PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1000 zł |TOP 5|

Niezwykle Przydatne Aplikacje Dla Studentów

Niezwykle Przydatne Aplikacje Dla Studentów

Wakacje powoli się kończą i daje się odczuć, że czas studiów jest już coraz bliżej. Jeśli jesteś żakiem bądź niedługo staniesz się nim to zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami aplikacji, które przydadzą się w trakcie nauki i poza nią. Aby w pełni korzystać ze studenckiego życia.

My Study Life

Dobre zorganizowanie to podstawa sprawnego działania. Właśnie to zapewni ci aplikacja My Study Life. Aplikacja pozwala na przechowywanie ważnych plików w chmurze, którą będziemy mieć dostępną na każdym urządzeniu. Dzięki temu mamy pewność, że żadne ważne rzeczy nie zostaną utracone.

Aplikacja daje nam również możliwość zaplanowania oraz zapisania ważnych egzaminów, prac domowych, czy też po prostu planu zajęć. Z aplikacji można korzystać nawet w trybie offline, także żadne ważne wydarzenia nam nie umkną. Jedynym minusem aplikacji jest brak wersji w języku polskim.

Tu możesz pobrać aplikacje. 

Budżet Biednego Studenta

Życie studenckie nie należy do tanich. Wydatki są na każdym kroku, pokus co nie miara, a jak wiadomo wszystko kosztuje. Jako, że na wszystko w życiu jest rada, to również i na to znajdzie się zastosowanie. Aplikacja Budżet biednego studenta przyda się każdej młodej osobie, która ma problem z oszczędzaniem i przez większość czasu brakuje jej pieniędzy.

W aplikację wpisujemy miesięczny zakres pieniężny, kwotę, którą będziemy chcieli odłożyć i dzięki aplikacji będziemy mieć finanse pod kontrolą. Choćby dla tego, że kiedy zaczniemy wydawać zbyt duże sumy pieniędzy dostaniemy zwrotny komunikat STOP (jest on bardzo wymowny). 

Tu możesz pobrać aplikację.

PDF Scanner

Już nie raz pisaliśmy o tym ile telefon komórkowy ma zastosowań i jak wiele urządzeń może zastąpić. Teraz przedstawimy olejne możliwości telefonu, który z pomocą aplikacji swobodnie zastąpi nam skaner. Potrzeba tylko ściągnąć aplikację PDF Scanner i działać. Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze i do tego szybka.

Trzeba jedynie położyć dokument na płaskiej powierzchni, a następnie objąć go na ekranie, następnie skupić kamerę na kartce i mamy zeskanowany plik. Jeśli mamy złe oświetlenie, aplikacja umożliwia nam skorzystanie z lampy błyskowej i po problemie. Dokumenty można bez problemu przenosić do komputera oraz drukować zdalnie. 

Tu pobierzesz aplikację. 

Kupony, gazetki promocyjne, Qpony

Tak jak pisaliśmy wcześniej, życie studenta nie jest tanie. Ale jest sposób , by obniżyć koszty zarówno przyjemności jak i przyziemnych wydatków. Trzeba zainstalować aplikacje Kupony, gazetki promocje Qpony. Aplikacja jest bezpłatna, a pozwala zaoszczędzić wiele pieniędzy. Dzięki niej masz dostęp do aktualnych zniżek, promocji, kuponów, gazetek promocyjnych oraz rabatów.

Bez problemu znajdziesz kupon, który będzie odpowiadał twoim preferencją, dzięki przejrzystym kategoriom oraz mapie, która pokaże gdzie najbliżej znajdziemy to co nas interesuje. Podczas przeglądania ofert nie musimy się martwić o niechciane i denerwujące reklamy. By was jeszcze bardziej zachęcić wymienimy parę firm, które współpracują z aplikacją: McDonald's, KFC, Ikea, North Fish i wiele, wiele innych. 

Repertuary koncerty coigdzie

Wiadome jest, że życie studenta nie opiera się tylko na nauce. To czas, gdzie korzystamy jak najwięcej z życia i czerpiemy z niego jak najwięcej. By nic ciekawego nas nie ominęło wystarczy pobrać aplikacje, a mianowicie Repertuary koncerty coigdzie. Dzięki tej aplikacji dowiesz się jaki jest aktualny repertuar kin, teatrów, jakie koncerty będą organizowane, oraz uzyskasz informacje o nadchodzących imprezach, czy wydarzeniach sportowych.

