PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Jakie Słuchawki do CS:GO - Czego Używają Najlepsi Zawodnicy?

Jakie Słuchawki do CS:GO - Czego Używają Najlepsi Zawodnicy?

Myszka i klawiatura to podstawa w grach typu CS:GO. Ważną rolę odgrywają także słuchawki, które w zależności od swojej jakości pozwolą usłyszeć nam tupot przeciwników czy stronę, z której dochodzą strzały. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie modele cieszą się największym uznaniem wśród profesjonalnych graczy. wyniki poniżej.

Kluczowe parametry przy doborze słuchawek do CS:GO

Multum osób przy wyborze słuchawek do CS-a zwraca dużą uwagę na design. Tylko czy grając w tego typu grę i mając słuchawki na głowie... widzimy je? Raczej nie.

Najważniejsze jest tu przecież pozycjonowanie. Wspomniana cecha wpływa na to, jak precyzyjnie i w jakim zasięgu usłyszymy rywali. Jest to kluczowe przede wszystkim przy starciach 1vs1.

-> Rankingi najpopularniejszych myszek

Sporo graczy wybiera słuchawki z mikrofonem, czyli headset. Trzeba zwrócić uwagę, jakiej jakości jest mikrofon, by koledzy z drużyny wyraźnie usłyszeli nasze info.

Trzeba też pamiętać o jednym - lepsze słuchawki to także większe wymagania względem źródła dźwięku. Headset za 500 zł może działać jak taki za 50 zł, jeżeli nasz układ audio jest niskiej jakości.

-> Rankingi najlepszych klawiatur

Jakich słuchawek używają czołowi gracze CS:GO?

Chcecie iść na skróty przy wyborze słuchawek do CS-a? Jeżeli tak, to możecie sprawdzić poniższą listę. Wymieniliśmy znanych graczy i ich słuchawki. Sprawdźcie to!

pashaBiceps, TaZ, byali - Qpad QH-1339

Snax, dupreeh, Zeus, f0rest - Steelseries Siberia v2 i v3

NEO - Qpad QH-90

GeT_RiGht, xizt - Sennheiser PC363D

olofmeister - Steelseries Siberia Elite

kennyS, apEx - Razer Kraken 7.1

JW - Steelseries 7H

n0thing, Semphis - Logitech G35

Qpady Drogie, ale Świetne

Zdecydowana większość teamu Virtus.pro używa słuchawek marki Qpad. Nic dziwnego, bo te headsety gwarantują znakomite pozycjonowanie w CS-ie. Przoduje tu model Qpad QH-1339. Nie przestraszcie się jednak ceny tego modelu...

Nieco tańsze, a też bardzo dobre są słuchawki Qpad QH-90, których używa NEO. Gwarantują dźwięk wysokiej klasy, a do tego są niezwykle wygodne w użytkowaniu.

Steelseries na topie

Steelseries również na rynku słuchawek dla graczy ma bardzo mocną pozycję. Potwierdziło to zresztą powyższe zestawienie. Na LAN-ach ciągle pojawiają się takie modele jak Siberia V3 czy Siberia Elite.

Gracz JW dobrze ocenia z kolei model Steelseries 7H, który zapewnia precyzyjne pozycjonowanie. Dodając do tego jego skilla, rywale mogą się chować w większości spotkań.

Pozostałe godne uwagi modele

Świetnie prezentujące się słuchawki Razer Kraken 7.1 również mają wielu zwolenników. Profesjonalni gracze sięgają też często po model Sennheiser PC363D. Cena wysoka, ale i jakość fenomenalna.

O serca najlepszych zawodników CS:GO walczy firma Logitech. Kilku z nich już dawno się skusiło i korzysta ze znakomitego headsetu Logitech G35.

Podsumowanie

Niby wydaje się, że myszka i klawiatura są ważniejsze od słuchawek, ale w przypadku dwóch pierwszych urządzeń można czasem przeboleć niższą jakość. Słabe słuchawki mogą dużo bardziej irytować, jeżeli słyszymy w nich przeciwników dopiero jak stoją za nami, na celowniku mając naszą głowę. Czołowe modele dla graczy mogą kosztować nawet 800-900 zł, ale już za około 200 zł da się kupić świetny sprzęt.

Jakie słuchawki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu słuchawek z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które słuchawki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Master & Dynamic MH40 Master & Dynamic MH40Best of the best!
2Bowers & Wilkins P7 Wireless Bowers & Wilkins P7 Wireless Sprawdź sam
3Audio-Technica ATH-MSR7NC Audio-Technica ATH-MSR7NC Ten ma niezłą cenę!
4Audio-Technica ATH-A990Z Audio-Technica ATH-A990Z Polecany model
5Audeze Sine Audeze Sine Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Słuchawek Dla Wymagających - Ranking + TEST

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Jakie Słuchawki do CS:GO - Czego Używają Najlepsi Zawodnicy?
Autor: Łukasz