PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Pralka idealna dla mężczyzny

Pralka idealna dla mężczyzny

Dziś przedstawiamy Wam artykuł, który powinien spodobać się każdemu mężczyźnie. Odpowiedzmy sobie na pytanie, czy można polubić pralkę? Czy na to urządzenie można patrzyć podobnie jak na nowy komputer, tablet czy samochód? Trudne zadanie, żeby tak się stało pralka powinna stanowić wyraźnie męski typ, głównie pod względem estetyki jak i jej funkcjonalności.

Panowie niechętnie obsługują pralkę. Wielu twierdzi, że nie wie jak ją włączyć lub tłumaczą, że jest to typowo kobiece zajęcie. Jednak tradycyjny podział ról gdzie kobieta zajmuje się domem a mężczyzna pracuje odchodzi do lamusa. Obecnie kobieta i mężczyzna dzielą się obowiązkami życia rodzinnego. Nadchodzi więc moment gdzie pralka wchodzi do świata mężczyzn. Nie umieć ją obsługiwać to obciach.

Programy dla macho i biznesmena

Sortowanie odzieży i dobór odpowiednich parametrów prania często sprawia mężczyzną duży kłopot. Warto więc, żeby pralka posiadała „inteligentne” programy, które ułatwiają do maksimum ten proces. Program prania koszul przyda się dla wszystkich skazanych na biznesowy dress code. Natomiast po powrocie z treningu lub siłowni przydatny będzie program do lekko zabrudzonych ubrań sportowych. Po wyborze odpowiedniego programu pralka sama dobierze odpowiednią temperaturę i ilość wody.

Pralka idealna dla mężczyzny

Dużym ułatwieniem może być funkcja w której pralka sama dobiera parametry prania (Kg Mode). „Użytkownik określa jedynie rodzaj tkaniny włożonej do bębna i stopień jej zabrudzenia. Od tego momentu, wszystkie parametry prania dopasowywane są automatycznie. Najpierw specjalny inteligentny system waży wsad. Następnie dobiera konieczną ilość wody, optymalizuje czas prania oraz reguluje wysokość obrotów bębna i intensywność płukania” – podpowiada Paweł Pierściński, przedstawiciel Candy Polska, producenta urządzeń AGD.

Dużym ułatwieniem dla mężczyzn na pewno będzie funkcja łatwego prasowania. Dzięki niej można zminimalizować gniecenie się tkanin przez stopniowe zmniejszanie temperatury wody podczas płukania oraz odprowadzenie jej przed wyjęciem prania.

Męski look

Mężczyźni cenią sobie różne gadżety i nowinki techniczne. Może się wydawać, że pralka to ostatnie urządzenie które pasuje do takiego obrazu mężczyzny. A jednak ! Hoover DYN 8146 PB to pralka wyposażona w ekran LCD oraz dotykowy panel sterowania, który kojarzy się z mp3 czy odtwarzaczem samochodowym. Elegancka, wyrazista czerń, smukłe linie i zaokrąglony front nadają jej wyjątkowego charakteru.

pralka hover

Widać obecnie zmianę socjologiczną. Obecnie także przed mężczyznami stoi wyzwanie polegające na odnalezieniu się wśród urządzeń AGD. Także producenci zauważają ten trend i starają się uwzględniać potrzeby płci męskiej.
blog comments powered by Disqus
Pralka idealna dla mężczyzny