PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Top 5 Słuchawek dla Graczy Według Agito.pl

Top 5 Słuchawek dla Graczy Według Agito.pl

Dla gracza dobre słuchawki to pierwszy krok do udanej rozgrywki. Mocny zestaw zapewni nam zdecydowanie łatwiejsze określenie pozycji przeciwnika i idealną jakość dźwięku, a przede wszystkim pozwoli na grę nie przeszkadzając innym domownikom. Zapraszamy do rankingu przygotowanego przez sklep Agito.pl

Jakoś dźwięku przede wszystkim! TOP 5 słuchawek dla graczy wg. danych Agito.pl

Dla gracza dobre słuchawki to pierwszy krok do udanej rozgrywki. Mocny zestaw zapewni nam zdecydowanie łatwiejsze określenie pozycji przeciwnika i idealną jakość dźwięku, a przede wszystkim pozwoli na grę nie przeszkadzając innym domownikom.

– Słuchawki powinny być wygodne - zapewne będą używane podczas wielogodzinnych potyczek. No i oczywiście muszą posiadać mikrofon ponieważ komunikacja w grach wieloosobowych stanowi dzisiaj konieczność – podkreśla Krzysztof Gulczyński, menadżer produktu w Agito.pl.
 

Oto najlepsze słuchawki dla graczy


Słuchawki Creative Labs Fatal1ty Gaming HS-800

Słuchawki Creative Labs Fatal1ty Gaming HS-800_agito.pl

Creative Fatal1ty Gamer Headset to zestaw dla zaawansowanych graczy zapewniający moc, precyzję i komfort. Ergonomiczna, niezwykle lekka konstrukcja, a także welurowa wyściółka poduszek słuchawkowych i pałąka gwarantują długie godziny wygodnego grania.

Dzięki wysokiej jakości przetwornikom i doskonałym basom odgłosy broni, kroków i otoczenia w grach brzmią w słuchawkach fantastycznie. Znajdujący się w zestawie mikrofon z automatyczną funkcją redukcji szumów pozwala na szybką komunikację w grach sieciowych. Można go łatwo odłączyć i używać zestawu jak zwykłych słuchawek stereofonicznych.
 

Cena w Agito.pl ok. 103 PLN

Słuchawki Creative Labs SB Tactic 3D Alpha

Słuchawki Creative Labs SB Tactic 3D Alpha_agito.pl

Zestaw słuchawkowy dla graczy Dual Mode Sound Blaster Tactic3D Alpha pozwala cieszyć się dźwiękiem w jakości 3D. Oprogramowanie obsługujące ekran dotykowy oraz ustawienia Tactic Profiles pozwalają na zapisywanie i udostępnianie ulubionych konfiguracji - włącznie z ustawieniami dźwięku przestrzennego w słuchawkach dzięki technologii THX TruStudio Pro Surround oraz funkcji modyfikacji głosu VoiceFX.

Tryb Dual Mode pozwala podłączyć zestaw do gniazda mini jack w komputerze PC bądź Mac lub skorzystać z adaptera Dual Mode USB i cieszyć się pełnią możliwości technologii TruStudio Pro.
 

Cena w Agito.pl ok. 141 PLN
 

Słuchawki Logitech Gaming Headset G35
 

Słuchawki Logitech Gaming Headset G35_agito.pl

Przewodowe słuchawki nauszne z mikrofonem G35 firmy Logitech charakteryzują się solidną konstrukcją oraz systemem dźwięku przestrzennego w konfiguracji 7.1 w technologii Dolby. Posiadają 3 wymienne, profilowane poduszki pałąka, zapewniające maksimum komfortu w czasie rozgrywki.

Przyciski multimedialne, umieszczone na zewnątrz nauszników, pozwalają na szybki i łatwy dostęp do wielu użytecznych funkcji (sterowania głośnością, wyciszania dźwięku, ustawień dźwięku przestrzennego, zniekształceń głosu) - 3 z nich można zaprogramować.

Mikrofon wyposażony jest w funkcję redukcji szumów oraz obrotowy miniwysięgnik z automatycznym wyłącznikiem (wyłączenie następuje po obróceniu wysięgnika w górę).
Dodatkowo, mikrofon ma wskaźnik sygnalizujący jego wyłączenie. Słuchawki podłączane są do komputera za pomocą portu USB.
 

Cena w Agito.pl ok. 445 PLN
 

Słuchawki Creative Sound Blaster Tactic 3D Rage USB
 

Słuchawki Creative Sound Blaster Tactic 3D Rage USB_agito.pl

Zestaw Rage dzięki technologii SBX Surround pozwala usłyszeć dźwięki dobiegające z wszystkich stron.
Niezwykle wydajne pięćdziesięciomilimetrowe przetworniki FullSpectrum™ zostały precyzyjnie dostrojone z wykorzystaniem technologii SBX Pro Studio, aby osiągnąć najlepszy przestrzenny dźwięk dostępny na komputerze PC lub Mac.

Podświetlana diodami LED obudowa SB Prism™ oferująca 16 milionów kolorów pozwala na odzwierciedlenie barw drużyny, wyglądu lub aury postaci.
 

Cena w Agito.pl ok. 278 PLN
 

Słuchawki Corsair Vengeance 1500 Dolby 7.1 USB
 

Słuchawki Corsair Vengeance 1500 Dolby 7.1 USB_agito.pl

Słuchawki z mikrofonem Vengeance 1500 z systemem dźwięku 7.1 marki Corsair w kolorze szaro-czarnym, idealnie nadają się do komputera stacjonarnego jak i przenośnego dzięki uniwersalnemu podłączeniu złączem USB.

Charakteryzują się pasmem przenoszenia 20 - 20000, czułością 95 dB oraz impedancją 32 Ohm oraz pasmem przenoszenia mikrofonu 100 - 10000 Hz, czułością -44 dB i impedancją 2.2kOhm. Mikrofon wyposażony został w układ redukcji szumów, dzięki czemu przekaz użytkownika jest zrozumiały bez potrzeby podnoszenia głosu. Regulacja głośności znajduje się na pilocie zdalnego sterowania.
 

Cena w Agito.pl ok. 338 PLN

blog comments powered by Disqus
Top 5 Słuchawek dla Graczy Według Agito.pl