PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Idealny prezent na Komunię - sprawdź nasz raport!

  • Dodano: 3 lata, 9 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 7131
  • Ocena: (0) (0)
Idealny prezent na Komunię - sprawdź nasz raport!

Komunia Święta to niezwykle ważne przeżycie u każdego dziecka. Wiążą się z nią również prezenty od najbliższych. Właśnie na nich skupia się poniższy artykuł. Mamy dla Was wiele propozycji, które mogą znacząco ułatwić odpowiedni wybór prezentu na Komunię. Zapraszamy!

Komunia Święta to zdecydowanie najważniejsza uroczystość w dotychczasowym życiu dziecka. To również ważne przeżycie dla jego rodziców czy chrzestnych.

komunia 2

Przygotowaliśmy dla Was raport, w którym wymienimy wiele dobrych pomysłów na prezent i konkretnych produktów. Duża część z nich to sprzęt elektroniczny, ale nie tylko. Dane, na których oparliśmy nasz raport, dostarczyła nam porównywarka cenowa Okazje.info.

Telefony komórkowe

Bardzo popularnymi pomysłami na prezent dla dziecka są urządzenia mobilne. Prym wiodą tu smartfony.

Wiele osób sądzi jednak, że te prezenty nie są dla najmłodszych odpowiednie, że lepiej je odpuścić. Warto jednak zaznaczyć, że urządzenia mobilne to nie tylko słodkie fotki, wysyłanie sms-ów czy gry. Odpowiedzialny rodzic zadba również o to, żeby na urządzeniu dla dziecka znalazły się przede wszystkim aplikacje edukacyjne. Dzięki nim, nasza pociecha może przyswoić wiele wiedzy i nowych umiejętności, jednocześnie mając z tego wielką frajdę.

Samsung Galaxy S IV Zoom

Top 3 najpopularniejszych telefonów:

1)Samsung Galaxy S IV Zoom

2)HTC Windows Phone 8S

3)Sony Xperia Z

Tablety

Obok smartfonów, bardzo popularne są również tablety. Obsługa edukacyjnych aplikacji będzie na nich jeszcze wygodniejsza, ze względu na sporych rozmiarów ekrany. Plusem jest także to, że na rynku tych urządzeń jest sporo budżetowych modeli. Może się więc okazać, że niewielkim kosztem idealnie trafimy w gust dziecka i sprawimy mu wielką radość.

Lenovo IdeaTab A3000

Top 3 najpopularniejszych tabletów:

1)Lenovo IdeaTab A3000

2)Philips PI3100Z2 8GB WiFi

3)Kruger&Matz KM0974

Notebooki

Notebooki to wciąż świetna propozycja, która łączy w sobie mobilność, funkcjonalność i wydajność. Dzięki dobremu notebookowi nasze dziecko może szybciej przyswoić wiedzę, a w wolnych chwilach pograć w ulubione gry.

ASUS X550CC-XO072H

Top 3 najpopularniejszych notebooków:

1)ASUS X550CC-XO072H

2)Toshiba Satellite P75-A7200

3)Toshiba Satellite C855-1UT PSKCAE-06H008PL

Rowery

Na chwilę opuszczamy elektronikę. Świetną propozycją na prezent są bowiem od wielu lat rowery. Nadchodzi lato i warto zadbać o aktywność fizyczną naszego dziecka. Wspólne wycieczki rowerowe są dobre dla całej rodziny, gdyż w ten sposób okazujemy również zainteresowanie naszemu dziecku.

Arkus Harmonia 2013

Top 3 najpopularniejszych rowerów:

1)Arkus Harmonia 2013

2)Romet Panda 24 Lux

3)Arkus Sport 205 AMT 2013

Konsole do gier

Internauci decydują się także często na zakup konsoli do gier. Warto obalić tu również opinię, że gry to jedynie promocja brutalności i przez nie nasze dziecko może stać się gorsze. Owszem, na rynku jest sporo brutalnych gier, ale jest też wiele dedykowanych dzieciom, gdzie przemocy nie uświadczymy. Każda oryginalna gra ma oznaczenie PEGI, które informuje o tym, jaki przedział wiekowy powinien grać w grę, a jaki nie. Najbrutalniejsze gry mają oznaczenie 18+ i są jedynie dla osób pełnoletnich. Warto zwracać na to uwagę i monitorować jakie gry chce nasze dziecko.

Microsoft Xbox One

Top 3 najpopularniejszych konsol do gier:

1)Microsoft Xbox One

2)Sony PlayStation 4

3)Sony PlayStation 3 SuperSlim 500 GB

Keyboardy

Komunijnym prezentem możemy także z powodzeniem rozwijać talent naszego dziecka. Niektóre osoby już od najmłodszych lat przejawiają zamiłowanie do muzyki, jak również do jej tworzenia. Wiele dzieci życzy sobie na prezent funkcjonalny keyboard. Taki sprzęt również może zbliżyć nas do swojej pociechy podczas wspólnej zabawy i komponowania własnych melodii.

Yamaha YPT-220

Top 3 najpopularniejszych keyboardów:

1)Yamaha YPT-220

2)Organki dla dzieci keyboard mq-803

3)Yamaha PSR S650 keyboard

Oprócz powyższych kategorii, jest sporo innych, które mogą być dodatkiem do głównego prezentu. Warto tu wymienić chociażby gry planszowe czy pamiątki komunijne.

Warto pamiętać, żeby uwzględnić przede wszystkim zainteresowania dziecka. Należy także przedyskutować wybór prezentu z resztą gości, by nie dublować upominków.

komunia

Mamy nadzieję, że powyższe zestawienia i informacje Państwu pomogą.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące sprzętu elektronicznego, to zachęcamy do skorzystania z naszego forum technologicznego.

Najpopularniejsze telewizory wśród internautów - najnowszy raport

Informujemy, że w najbliższym czasie stworzymy także artykuły na temat prezentu na dzień mamy oraz dzień dziecka. Zachęcamy więc do regularnego zaglądania na nasz portal!

blog comments powered by Disqus
Idealny prezent na Komunię - sprawdź nasz raport!
Autor: Łukasz