PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Elektryczny Pojazd Dla Dziecka - Idealny Prezent Na Święta

Elektryczny Pojazd Dla Dziecka - Idealny Prezent Na Święta

Pojazd elektryczny to marzenie niejednego dziecka. A Święta to czas, kiedy marzenia się spełniają! Jeżeli więc szukasz auta lub motoru dla swojej pociechy - zapraszam do czytania. Będziesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę i na jakie kwoty się przygotować aby kupić mądrze.

Samochody elektryczne

Do 200zł

Chad Valley Cabrio to bardzo podstawowa wersja akumulatorowego pojazdu. Napędzany jest akumulatorem 6V i ma dwa biegi: do przodu i do tyłu. Przeznaczony jest dla dzieci od 2 lat, a maksymalna waga użytkownika to 25kg.

pod choinke

Do 500zł

Jeep Raport Drifter ma dwa akumulatory 6V, dwa silniki o mocy 45W i jeździ z prędkością 3km/h lub 6km/h w przód i w tył. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-8 lat, o maksymalnej łącznej wadze 50kg. W zestawie mamy pilot zdalnego sterowania przód/tył, prawo/lewo. Samochód hamuje automatycznie po puszczeniu pedału gazu. Czas jego ładowania to około 8-10h, a czas jazdy - w zależności od podłoża i obciążenia - 1,5-2h.

pod choinke

» Szukasz Prezentu Dla Taty? Dobrze Trafiłeś!

Classic Retro to jednoosobowe auto napędzane dwoma silnikami, z akumulatorem żelowym o mocy 12V. Ma dwa biegi - do przodu i do tyłu, na obu może osiągać dwie prędkości: 4km/h i 8km/h. Pilot zdalnego sterowania przyda się w szczególności, jeżeli maluch nie radzi sobie jeszcze samodzielnie z jazdą - możemy autem sterować idąc obok dziecka. Samochód ma napęd na tylne koła, hamulec który uruchamia się automatycznie po zdjęciu nogi z gazu. Przeznaczone jest dla dzieci od 3 roku życia a jego maksymalne obciążenie może wynosić 30kg.

pod choinke

Do 3 000zł

Peg Perego Fiat 500 to rewelacyjna kopia Fiata 500, z silnikiem elektrycznym o mocy 12V. Może być używany przez dzieci od 3 roku życia aż do osiągnięcia wagi 30 kg. Może jeździć z prędkością 3,1km/h i 6,3km/h w przód, oraz 3,1km/h w tył. Prędkość regulowana jest przy pomocy naciskania pedału gazu, a po zdjęciu z niego nogi samochód stopniowo hamuje. Pod otwieraną maską znajduje się imitacja silnika, którą można wyjąć i w ten sposób wykorzystać przestrzeń jako bagażnik.

pod choinke

» Akcesoria Do Tabletu - Idealny i Uniwersalny Prezent Pod Choinkę

Peg Perego Jeep Gaucho to dwuosobowe terenowe auto dla dzieci od 3 do 8 roku życia z pasami bezpieczeństwa i wygodną, regulowaną kanapą. Jeep jest stabilny i bardzo bezpieczny. Ma dwa silniki, każdy o mocy 12V, na których pokonuje wzniesienia aż do 17% pochylenia. Nie straszna mu ani trawa, ani śliska nawierzchnia. Ma na wyposażeniu otwieraną klapę silnika, hak holowniczy, klakson i prawdziwe radio FM. Hamulec, jak w poprzednich samochodach - działa samoczynnie po puszczeniu pedału gazu. Maksymalne obciążenie wynosi 50kg. Maksymalna prędkość: pierwszy bieg - 3,2 km/h, drugi bieg - 6-8 km/h, wsteczny bieg - 4 km/h.

pod choinke

Peg Perego Traktor to propozycja dla małych farmerów. Jednoosobowy pojazd dla dziecka od 3 roku życia do maksymalnej wagi 40kg. Ma akumulator o mocy 12V, dwa biegi do przodu oraz jeden do tyłu i rozwija maksymalną prędkość 7,3km/h.

pod choinke

» Idealny Laptop Dla Dzieci

Motory elektryczne

Do 300zł

Motor HC-10-18 to najbardziej podstawowa wersja, trzykołowa, z silnikiem 18W i akumulatorem o mocy 6V. Wykonany z plastiku, osiąga prędkość 3-5km/h i jest przeznaczony dla dzieci do maksymalnej wagi 25kg. W kierownicy znajduje się klakson oraz melodyjka.

pod choinke

Do 600zł

Peg Perego Ducati to trójkołowy model z akumulatorem o mocy 6V, wyprodukowany na licencji Ducati Motor Holding S.p.a. we Włoszech. Mogą na nim jeździć dzieci już od 2 roku życia. Osiąga maksymalną prędkość 5km/h, ma jeden bieg do przodu i automatyczny hamulec uruchamiający się po zdjęciu nogi z gazu. Pokonuje wzniesienia do 5%.

pod choinke

Do 2 000zł

Peg Perego Vespa to stylowy skuter z akumulatorem o mocy 12V - jest to kopia spalinowego skutera VESPA GTS. Stabilny, bardzo bezpieczny i prosty w użytkowaniu. Pokonuje wzniesienia do 10% i może jeździć po trawie oraz śliskich nawierzchniach. Jeździ z maksymalną prędkością 4,2km/h i jest przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia do osiągnięcia wagi 40kg. W zestawie otrzymujemy boczne małe kółka, które możemy doczepić młodszym dzieciom.

pod choinke

» Zobacz inne inspiracje prezentowe

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Elektryczny Pojazd Dla Dziecka - Idealny Prezent Na Święta