpopularniejszymi telewizorami w ostatnim czasie.

1. telewizor LED Philips 40PFL9705H

Philips 40PFL9705H 40-calowy telewizor o LED-owym podświetleniu matrycy. Zastosowana w nim zaawansowana technologia Ambilight Spectra 2 roztacza łagodną poświatę na ścianie po dwóch stronach telewizora, automatycznie dopasowując się do kolorów, kontrastu i jasności wyświetlanego obrazu. Zmniejsza zmęczenie oczu wynikające z oglądania telewizji.

Philips 40PFL9705H

Jakość Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz, bez zniekształceń kolorów i konturów. Jest to idealne rozwiązanie, w przypadku korzystania z sygnału cyfrowego najwyższej jakości z Blu-ray lub telewizji cyfrowej. Wysoką jakość dźwięku zapewnia technologia Incredible Surround. Odbiornik posiada cztery wejścia HDMI, jedno gniazdo USB, wejście LAN, dwa złącza EURO. Zastosowana obrotowa podstawa umożliwia dostosowanie ustawień telewizora do wymagań widza.

2. telewizor LED Philips 46PFL7665H

LED-owy telewizor Philips 46PFL7665H posiada panoramiczny 46-calowy ekran o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080. Jest to odbiornik z technologią 3D ready – z opcjonalnym nadajnikiem 3D. Technologia odświeżania to aż 400 Hz Clear LCD, co gwarantuje niezwykłą ostrość ruchomego obrazu. Niezwykle przydatną funkcją jest podstawa telewizora, którą oprócz standardowego zastosowania, można wykorzystać do zamocowania odbiornika na ścianie. Nie ma konieczności zakupu dodatkowych elementów mocujących. Podstawa jest tak skonstruowana, aby zapewnić utrzymanie telewizora powieszonego na ścianie w poziomie. W celu zmiany kąta nachylenia wystarczy przesunąć telewizor. Złącza w telewizorze Philips 40PFL9705H to dwa gniazda USB oraz cztery złącza HDMI.

Philips 46PFL7665H

3. telewizor LED Samsung UE40D5500

Samsung UE40D5500 to telewizor LED o 40-calowym ekranie panoramicznym 16:9.  Obraz wyświetla się w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080. Smart TV daje możliwość korzystania z internetu za pośrednictwem telewizora, a także nieograniczony i bezpłatny dostęp do internetowych treści. Producent udostępnia na swojej platformie wiele przydatnych widżetów, dzięki którym można korzystać z zasobów sieci. Odbiornik posiada cztery wejścia HDMI, dwa gniazda USB, złącze Ethernet (LAN) oraz złącze EURO.

Samsung UE40D5500

Zastosowana podstawa obrotowa to możliwość dostosowania ustawienia odbiornika pod dogodnym kątem oglądania. Producent poradził sobie ze smużeniem obrazu – Ultra Clear Panel eliminuje podwójny obraz i jego rozwarstwienie, dzięki czemu zyskuje się wyraźne, krystalicznie czyste obrazy TV pod każdym kątem. SRS TheaterSound HD poprawia odtwarzanie dźwięku, gwarantując uzyskanie efektu przestrzennego bez potrzeby zakupu dodatkowych głośników.

4. telewizor LED Samsung UE40D6500

Telewizor LED Samsung UE40D6500 z panoramicznym 40-calowym ekranem, wyświetlającym obraz w jakości Full HD 1920 x 1080. Full HD zagwarantuje niezwykłą wyrazistość, bez zniekształceń kolorów i konturów. Jest to doskonałe rozwiązanie, dla chcących korzystać z sygnału cyfrowego najwyższej jakości poprzez Blu-ray lub telewizję cyfrową. Odbiornik Samsung UE40D6500 posiada także funkcję zapewniającą zgodność z technologią 3D Samsung, jak i możliwość konwersji obrazu 2D na standard 3D.

