PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Idealny Prezent Pod Choinkę - Laptop Edukacyjny Dla Dziecka

Idealny Prezent Pod Choinkę - Laptop Edukacyjny Dla Dziecka

Święta coraz bliżej, pora pomyśleć nad idealnym prezentem dla swojego dziecka. Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, jak zająć dziecku kreatywnie czas? Doskonale do tego nadadzą się laptopy edukacyjne, przeznaczone dla dzieci już od 1 roku życia.

Laptopy dla maluszków

Smily Play – Mój Pierwszy Laptop, to zabawka która przyciągnie uwagę maluchów w wieku 1-3. Wygląd zwierzątka zainteresuje każde dziecko, a przejrzysta klawiatura składająca się z sześciu kolorowych różnokształnych przycisków sprawi, że maluch nie będzie miał problemu z zabawą. Laptop gra wesołe melodie i dźwięki, a także mruga światełkami. Uczy literek, cyferek, kształtów i kolorów.

Laptop Edukacyjny Dla Dziecka

Simba – ABC posiada wygodny uchwyt do przenoszenia. Pomaga ćwiczyć pamięć, logiczne myślenie i zależność przyczynowo-skutkową. Pomaga w nauce kolorów, kształtów, cyferek, zwierzątek i instrumentów.

Laptop Edukacyjny Dla Dziecka

» Helikopter Sterowany Pod Choinkę

Fisher Price – Gadający Laptop Dwujęzyczny, to propozycja dla nawet nieco młodszych dzieci, bo już od 6 miesiąca życia. Urządzenie reaguje na uderzanie w klawisze, przesuwanie myszki, a także zamykanie i otwieranie go. Ma ponad 12 piosenek i melodyjek, a do tego nagradza dziecko dźwiękami i pochwałami. Uczy liczb i liczenia, kolorów, kształtów, alfabetu, przeciwieństw, nazw przedmiotów – a wszystko to w języku polskim i angielskim.

Laptop Edukacyjny Dla Dziecka

Laptopy dla przedszkolaków

Vtech – Laptop Małego Odkrywcy w prosty sposób wprowadzi dziecko w świat zabawy połączonej z nauką. W 4 kategoriach zostało zebranych 30 zabaw edukacyjnych, które zachęcają do nauki pisania i liczenia, rozwijają logiczne myślenie i znajomość alfabetu. Nauczy też dziecko czynności związanych z obsługą komputera.

Laptop Edukacyjny Dla Dziecka

Smily Play – Laptop Dwujęzyczny Mądra Główka, ma podświetlany ekran i komunikuje się z dzieckiem w języku polskim oraz angielskim. 6 dwujęzycznych zabaw, a także nauka liter, cyferek, liczenia, kształtów i melodii, sprawiają że zabawka stanie się ciekawym towarzyszem na długie zimowe wieczory. Pomaga dziecku rozwijać słownictwo, uczy rozwiązywania problemów, ćwiczy umiejętność zapamiętywania, pozwala skupić uwagę i skoncentrować się, daje możliwość analizy i obserwacji, a także wspomaga umiejętność zmysłowo-percepcyjną.

Laptop Edukacyjny Dla Dziecka

» Idealny Prezent Dla Niej

Laptopy dla starszaków

Artyk Galaxy, to mówiący komputer posiadający 40 kategorii zabaw i gier. Znajdziemy w nim takie kategorie jak nauka (a w niej m.in. odkrywanie liter i cyfr, poprawna kolejność liter i cyfr, nauka pisania, porównywanie liczb, rozróżnianie parzystych i nieparzystych), wiedza (dobieranie i poprawianie słów, literowanie, równania matematyczne, uzupełnianie działań, nauka szybkiego liczenia, arytmetyka), narzędzia (kalkulator, rysowanie, pisanie, tabliczka mnożenia), logika (puzzle, dopasowywanie obrazków, liczenie pudełek, labirynt), gry (kosmiczny lot, obrońca kosmosu, szukanie par, tetris, memory, skaczący ptaszek), muzyka (organki, nauka tańca, kompozytor, szafa grająca, odtwarzanie dźwięków).

Laptop Edukacyjny Dla Dziecka

Laptop E-du Construction 88 jest niesamowicie realistyczny. Ma 88 zadań, quizów i gier pogrupowanych na 7 kategorii, w tym: 18 ćwiczeń z języka polskiego (m.in. słowne puzzle, tworzenie słów, układanie zdań, podpisywanie obrazków, nauka pisania), 18 zadań matematycznych (dodawanie, odejmowanie, dzielenie, mnożenie, ułamki, obliczanie pól i obwodów), 16 zabaw logicznych (szukanie różnic, portrety pamięciowe, co tu nie pasuje, matematyczna układanka, labirynt, zamiana), 8 quizów, 8 gier i zabaw muzycznych (nauka gry na pianinie, kompozytor, podbijanie nut, szafa grająca), 4 narzędzia specjalne (kalkulator, tablica rysunkowa, tablica do pisania, przelicznik miar i wag) i 16 gier (rozbij mur, rzeka i królik, żarłoczny wąż, łódź podwodna, tetris, wyścigi samochodowe).

Laptop Edukacyjny Dla Dziecka

» Szukasz Prezentu Dla Niego?

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Idealny Prezent Pod Choinkę - Laptop Edukacyjny Dla Dziecka
Autor: Agnieszka