PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Dzień Babci I Dzień Dziadka - Wyjątkowe Święta!

  • Dodano: 2 lata, 12 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1925
  • Ocena: (0) (0)
Dzień Babci I Dzień Dziadka - Wyjątkowe Święta!

Wielkimi krokami zbliżają się dwa wyjątkowe święta, które mają na celu uczcić dwie bardzo wyjątkowe osoby. 21 stycznie obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziaka. Jest to bardzo dobra okazja, by odwdzięczyć się za ich bezgraniczną miłość do naszych dzieci i pokazać ile dla nas znaczą.

dziadkowie

Dziadkowie: emanują ogromnym ciepłem, obdarzają niezwykłą miłością, otaczają niezwykłą opieką i rozpieszczają do granic możliwości nasze pociechy. Babcie i dziadkowie wnoszą wiele do życia naszego dziecka, ale wymiana jest dwustronna. Dziecko sprawia, że nie czują się samotni (dziecko kocha niezwykłą bezinteresowną miłością), motywuje do ciągłej aktywności. Dlatego sądzimy, że najlepszym prezentem dla kochanych dziadków są wnuki, ale w dniu ich święta szczególnie powinniśmy pokazać, im jak są dla nas ważni i przygotować dla nich niespodziankę. 

 

Co sprawi im wyjątkową przyjemność?

Wierszyki i życzenia

Szczere życzenia to chyba podstawa każdego święta. Dlatego nie może ich zabraknąć w Dniu Babci i Dziadka. Życzenia powinny być wyjątkowe i prosto z serca. Z pewnością dziadkowie będą niesamowicie wzruszeni. Dla wszystkich odważnych dzieci proponujemy nauczenie się wierszyka na pamięć lub zaśpiewania piosenki z życzeniami naszym kochanym dziadkom. Nie tylko dziadkom zacznie z zachwytu serce bić.

 

Laurka

Laurka to kolejny aspekt, który przychodzi nam na myśl, kiedy myślimy o świętach. Najlepszą formą będzie wykonana samodzielnie przez dziecko kartka. Dziadkowie z pewnością zachowają ją na pamiątkę,. Jesteśmy przekonani, że gdy wyciągną ją, by powspominać to z pewnością pojawi się uśmiech na ich twarzy za każdym razem, gdy na nią spojrzą. Laurki mogą przyjmować różne formy oraz być przyozdobione na wiele sposobów. 

Ciasto

Kto jak kto, ale dziadkowie rozpieszczają maluchy smakołykami. Mamy teraz dobrą okazje, by i dziadkom rozpieścić podniebienie. Warto razem z dzieckiem upiec ciasto czy jakieś ciasteczka.Nasza pociecha powinna szczególnie dołożyć w to swój wkład więc dajmy jej ozdobić wypieki cukrem pudrem, lukrem czy posypką.Taka dawka słodyczy z pewnością osłodzi życie naszym dziadkom. 

Jeśli nie macie pomysłu na przepis to zapraszamy do zapoznania się z artykułem o aplikacjach kulinarnych. Tam z pewnością znajdziecie coś ciekawego. 

Ramka cyfrowa

Ramka elektryczna jest prezentem, z którego ucieszy się każdy. Dziadkowie w szczególności mogą uważać urządzenie za udany prezent. Ramka pozwala na zgromadzenie wielu zdjęć, które zobrazują ważne dla nich chwile np. zdjęcia z rodzicami, ślub, narodziny dziecka i oczywiście narodziny wnucząt. Dodatkowo takie ramki często posiadają dodatkowe funkcje jak zegar czy kalendarz. 

W szczególności polecamy zwrócić uwagę na modele Hama Vittoria 6" oraz Hama Ultra Slim 8".

 

Telefon

A teraz coś, co będzie przydatne zarówno dla dziadków jak i dla nas. Na rynku można znaleźć coraz więcej telefonów przeznaczonych dla osób starszych. Urządzenia są zarazem proste w obsłudze dzięki dużym klawiszom, odporne na upadki i niezwykle przydatne, gdyż pozwalają nam na stały kontakt zarówno telefoniczny jak i sms-owy.

Dla naszych kochanych dziadków w szczególności polecamy modele ALCATEL 20.01 oraz  ALCATEL 20.00.

 

blog comments powered by Disqus
more
Dzień Babci I Dzień Dziadka - Wyjątkowe Święta!
Autor: Ewa Narożna