PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Idealny Prezent Pod Choinkę - Najlepsza Golarka Dla Niego

Idealny Prezent Pod Choinkę - Najlepsza Golarka Dla Niego

Święta coraz bliżej. Pora pomyśleć nad prezentami dla najbliższych. Każdemu facetowi znalezienie pod choinką nowej golarki elektrycznej bez wątpienia sprawiłoby przyjemność. Nie ma nic lepszego niż trafiony i praktyczny prezent. Pomożemy Wam wybrać.

Każdy mężczyzna używający na co dzień golarki elektrycznej potrafi docenić jej zalety. Idealna golarka to taka, która goli szybko i dokładnie, a w razie potrzeby naładuje się w kilka minut.

Nowoczesne golarki posiadają wiele przydatnych funkcji, takich jak chociażby elementy chłodzące, czy możliwość golenia na mokro i sucho. Większość z nich jest także wodoodporna, dzięki czemu golić się możemy nawet pod prysznicem.

W tym poradniku podsuniemy Wam kilkanaście pomysłów na dobrą golarkę, w kilku kategoriach cenowych.

Tanie i dobre - golarki za około 100 zł

Remington F 3800 Dual X - podstawowa golarka męska, kosztuje około 80 złotych, dlatego jest to sprzęt na każdą kieszeń. Posiada dwie folie tnące i precyzyjny element golący. W pełni naładowana wystarczy nam na 40 minut pracy urządzenia, ładowania trwa około 16 godzin. Golarka posiada wskaźnik ładowania, antypoślizgowy uchwyt, oraz wysuwany trymer. Głowicę czyścić możemy pod bieżącą wodą.

Remington F 3800 Dual X

Philips HQ6906/16 - golarka kosztująca poniżej 100 zł, przeznaczona do golenia na sucho. Zasilana jest z sieci elektrycznej. Wyposażono ją w system 3 głowic Flex & Float, dostosowujący się do kształtu twarzy i szyi. Golarka posiada ostrza CloseCut, które są trwałe i same się ostrzą w czasie pracy. Urządzenie posiada ergonomiczny kształt

Philips HQ690616

BRAUN 130S-1 Series 1- kolejna przyzwoita golarka, za około 100 zł. Ostrza golarki dopasowują się dobrze do konturu twarzy, golenie przy tym jest delikatne. Ten model jest zasilany z sieci, posiada również przydatny trymer.

BRAUN 130S-1 Series 1

Golarki dla bardziej wymagających - powyżej 100 zł

Zelmer SH1590 - rotacyjna golarka polskiej produkcji. Posiada głowicę, wyposażoną w trzy zestawy ostrzy, które zapewniają dokładne golenie. Urządzenia używać możemy na sucho i na mokro. W pełni naładowana bateria starcza na 50 minut pracy. Golarkę umyjemy pod bieżącą wodą, posiada także trymer. Korpus zestali szlachetnej bez wątpienia nadaje golarce oryginalnego wyglądu.

Zelmer SH1590

Philips PowerTouch PT723/16 - koszt zakupu tej golarki to około 180 złotych. Wyposażona jest w elastyczne głowice golące ComfortCut, ładuje się 8 godzin, po czym pracuje około 45 minut. System ostrzy zapewnia dokładne golenie a system Flex & Float, zapewnia dopasowanie się do konturu twarzy. Głowicę umyjemy w ciepłej wodzie, działać może także bezprzewodowo.

Philips PowerTouch PT7231

Panasonic ES-SL41 - golarka za około 200 złotych. Wyposażona w ostrza i folię ze stali nierdzewnej, można ją myć pod wodą. Do użytkowania na mokro, oraz na sucho, posiada trymer do dłuższego zarostu. W zestawie jest także ładująca stacja dokująca, ładowanie trwa 15 godzin.

Panasonic ES-SL41

Golarki powyżej 200 zł - dla szukających perfekcyjnego golenia

Philips SensoTouch RQ1141/16 - za golarkę Philipsa zapłacimy około 360 złotych. Posiada baterię pozwalającą na 40 minut działania urządzenia, po godzinnym ładowaniu. Golarka zapewnia delikatne i gładkie golenie, dzięki systemowi GyroFlex 2D, dopasowującemu się do kształtu twarzy. Ostrza DualPrecision golą nawet najkrótszy zarost. Golarki użyjemy na mokro i na sucho, myjemy ją pod wodą. Posiada w zestawie podstawkę ładującą, dzięki czemu zawsze jest gotowa do pracy.

Philips SensoTouch RQ114116

» Braun CoolTec CT2cc - koszt zakupu to koło 450 złotych. Jest to pierwsza na świecie golarka, aktywnie chłodząca podczas golenia. Posiada element chłodzący, który zapobiega podrażnieniom skóry. Golarka służy do golenia na sucho, jednak jest wodoodporna, możemy ją myć pod bieżącą wodą. Posiada trymer a bateria ładuje się niecałą godzinę, wystarcza na 45 minut pracy. Do jednorazowego golenia wystarczy 5 minut ładowania. Golarka posiada trójfazowy system tnący, SensoBlade wychwytuje najkrótsze włoski, rosnące w różnych kierunkach. W zestawie otrzymujemy także czyszczącą stację bazową, która za pomocą specjalnego płynu utrzymuje naszą golarkę w czystości.

Braun CoolTec CT2cc

Braun Waterflex WF2s - golarka kosztująca około 500 zł. Posiada ruchomą głowicę, dopasowującą się do twarzy. Precyzyjny system ostrzy zapewnia golenie na najwyższym poziomie. WaterFlex jest w pełni wodoodporna, możemy ją zanurzyć na głębokość jednego metra. Golić możemy się na sucho, ale także używając pianki, lub żelu do golenia. Precyzyjny trymer i możliwość czyszczenia wodą, to kolejne zalety tej golarki. Godzinne ładowanie zapewnia 45 pracy urządzenia, 5 minut ładowania wystarczy na jedno golenie.

Braun Waterflex WF2s

Wybierając golarkę pamiętajcie, iż jest to inwestycja na kilka lat. Ostrza i inne elementy tnące należy wymieniać średnio co 1,5 roku do dwóch lat. Koszt takiej wymiany to od 50-150 zł, zależności od modelu. Dobra golarka, o którą będziemy właściwie dbać posłużyć może nawet 10 lat. Moim zdaniem warto dołożyć odrobinę pieniędzy, wybrać golarkę za 200 lub więcej złotych i cieszyć się łatwym i szybkim goleniem przez długi czas. Golarka pod choinką będzie prezentem i trafionym i praktycznym, na pewno ucieszy.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Idealny Prezent Pod Choinkę - Najlepsza Golarka Dla Niego