PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Jakie Słuchawki do Biegania? Poradnik Zakupowy

Jakie Słuchawki do Biegania? Poradnik Zakupowy

Bieganie czy jakakolwiek aktywność fizyczna z motywującą muzyką jest dużo przyjemniejsza. Do takiego połączenia trzeba tylko wygodnej i wytrzymałej słuchawki. Poniżej test bardzo dobrego modelu Jabra Sport Pace.

W tym poradniku zakupowym przedstawimy Wam 10 cech, na które należy zwracać uwagę przy zakupie słuchawek sportowych na podstawie JABRA SPORT PACE.

Mocowanie

Najważniejszym elementem przy wyborze słuchawek bluetooth jest mocowanie. Ważne, aby podczas wysiłku urządzenie nie spadało z naszej głowy. W dopasowaniu do głowy użytkownika pomaga specjalny klips, który umożliwia zaciśnięcie pałąka, a w efekcie pewne umocowanie Jabra Sport Pace.


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

Wygoda

Mamy tutaj do czynienia z słuchawkami dokanałowymi, dzięki czemu powinny one pasować do każdej pary uszu – producent do opakowania dołącza zestawy wymiennych gumek w trzech różnych rozmiarach. Należy także zwrócić uwagę na niską wagę – w przypadku produktu Jabra, wynosi ona zaledwie 22 gramy.

słuchawki sportowe

Jakość dźwięku

Najwyższy standard bluetooth v4.1 zapewni na pewno najwyższą jakość dźwięku i spory zasięg, lecz będzie także kosztować najwięcej. Zastanówcie się więc przed zakupem czy zależy wam na krystalicznie czystym dźwięku czy po prostu chcecie, aby „coś w uchu wam grało”.

Sterowanie

Przydatnym rozwiązaniem jest pilot sterujący, który pozwala na manipulację kolejnymi utworami czy głośnością bez konieczności wyjmowania smartfona. W przypadku Jabra Sport Pace mamy do czynienia także z dodatkowym przyciskiem, który uruchamia trening w dedykowanej aplikacji Sport Life, co jest bardzo intuicyjnym i szybkim w obsłudze patentem.

Wodoodporność

Podczas treningu na pewno się spocimy, a możemy także natrafić na ulewę – upewnijmy się, iż słuchawki są wodoodporne i mają certyfikat IP54.

słuchawki do biegania

Czas pracy na baterii

Kolejna sprawa to czas pracy na baterii. Jabra Sport Pace po 5 godzinach używania trzeba naładować ponownie, a czas czuwania wynosi do 5 dni.

Szybki czas ładowania

Niemniej jednak istotna jest także wydajność ładowania. W przypadku słuchawek Jabra mamy tutaj do czynienia z bardzo szybkim ładowaniem, już 15 minut przy gniazdku i uzyskujemy aż 1 godzinę czasu pracy zestawu.

ładowanie słuchawek

Dodatkowe akcesoria

Zwróćcie uwagę na akcesoria dołączone przez producenta do opakowania. Mowa nie tylko o standardowych dodatkach, takich jak przewód USB do ładowania czy wymienne gumki na przetworniki, ale także innych gadżetach. Mowa np. o pasie na ramię, do którego możemy przymocować swój telefon.

dedykowane Aplikacje

Poprzez zintegrowany w słuchawkach Jabra Sport Pace, dedykowany przycisk, korzystanie z planów treningowych i monitorowanie własnych poczynań jest niezwykle proste. Aplikacja Jabry wspiera bieganie, kolarstwo, chodzenie, narciarstwo, spinnig czy hiking, a ponadto również spalenie kalorii na bieżni. Program Sport Life staje się więc naszym treningowym partnerem, który może spodobać się szczególnie mężczyznom, dzięki przyjemnej dla ucha, damskiej lektorce. Podczas aktywności fizycznej możemy być informowani m.in. o aktualnej prędkości, dystansie czy czasie jej trwania, nasza trenerka podpowie także, jak osiągnąć założony cel. Pomiar tempa i liczby spalonych kalorii, wgląd w odległości i przebytą trasę bezpośrednio na mapie, dostępne są dzięki wbudowanemu w słuchawki modułowi GPS, który łączy się z satelitą bardzo szybko, przynajmniej w środowisku miejskim.

Jakie słuchawki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu słuchawek z 1/11. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które słuchawki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Master & Dynamic MH40 Master & Dynamic MH40Best of the best!
2Bowers & Wilkins P7 Wireless Bowers & Wilkins P7 Wireless Sprawdź sam
3Audio-Technica ATH-MSR7NC Audio-Technica ATH-MSR7NC Ten ma niezłą cenę!
4Audio-Technica ATH-A990Z Audio-Technica ATH-A990Z Polecany model
5Audeze Sine Audeze Sine Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Słuchawek Dla Wymagających - Ranking + TEST

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Jakie Słuchawki do Biegania? Poradnik Zakupowy
Autor: Łukasz