PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Zdalnie Sterowane Samochody - Idealny Prezent Pod Choinkę

Zdalnie Sterowane Samochody - Idealny Prezent Pod Choinkę

Marzeniem każdego chłopca i zapewne także większości dziewczynek, jest własne zdalnie sterowane auto. Ale i większość tatusiów chętnie się taką zabawką ze swoimi dziećmi pobawi. Jeżeli szukasz tego typu pojazdów – dobrze trafiłeś. Zobacz nasze propozycje.

Samochody do 200zł

Samochód Brimarex to plastikowy pojazd - najbardziej podstawowa wersja. Sterowane radiowo i dostępne w różnych wersjach i kolorach - są też modele wyścigowe, terenowe. Do autek dołączona jest ładowarka.

auta pod choinke

Auta Buddy Toys produkowane przez polską firmę, wykonane z solidnego i trwałego plastiku z gumowymi oponami i amortyzowanym zawieszeniem. Samochód jest napędzany na tylne koła i jeździ w każdym kierunku. Zasilany jest akumulatorem 8,4V - czas ładowania wynosi 4-5h. Są różne rodzaje pojazdów, np. pomoc drogowa, straż pożarna, terenowy jeep, ambulans, mini cooper.

auto pod choinke

» A Może Szukasz Zdalnie Sterowanego Helikoptera?

Samochody Welly to miniaturki prawdziwych pojazdów, sterowane za pomocą fal radiowych. Wykonane są z dobrych materiałów. Pomniejszone w skali 1:34.

auto pod choinke

Zygzak z bajki Cars ucieszy każdego fana bajki. Oprócz Zygzaka można nabyć również Złomka, Finna, a nawet ciężarówkę Mańka. Wykonane z trwałych materiałów, z prostym w obsłudze pilotem, sprawią wiele radości małym miłośnikom "Aut".

auta pod choinke

Samochody do 500zł

Carrera Lizzard to auto wykonane w skali 1:20, osiągające maksymalną prędkość 20km/h. Pneumatyczne ogumienie, różnicowy mechanizm i resorowane zawieszenie umożliwiają precyzyjne sterowanie proporcjonalnie do prędkości. Zasięg bezprzewodowego pilota to 60m. Samochód posiada funkcję Auto Off, która go wyłącza po 30 minutach bezczynności.

auto pod choinke

Samolot Dusty firmy Dickie to nie jest typowy samochód, ale nie jest to również stu procentowy samolot, ponieważ jeździ a nie lata. Ucieszy każdego małego fana bajki "Samoloty". Wygodny pilot przypomina prawdziwy ster z kokpitu samolotu. Pojazd sterowany jest radiowo, ma dwa kanały i funkcję turbo. Jego skrzydła pochylają się przy skręcaniu.

auto pod choinke

Samochód terenowy Buggy działa na częstotliwości 2,4Gh, ma wbudowany akumulator który ładuje się przez około 150 min. Osiąga prędkość 50km/h, a jego zasięg to ponad 100 metrów. Ma cztery amortyzowane koła z niezależnym zawieszeniem i karoserię o wysokiej jakości.

auto pod choinke

Samochody do 1000zł

BMW x6 firmy Radstar to rewelacyjnie odwzorowany model, wykonany w skali 1:24. Zasilane bateriami, solidnie wykonane, z dbałością o każdy szczegół. Model x6 łączy cechy samochodów sportowych coupe i sportowo-użytkowych. Samochód podbije serca szczególnie starszym miłośnikom tego typu zabawek.

auto pod choinke

Maverick Strada MT Evo to terenowy pojazd, rewelacyjnie wykonany, dla prawdziwych fanów zdalnie sterowanej motoryzacji. Niesamowity pilot zapewni niezapomniane wrażenia z zabawy. Samochód zachowuje się jak prawdziwy, jeździ na częstotliwości 2,4Gh dzięki czemu można używać wielu aut jednocześnie bez zakłóceń.

auto pod choinke

Parrot Minidrone JumpingSumo to niecodzienny pojazd sterowany za pomocą WiFi poprzez Smartfona. Skacze na wysokość aż do 80 cm! Ten niesamowity robot nie tylko jeździ, ale też zygzakuje, obraca się wokół własnej osi i pokonuje zakręty pod kątem 90 stopni. Ma wbudowaną kamerę, która pozwoli śledzić wszystkie jego przygody. Do jego działania potrzebna jest bezpłatna aplikacja, która pozwoli również zaplanować jego trasy.

auto pod choinke

» Zobacz inne inspiracje prezentowe

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Zdalnie Sterowane Samochody - Idealny Prezent Pod Choinkę
Autor: Agnieszka