UE40D6500

Technologia odświeżania na poziomie 400 Hz Clear Motion Rate. 4 wejścia HDMI umożliwiają podłączenie jednocześnie kilku urządzeń, bez konieczności przekładania kabli. Złącze HDMI zapewnia najwyższą jakość przesyłanego sygnału. Za pośrednictwem tego gniazda przesyłany jest obraz i dźwięk HD, dopiero po podłączeniu urządzeń standardem HDMI można w pełni dostrzec zalety telewizora.

5. telewizor plazmowy Panasonic TX-P50G30E

50-calowy telewizor plazmowy Panasonic TX-P50G30E, to jak większość dostępnych na rynku odbiornik o ekranie panoramicznym. Wyświetla obraz w jakości Full HD. NeoPlasma to udoskonalenia w konstrukcji panelu i filtra, które pomagają odtwarzać obraz z naturalną gradacją i głęboką czernią, nawet w przypadku oglądania w jasno oświetlonym otoczeniu, co dodaje siły wrażeniom wizualnym. Zastosowane odświeżanie obrazu 600 Hz Sub-field Drive Intelligent Frame Creation Pro oznacza, że procesor przetwarza ruch każdej sceny w subpola, które są optymalizowane aby wyświetlać sceny w ruchu w jakości Full HD w rozdzielczości 1920 x 1080 z zaskakującą płynnością. Wykorzystana technologia V-Audio Surround to gwarancja głębokiego i czystego dźwięku. Stwarza dźwięk przestrzenny bez konieczności dobierania dodatkowych głośników.

Panasonic TX-P50G30E

6. telewizor LED LG 47LW570S + 7 x okulary 3D

Telewizor LED o 47-calowym ekranie. Zastosowana w nim technologia LG Cinema 3D gwarantuje idealny obraz 3D bez rozmyć, migotania i jakichkolwiek zakłóceń. Dołączone do telewizora lekkie okulary dają możliwość oglądania trójwymiarowych efektów z prawie każdego miejsca w pomieszczenia. Funkcja Wireless AV Link umożliwia bezprzewodowe podłączenie do telewizora (dzięki opcjonalnemu bezprzewodowemu kontrolerowi mediów AN-WL100) odtwarzacza DVD, Blu-ray, dekodera telewizyjnego, konsoli do gier czy też innego urządzenia AV. Współczynnik Motion Clarity Index (MCI) zastosowany w LG 47LW570S łączy w sobie technologie TruMotion, Local Dimming, skanowanie podświetlenia i inne, udoskonalające płynność ruchu obiektów na ekranie telewizora. Wyższy wskaźnik MCI to obraz o większej wyrazistości, idealnie odtwarzający dynamiczne sceny akcji. Dzięki funkcjonalności Smart Share (poprzez DLNA) użytkownicy korzystający z technologii LG mają możliwość dzielenia się filmami, muzyką i zdjęciami umieszczonymi w sieci lokalnej, na komputerze czy telefonie komórkowym. Wyposażony jest w cztery cyfrowe wejścia HDMI, dwa złącza USB, złącze Ethernet (LAN) i jedno złącze EURO.

LG 47LW570S

7. telewizor LCD Toshiba 32AV833

Toshiba 32AV833 to telewizor LCD o 32-calowym panoramicznym ekranie. Wyświetla obraz w rozdzielczości HD Ready 1366 x 768. HD Ready gwarantuje jakość obrazu znacznie przewyższającą technologię wykorzystywaną w standardowych odbiornikach. Na ekranie można oglądać obraz o rozdzielczości i jakości oferowanej przez sygnał telewizyjny High Definition. Dzięki czemu można zobaczyć więcej szczegółów i obraz jest wyraźniejszy.

