PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Propozycje Nawigacji GPS na lato

  • Dodano: 3 lata, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Propozycje Nawigacji GPS na lato

Lato w pełni. Sezon urlopowy trwa. Wielu z nas wybiera się na wakacje za miasto, często do przejechania są setki kilometrów, jak więc szybko i bezpiecznie dojechać na miejsce? Nieoceniona może się okazać samochodowa nawigacja GPS. Dzięki niej unikniemy korków i remontów, co pozwoli nam dojechać szybciej do celu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Przygotowaliśmy dla Was propozycję kilku ciekawych nawigacji GPS samochodowych, idealnych na każdy wyjazd wakacyjny, bliski i daleki. Dzięki tym nawigacjom zawsze traficie do celu, szybko i bez dodatkowych niespodzianek.

Przedstawiane nawigacje można kupić w naszym partnerskim sklepie w promocyjnych cenach ►

Zapraszamy na nasz przegląd.

SmartGPS SG720

Nawigacja firmy SmartGPS to idealny wybór dla osób, które nie lubią przepłacać. W bardzo atrakcyjnej cenie otrzymujemy urządzenie solidnie wykonane, posiadające 5 calowy wyświetlacz, procesor ARM 800 MHz, 4 GB wbudowanej pamięci i system operacyjny Microsoft Windows CE 6.0.

Nawigacja domyślnie posiada zainstalowaną mapę polski, wydawcą map jest MapaMap. Niestety w tym modelu nie ma opcji darmowej aktualizacji map.

Kup nawigację SmartGPS SG720 już za 179 zł >>

Propozycje nawigacji na lato

Prestigio GeoVision 5000

Firma Prestigio również oferuje nawigacje w przystępnej cenie. Parametry i system operacyjny są prawie identyczne jak w urządzeniu firmy SmartGPS, z tą różnicą że wydawcą map jest firma Navitel, a aktualizacja map jest bezpłatna. Nawigacja posiada zainstalowane mapy Polski, Litwy, Łotwy, Estonii.

Kup nawigację Prestigio GeoVision 5000 już za 199 zł >>

Propozycje nawigacji na lato

Garmin Nuvi 54LM

Nawigacja Nuvi 54LM firmy Garmin to już klasyk. Mamy dostęp do darmowych aktualizacji map (firmy Navteq), w podstawowym pakiecie posiada mapy Polski i Europy. Nawigacja wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiałów i zawiera w obudowie wydajne podzespoły.

Kup nawigację Garmin Nuvi 54LM już za 549 zł >>

Propozycje nawigacji na lato

NavRoad AURO S6

Auro S6 to nawigacja firmy Auro ze średniej półki cenowej. Nabywców ucieszą darmowe aktualizacje map przez pierwszy rok użytkowania, wydawcą jest firma AutoMapa.

Nawigacja operuje na systemie Microsoft Windows CE 6.0, sercem układu jest procesor SiRF Atlas VI 800 MHz.

Kup nawigację NavRoad AURO S6 już za 369 zł >>

Propozycje nawigacji na lato

Mio Spirit 6900

Mio Spirit 6900 korzysta z map firmy TeleAtlas, posiada bezpłatną aktualizację map i jest jedną z chętniej kupowanych nawigacji ze średniej półki cenowej. W pakiecie startowym otrzymujemy mapy Polski i Europy. Nawigacja posiada mnogość funkcji, drzemie w niej mocny procesor CSR SiRFatlasV 664 Mhz.

Kup nawigację Mio Spirit 6900 już za 379 zł >>

Propozycje nawigacji na lato

Garmin dezl 760LMT

Dla najbardziej wymagających użytkowników stworzono nawigacja takie jak Garmin dezl 760LMT. To najwyższa jakość wykonania, jak i podzespołów. Nawigacja posiada ogromny wyświetlacz, darmowe aktualizacje map firmy Navteqi zainstalowane mapy Polski, także Europy.

Urządzenie wyposażone jest także w port USB i łączność Bluetooth.

Kup nawigację Garmin dezl 760LMT już za 1499 zł >>

Propozycje nawigacji na lato

Szerokiej drogi i miłego wypoczynku

blog comments powered by Disqus
Propozycje Nawigacji GPS na lato