PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Najpopularniejsze Kamery Sportowe - Raport Powakacyjny

  • Dodano: 3 lata, 9 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Najpopularniejsze Kamery Sportowe - Raport Powakacyjny

Wakacje niestety już za nami. Pogoda często nie rozpieszczała nas, ale było kilka gorących okresów, które sprzyjały aktywnemu wypoczynkowi. Warto więc podsumować ten okres pod względem kamer sportowych, których rynek w tym roku bardzo się rozwinął. Zobaczcie, które kamery były najczęściej wybierane w wakacje.

Kamerki sportowe to bardzo przydatny sprzęt dla wszystkich, którzy pragną uwieczniać swoje wyczyny oraz przeżycia. Co można właściwie nagrać takim urządzeniem? Praktycznie to wszystko, zaczynając od rowerowych przejażdżek, a kończąc na ekstremalnych podniebnych lub podwodnych wyczynach.

Najpopularniejsze Kamery Cyfrowe Z Sierpnia 2014

Ogromną zaletą kamer sportowych jest efektywne połączenie w nich mobilności z wytrzymałością. Urządzenie tego typu są zazwyczaj niewielkich rozmiarów. Po przymocowaniu np. do kasku, w ogóle nie czujemy, że mamy je praktycznie na głowie. Jeżeli chodzi o wytrzymałość, to takiemu sprzętowi nie straszne są upadki, kurz, pył, piasek, błoto, woda czy wysokie lub niskie temperatury.

1

Najlepsze modele oferują także wysoką jakość nagrań. Jest to bowiem jedna z podstawowych cech, by nasza kamerka wszystko dokładnie nagrała, a przy okazji miała skuteczny stabilizator obrazu.

Nic więc dziwnego, że kamery sportowe są coraz to popularniejsze, a ich rynek każdego miesiąca poszerza się o nowe modele. Otrzymaliśmy właśnie najnowsze dane od porównywarki cenowej Skąpiec.pl i wynika z nich, że już co trzecia osoba poszukująca kamery wybiera właśnie tego typu sprzęt.

2

No dobrze, ale jakie są właściwie najczęściej wybierane modele? Dane od porównywarki Skąpiec.pl, również w tym aspekcie sporo mówią. Mamy tu bowiem TOP 10 kamer sportowych pod względem popularności. Omówmy krótko czołową trójkę.

GoPro Hero 3+ Black Edition

GoPro Hero 3+ Black Edition to zdecydowanie najpopularniejsze kamera sportowa, a warto dodać, że jest ona dość droga. W parze z wyższą ceną (około 1470 zł) idzie jednak spora funkcjonalność i znakomita jakość obrazu. Ważący zaledwie 74 gramy sprzęt nagrywa filmy w rozdzielczości HD (1920x1080) i posiada stabilizator obrazu oraz przetwornik obrazu CMOS. Warto również wspomnieć, że model ten jest o 20% lżejszy od starszej wersji.

GoPro Hero 3 Black Edition

GoPro Hero 3 Black Edition

GoPro Hero 3 Black Edition jest właśnie starszą wersją obecnego lidera i kosztuje około 1400 zł. Również oferuje obraz w jakości HD i stabilizator obrazu. W zestawie jest też dedykowany pilot.

GoPro Hero 3+ Black Edition

Sony HDR-AS30

Trzecie miejsce ma natomiast kamera sportowa Sony HDR-AS30. Główne zalety tego modelu, to przede wszystkim szerokokątny obiektyw Carl Zeiss Tessar oraz odbiornik GPS rejestrujący informacje o lokalizacji i prędkości. Trzeba również wspomnieć, że w porównaniu do kamer GoPro, model Sony HDR-AS30 jest wyraźnie tańszy, gdyż kosztuje około 840 zł.

Sony_HDR-AS30

TOP 10 Kamer Sportowych

Warto przeglądnąć całą czołową dziesiątkę kamer sportowych, które okazały się najpopularniejsze w ostatnich dwóch miesiącach. Zawarliśmy również ceny czołowych modeli. Zobaczcie sami, kto jakie miejsce zajął.

1)GoPro Hero 3+ Black Edition- od 1 469 zł do 1 899 zł

2)GoPro Hero 3 Black Edition- od 1 399 zł do 1 799 zł

3)Sony HDR-AS30- od 839 zł do 1 699 zł

4)AEE MagiCam S70- od 948 zł do 1 499 zł

5)Redleaf RD990- od 419 zł do 699 zł

6)AEE MagiCam SD21 - od 1 090 zł do 1 199 zł

7)GoPro Hero 3 Silver Edition- od 1 099 zł do 1 399 zł

8)Manta MM336- od 308,03 zł do 339,96 zł

9)GoPro Hero 3 White Edition- od 829,00 zł do 1049 zł

10)Tracer Xtreme Remote- od 255,41 zł do 392,64 zł

Jeżeli Wy również chcecie zakupić kamerę sportową, to powyższa dziesiątka może stanowić podstawę do dobrego wyboru. W razie jakiś wątpliwości, zawsze możecie się poradzić na naszym forum technologicznym.

blog comments powered by Disqus
Najpopularniejsze Kamery Sportowe - Raport Powakacyjny
Autor: Łukasz