Jak Kupować Lunchboxy? Przedstawiamy Praktyczne Pojemniki na Żywność

Jak Kupować Lunchboxy? Przedstawiamy Praktyczne Pojemniki na Żywność

Coraz mniej czasu spędzamy w domowym zaciszu. Żywimy się poza domem i często wybierając szybkie niezdrowe posiłki. Wpływa to niekorzystnie na nasze zdrowie, figurę oraz finanse. Na szczęście na rynku mamy szeroki dostęp do lunchboxów, które pozwolą na zapakowanie zdrowych, smacznych, domowych posiłków.

Lunchboxy są pojemnikami, które nie dość, że są praktyczne to jeszcze propagują zdrowy styl życia oraz są bardzo na czasie. Dzięki tym pojemnikom przedłużamy świeżość posiłków, zabezpieczamy przed zniszczeniem czy potrzymujemy temperaturę.Lunchboxów jest wiele rodzajów, także bez problemu możemy wybrać dla siebie odpowiedni do naszych potrzeb.

Lunchboxy

Jakie Urządzenia Ułatwią Nam Zdrowy Styl Życia?

Lunchbox jednokomorowy

Lunchboxy, które mają jedną komorę są idealne do tak zwanych dań jednogarnkowych takich jak makarony, różnego rodzaju ryże, zapiekanki jak i sałatki. Pojemnik ma zastosowanie podstawowe, czyli zapakowanie i zabezpieczenie posiłku.

Lunchbox z przegrodami

Lunchbox z przegródkami jest najpopularniejszym i najbardziej praktycznym pojemnikiem. Nie bez przyczyny. Dzięki przegrodom możemy bez problemu zapakować różnego typu produkty np. mięso, ziemniaki i na drugie śniadanie jakąś przekąskę typu owoce. Żywność nie przeniknie zapachem, jeśli wybierzemy pojemniki, które mają dodatkowo wewnątrz uszczelniane pokrywki. Kolejnym plusem dodatkowych pokrywek jest fakt, iż nie ma, wtedy możliwości, by jedzenie zmieszało się ze sobą.

Przegrody

Lunchbox na zupę

Którz z nas nie zabierał słoika z zupą do pracy?! Jest na to lepsze rozwiązanie- lunchbox, który jest przeznaczony specjalnie do płynów. Pojemniki są dostępne w dużej gamie rozmiarów jak i rodzajów. Z wyglądu jak i zastosowania przypominają termos. Mają funkcję termoizolacji oraz ustnik dzięki któremu można spożyć posiłek, kiedy jesteśmy bardzo zabiegani. Do pojemnika możemy wlać nie tylko zupę, ale i kremy, sosy czy inne płynne potrawy.

Do_zup

Lunchbox elektryczny

Jeśli nie mamy możliwości podgrzania posiłku w pracy czy gdzieś na wyjeździe to elektryczny lunchbox jest na to radą. Urządzenie podgrzeje posiłek na parze. Wystarczy podłączyć go do prądu i po chwil i mamy ciepły posiłek, który nie jest napromieniowany jak po podgrzaniu w mikrofalówce.

Elektryczny

Przydatne dodatki

Dodatkowe akcesoria i elementy dodatkowo pomogą nam w spożywaniu posiłku domowego poza domem.

Sztućce

Niektóre lunchboxy maja w wyposażeniu sztućce. Jest to bardzo wygodne, gdyż nie zawsze mamy dostęp do sterylnej kuchni i do bysztek.

Sztućce

Torby

Torby na lunchboxy są szczegolnie pomocne, gdy chcemy przetransportować większą ilość jedzenia w pojemnikach. Torby tego typu zawierają funkcję termoizolacyjną. Na rynku są dostępne modele w wielu kształtach i rozmiarach.

Torba

5 wartych uwagi modeli lunchboxów:

1 )Black+Blum Lunch Pot

2) Ariete SCALDI 799

3) Eva Solo 027-0019585

4) Berghoff Orion 1101439

5) Black+Blum bb-ba001

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more