Toshiba 32AV833

Funkcja 3D Colour Management wpływa na poprawę jakości obrazu. Pozwala na indywidualne sterowanie kolorami: żółtym, zielonym, niebieskim, czerwonym, fioletowym. Daje to widzowi szeroki zakres możliwości ingerencji w kolorystykę wyświetlanego na ekranie obrazu. Posiada dwa złącza HDMI i gniazdo USB do przeglądania zdjęć, odtwarzania filmów i słuchania muzyki.

8. telewizor LED Samsung UE32D5500

Ekran telewizora Samsung UE32D5500 to 32 cale 16:9 i rozdzielczość obrazu Full HD, 1920 x 1080 z podświetleniem LED. Telewizor Full HD 5500 jest wyposażony w najnowsze funkcje, m.in. AllShare i Anynet, ConnectShare™ Movie, złącza HDMI i dźwięk SRS Theater Sound. Nie należy zapominać o dostępie do sklepu z aplikacjami telewizyjnymi i innowacyjnym centrum multimedialnym Smart Hub, które przekształca telewizor w ośrodek cyfrowego świata. Dzięki funkcji Wide Color Enhancer Plus skutecznie odtwarza naturalne barwy i światła. Po przeanalizowaniu każdego piksela jest on konwertowany na obraz 3D. W efekcie na ekranie wyświetlają się pełne i niesamowicie realne kolory, które nigdy przedtem nie były dostępne w telewizorze. Posiada cztery złącza HDMI, złącze Ethernet (LAN) oraz dwa gniazda USB.

Samsung UE32D5500

9. telewizor LED Sony KDL-37EX720

Aplikacja Media Remote umożliwiająca wykorzystanie smartfona w roli pilota do telewizora lub drugiego wyświetlacza filmów z internetu to jedna z bardziej wyszukanych opcji dostępnych w telewizorze Sony KDL-37EX720. Odbiornik 37-calowy z podświetleniem LED-owym. Live Colour Creation gwarantuje wierniejsze i intensywniejsze barwy. Sprawia, że obraz wygląda dokładnie tak, jak w naturze. Tradycyjny telewizor wyświetla 25 klatek filmu na sekundę. Tryb 24p True Cinema pozwala na oglądanie filmów z prędkością 24 klatek na sekundę, czyli taką samą jak w kinie. Dzięki temu wideo odtwarzane jest bez konwersji, płynnie i w sposób, w jaki zostało nagrane. Posiadacze tego odbiornika mogą korzystać z Bravia Internet Video, które jest podłączaniem telewizora do internetu w celu korzystania z serwisów internetowych, wyświetlania filmów na pełnym ekranie i oglądania programów przeoczonych w telewizji.

Sony KDL-37EX720

10. telewizor LED Sony KDL46HX800

Sony KDL46HX800 posiada 46-calowy ekran panoramiczny 16:9 o rozdzielczość Full HD, 1920 x 1080. Wyposażony jest w technologię 3D ready (opcjonalny nadajnik 3D). Dostępna w nim funkcja Motionflow 200 Hz Pro z opcją Image Blur Reduction (osłabianie rozmycia obrazu) to maksymalna płynność sportu i kina akcji, cztery razy więcej klatek niż na zwykłym telewizorze 50 Hz oraz innowacyjne wygaszanie podświetlenia, upodabniające obraz do kinowego. Z kolei Bravia Engine 3 filtruje, oczyszcza i optymalizuje dane obrazu. Zapewnia tym samym wyraźny, realistyczny obraz High Definition. Filmy na płytach Blu-ray czy DVD oraz sygnał telewizji cyfrowej będą miały szeroką gamą kolorów, płynny ruch i głęboką czerń. Deep Black Panel zapewnia niezwykle żywy obraz o imponującej kontrastowości i głębokiej czerni z nagromadzeniem szczegółów; specjalna konstrukcja zmniejszająca odbicia światła w jasnych pomieszczeniach. Rozwiązanie pięknie prezentuje się nawet po wyłączeniu telewizora.

Sony KDL46HX800

blog comments powered by Disqus
TOP 10 modeli TV - sprawdź co kupić!