PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Jak Kupować Suszarkę Do Włosów - Wybieramy Najlepsze Urządzenia

Jak Kupować Suszarkę Do Włosów - Wybieramy Najlepsze Urządzenia

Dla każdej kobiety bardzo istotne jest dbanie o włosy. Nie ma chyba osoby, która nie zwróci uwagi na płeć piękną posiadającą włosy jak z reklamy szamponu. Podstawą zadbanych włosów jest odpowiednia suszarka. Wybór odpowiedniej suszarki może wydawać się błahostką. Jednak w rzeczywistości urządzenie nie jest zwyczajne, a zakup może nam przysporzyć problemów, gdyż trzeba zwrócić uwagę na wiele aspektów.

Rodzajów włosów jest bardzo dużo: krótkie, długie, kręcone, proste, cienkie, grube itp. Jeśli szukamy suszarki to właśnie pod kątem typu włosów powinniśmy wypatrywać dla siebie sprzętu.

Włosy krótkie

Dla włosów krótkich najlepsze będą suszarki, które zajmują mało miejsca, a efektywnie poradzą sobie z suszeniem. Dla krótkich włosów moc urządzenia 1000–1400 W powinna bez problemu wystarczyć.

Włosy_Krótkie

Włosy długie

Włosy długie powinny być traktowane przez suszarkę z opcją regulowania siły prędkości nawiewu. Do bardzo mokrych włosów najodpowiedniejsza będzie maksymalna prędkość, ale jeśli włosy trzeba jedynie podsuszyć, wystarczy słabszy nawiew. Długie, gęste i grube włosy powinny być suszone przez urządzenie o mocy przynajmniej 1600 W.

Suszarka_Długie

Włosy suche, zniszczone

Posiadacze tego typu włosów powinni przede wszystkim zwrócić uwagę na, to by suszarka miał w wyposażeniu regulator temperatury (najlepiej cztero stopniowy), im wyższą temperaturą traktujemy włosy tym bardziej szkodzimy strukturze włosa. Jeśli często suszymy i modelujemy włosy warto zainwestować w model suszarki z powłoką ceramiczną bądz turmalinową.

Włosy-Zniszczone

Włosy kręcone

Dla włosów kręconych polecam suszarkę, która ma dołączony dyfuzor z krótkimi końcówkami. Suszenie za pomocą nakładki umożliwi Ci nadanie objętości włosom oraz zapobiegnie puszenia się włosów.

Suszarka_Dyfuzor

Jonizacja

Każdemu typowi włosów zalecam zakup urządzenia z jonizacją powietrza. Zadaniem jonizacji jest neutralizowanie ładunków dodatnich powstających podczas suszenia na powierzchni włosów. Jony dodatnie sprawiają, że otwiera się łuska włosa, przez co staje się szorstki i matowy. Jonizacja zamyka łuski włosa (powierzchnia jego staje się gładka), a fryzurę układa się z łatwością.

Suszarka_Jonizacja

Jeśli chcesz wyczarować za pomocą loko- suszarki loki i ułożyć piękną fryzurę, za atrakcyjną cenę, zapoznaj się z naszym artykułem

Na sam koniec warto dodać, iż suszenie nie jest sprawą obojętną dla kondycji włosów. Gorące powietrze niekorzystnie wpływa na strukturę włosa - przesusza go oraz może sprawić, że stanie się on matowy i łamliwy. Więc, im szybciej suszarka wysuszy nam włosy tym mniej im szkodzimy.

Oto kilka modeli suszarek, na które warto zwrócić uwagę:

1)Philips SalonDry Control HP8180/00

2)Bosch Salon Professional PHD9760

3)Remington Pro-Air Shine 2200 D5215

4)Philips HP8270/00

5)Rowenta CV5090

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Jak Kupować Suszarkę Do Włosów - Wybieramy Najlepsze Urządzenia