Informacje są uzupełniane na okrągło przez kilkunastu redaktorów. Aplikacja umożliwia jednym kliknięciem kontakt z organizatorami wydarzeń. Miejmy nadzieje, że nie dojdzie do sytuacji, gdzie będzie tyle ciekawych opcji, że nie będziesz wiedział na co się zdecydować. 

Jakdojade.pl

Często zajęcia mamy rozrzucone po całym mieście i ciężko jest się przemieszczać. W szczególności, kiedy nie pochodzimy z miejsca w który studiujemy. By ułatwić sobie życie wystarczy pobrać aplikacje JakDojade.pl. Co zyskujemy instalując aplikację? Aktualny rozkład jazdy komunikacji miejskiej w miastach takich jak Białystok, Bydgoszcz, Gorzów, Grudziądz, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra (czyli wszystkie miasta studenckie).

Dodatkowo aplikacja wyszuka nam najbardziej dogodnego połączenia do miejsca, w które chcemy się udać. Aplikacji możemy używać w trybie offline, dzięki czemu zaoszczędzimy transfer. Zachęcamy jednak do działania online, gdyż mamy wtedy pewność aktualizacji i więcej możliwości. 

Tu pobierzesz aplikację.

Szybki notatnik

Każdy żak ma wiele spraw na głowie i przy takiej ilości warto sobie pomóc aplikacją Szybki notatnik. Aplikacja ułatwi nam życie, gdyż dzięki niej będziemy mogli zapisać wszystko to co dla nas ważne.

Jaką wygodą będzie też notowanie najważniejszych haseł, które usłyszymy na wykładzie, nie w zeszycie czy też innym skoroszycie, który sporo waży, a w telefonie, którego zawsze mamy przy sobie. Dodatkowym plusem tego jest możliwość zajrzenia do notatek i powtórzenia ich w każdym momencie i w każdym miejscu. Nie ma na co czekać tylko ściągać aplikacje!

Timely - Budzik

Teraz aplikacja nie tylko dla studentów, ale przy tak intensywnym trybie studenckiego życia właśnie o nim przede wszystkim powinni ją pobrać. Sama pamiętam jak nie raz po zarwanej nocy przez naukę czy imprezę studencką, bez dobrego budzika nie obudziłabym się na czas i nie dotarła na zajęcia. Dlatego polecamy ściągnąć aplikację Timely - Budzik, która jest nie tylko atrakcyjna graficznie, ale również jest bardzo funkcjonalna.

Czas budzenia ustawiamy przesuwając palcem godzinę na odpowiednią porę, Wybór wyglądu zegara jest bardzo duży, dlatego z pewnością znajdziesz coś co trafi do twojego gustu. Istnieje możliwość ustawienia zadania, które uruchomi się podczas włączenia alarmu (wyłączy się dopiero po wykonaniu zadania). Dzięki temu mamy pewność, że się obudzimy. 

Tu pobierzesz aplikację.

WatsApp Messenger

Komunikacja z ludźmi jest bardzo ważna. Dla studentów w szczególności, kiedy chcemy się dowiedzieć o egzaminy, inne ważne terminy czy umówić się na imprezę. To wszystko będzie możliwe dzięki WhatsApp Meesenger. Aplikacja wykorzystuje internet aby wysłać wiadomość lub wykonać połączenie. odbierać zdjęcia, filmy i wiadomości głosowe.

Aplikacja przez pierwszy rok darmowa, za kolejne lata płaci się 0.99$, ale za to, że mamy możliwość dzwonienia, choćby za darmo za granice. Także jest to znikła opłata. Tym bardziej w przeciągu roku. Dodatkowo możesz udostępniać swoje położenie, wybierać tapety czy też dzwięk itp.

Tu pobierzesz aplikację.

blog comments powered by Disqus
Niezwykle Przydatne Aplikacje Dla Studentów
Autor: Ewa Narożna