PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Czyste i suche pranie w czasie zimy

Czyste i suche pranie w czasie zimy

Rynek pralko suszarek poszerzył się o nowe produkty marki Candy. Seria produktów EVO jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie posiadają miejsca na rozwieszanie ubrań lub zdarza im się o tym zapominać. Urządzenia EVO rozwiązują również problem wysuszenia prania podczas zimy.

W lato ubrania możemy suszyć na strychu i balkonie. Jednak kiedy nadchodzi zima, pojawiają się problemy. W małym mieszkaniu może być trudno znaleźć miejsce dla zwykłej drabinkowej suszarki. Kiedy uda nam się znaleźć wolny kąt, suszone pranie zwiększa wilgotność powietrza, a to może powodować tworzenie pleśni. W takiej sytuacji kiedy nie mamy miejsca na suszenie prania z pomocą przychodzi seria pralko suszarek z linii EVO.

Pralko suszarki z serii EVO posiadają 16 programów w tym np. specjalny program do prania koszul, pranie wstępne, delikatne, ręczne, program prania wełny, a nawet możliwość prania w zimnej wodzie. Dla ubrań, które muszą być jedynie odświeżone dedykowane są programy krótkie 14’, 30’, 44’ oraz program szybkiego prania i suszenia 59’. Do wyboru mamy 3 poziomy suszenia (super suche, suche, do prasowania) z możliwością regulacji temperatury.

Ciekawą i przydatną funkcją jest łatwe prasowanie. Pralka równomiernie odwirowuje pranie rozkładając wsad, a potem suszy bieliznę w delikatny sposób, tak że po jej wyjęciu z bębna trzeba ją tylko powiesić na wieszaku.Pralko suszarki EVO posiadają ystem elektronicznego sterowania Fuzzy Logic. System ten kontroluje parametry prania takie jak poziom wody, temperatura, obroty i obciążenie silnika oraz pobór wody. Dzięki tej autokontroli pralko suszarka dostosowuje zużycie prądu czy wody do załadunku.

Pralki posiadają oryginalny design, który wpływa na wygodę użytkowania. Pralki posiadają duże, wysoko umiejscowione drzwiczki z uchwytem w górnej części pozwalają wyjmować pranie bez nadmiernego obciążania kręgosłupa, a elegancki, intuicyjny wyświetlacz w wersji 3D, zapewnia czytelność ustawień parametrów prania.

candy

Wprowadzone właśnie na rynek polski modele pralko suszarek Candy dostępne są w dobrych sklepach AGD na terenie całego kraju i kosztują:

  • EVO4W 2643D-S (wsad pranie 6 kg, wsad suszenie 4 kg, 1200 obr/min), cena: 2 999,00 zł
  • EVOW 4653D-S (wsad pranie 6 kg, wsad suszenie 5 kg, 1400 obr/min), cena: 2 999,00 zł
  • EVOW 4853D-S (wsad pranie 8 kg, wsad suszenie 5 kg, 1400 obr/min), cena: 3 249,00 zł
blog comments powered by Disqus
Czyste i suche pranie w czasie zimy