PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

TOP 6 Najlepszych Gier Z Otwartym Światem

  • Dodano: 3 lata, 7 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
TOP 6 Najlepszych Gier Z Otwartym Światem

Gry komputerowe powinny zawsze pozwalać nam na swobodę. Nie wyobrażam sobie takiego Skyrima bez możliwości wykonywania misji pobocznych czy serii GTA bez tworzenia prawdziwej demolki. Najczęściej traci na tym fabuła gdyż praktycznie robimy zupełnie co innego ale liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Zapraszam was na listę 6 najlepszych sandboxów!

6 Minecraft

To nietypowy tytuł, który ma bardzo wielu zwolenników jak i przeciwników. Gra umożliwia nam naprawdę bardzo dużo. Losowo generujący się ogromny świat z masą ciekawych jak i niebezpiecznych miejsc. Jednak to nie jest najpiękniejsze w tym tytule. Najlepsze jest to czego możemy dokonać. Tworzyć niesamowite budowle, komputery, drukarki 3D czy kalkulatory. Ograniczana nas tylko pomysłowość przed stworzeniem czegoś naprawdę oryginalnego.

Minecraft

5 Far Cry 3

Rajska wyspa z ogromnym otwartym światem to tylko Far Cry 3. Gra daje nam bardzo dużą swobodę działania. Możemy angażować się w główny wątek fabularny ale nic nie stoi na przeszkodzie aby sobie spokojnie zwiedzać wyspę. Polowanie na zwierzęta w dżungli ma także swój urok. Jednak moim najbardziej ulubionym zajęciem jest podpalanie otoczenia. Ogień wyglądania przepięknie w tej grze i jest niezwykle realistyczny.

Far Cry 3

4 Risen

To kolejny znakomity RPG z ogromnym światem. Autorzy dają nam spory wybór jeżeli chodzi o frakcję do której możemy dołączyć. Przynależność do jeden z grup dyskwalifikuje nas abyśmy mogli przyłączyć się do innej. Zadania są inne, poznajemy zupełnie inne osoby jak i mamy nowe lokacje. Przejście gry ze wszystkim frakcjami jest niezwykle długie. Jak nam się to wszystko znudzi zawsze możemy powygłupiać się w mieście czy eksplorować dość duży świat.

Risen

Jak odzyskać usunięte dane. Przeczytaj artykuł!

3 Rust

Jedyna gra w zestawieniu, która oficjalnie jeszcze nie wyszła. Mimo wszystko jest naprawdę warta uwagi i kupna. Świat jest dość duży a do tego mamy ogromną swobodę. Należy jednak uważać na innych graczy. Nie wszyscy są pokojowo nastawieni i tylko czekają aby nas zabić. Warto jednak jest dbać o prawidłowe stosunki między ludzkie i pomagać sobie nawzajem. Na pewno się przyda dodatkowa para rąk do obrony bazy.

Rust

2 Rage

Czy FPS może być sandboxem? Oczywiście, że tak i bez wątpienia jest to Rage. Ten nowoczesny shooter znakomicie łączy się ze staro szkolnymi FPSami. Wykonujemy olbrzymią ilość misji ale nie zawsze tak musi być. Możemy zwiedzać niezwykle ogromny świat i podziwiać jego piękno. Jeżeli nie jesteś fanem eksploracji w grach zawsze możesz wziąć udział w zawodach. Ścigać się po całej krainie i stać się w końcu mistrzem kierownicy na pustkowiach. Być może marzysz o sławie i pieniądzach? Zawsze możesz wystąpić w telewizji za sprawą zwariowanego teleturnieju Mutant Bash TV.

Rage

1 Grand Theft Auto V

Rozbudowana i długa fabuła to bez wątpienia duży plus dla tej gry. Jednak czym byłaby seria GTA gdyby gracze nie mogli robić tego na co mają ochotę? Jeździć po ulicach, szukać ciekawych miejsc, skakać z niezwykle wysokich gór czy urządzać piekło przechodniom. Zdecydowanie polecam piątą część jak i całą serię gdy doskwiera wam nuda.

Grand Theft Auto V

A Tobie, która dziewczyna z gier podoba się najbardziej?

blog comments powered by Disqus
TOP 6 Najlepszych Gier Z Otwartym Światem