PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Kieszonkowy Projektor Dla Biznesu

Kieszonkowy Projektor Dla Biznesu

Projektory stają się coraz popularniejsze w dzisiejszych czasach, również te w wersji kieszonkowej. Ich zaletą jest przede wszystkim to, że można zabrać je wszędzie ze sobą. Nic więc dziwnego, że chętnie wykorzystywane są także w firmach.

Obecność laptopów, smartfonów i tabletów w firmach nie jest już niczym niespotykanym - są niezbędnym elementem w wykonywanej codziennie pracy. Na porządku dziennym w wielu odnogach biznesu są prezentacje, lub też innego typu obrazkowa komunikacja - wtedy, aby wyświetlany obraz mógł dotrzeć w bardzo dobrej jakości do większej grupy osób (szczególnie podczas szkoleń, coachingu i spotkań z partnerami), niezbędna staje się obecność projektora. Klasyczny projektor nie jest najlepszym towarzyszem biznesmenów pracujących na walizkach. Wersje kieszonkowe wydają się być idealną alternatywą - mają niewielkie rozmiary, są uniwersalne i dużo tańsze od ich odpowiedników w regularnych wymiarach.

Kieszonkowy projektor, pomimo że nie jest duży, ma bardzo dobre wnętrze, a korzystanie z niego jest niezwykle proste i wygodne - wystarczy zamontować go na mikrostatywie, podłączyć pod laptopa za pomocą złącza HDMI i cieszyć się wyświetlanym 120-calowym obrazem. Urządzenia tego typu sprawdzą się także podczas kameralnych, nieformalnych okazji. Dodatkowo, można zdecydować się na sprzęt, który pomimo braku zasilania przez około 2 godziny pozwoli na projekcję obrazów - projektory Philips PicoPix mają wbudowany akumulator, a ich mikroskopijne rozmiary pozwalają na transportowanie ich nawet w kieszeni marynarki.

Urządzenia tego typu świetnie sprawdzą się także podczas spotkań biznesowych w klubie czy restauracji, dzięki niemu można przeprowadzić szybką prezentację - wystarczy do tego kawałek wolnej ściany czy też nawet serwetka przewieszona przez oparcie siedzenia. Projektor możemy umiejscowić na stoliku, a jeżeli nie znajdziemy kawałka wolnego miejsca do podparcia projektora, można nawet szybko wyświetlić obraz trzymając go w ręce. Jednak to dopiero dedykowany mu statyw sprawia, że otwierają się prawdziwe wrota projekcji, a w ekran do wygodnego wyświetlania zamienić można dosłownie każdą płaską powierzchnię. Do tego celu można nawet użyć sufitu.

Najpopularniejsze Gry na PC. Zobacz ceny >>

Projektor Philips PicoPix jest w stanie wyświetlić obraz o przekątnej do 120 cali z odległości około 3 metrów od ekranu. Moc jego lampy w stosunku do innych multimedialnych projektorów wydaje się być niezbyt duża, jednak przy odpowiednich warunkach oświetleniowych, dbając o zaciemnienie pomieszczenia można mieć obraz w bardzo dobrym kontraście. Ponadto urządzenia te zawierają karty pamięci i wejścia USB, dzięki czemu podczas projekcji z nich można całkowicie zrezygnować z laptopów. Niektóre modele oferują także możliwość łączenia się za pomocą WiFi i sterowanie z tabletu lub smartfonu przy pomocy specjalnej aplikacji.

Niewielki format projektora ma jeszcze jedną zaletę - może służyć nie tylko w pracy, ale także i po niej. Wieczorem można zabrać go do domu i wraz z rodziną obejrzeć na dużym ekranie ulubiony serial, czy też zabrać go ze sobą na urlop.

blog comments powered by Disqus
Kieszonkowy Projektor Dla Biznesu