PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Jaki Alkomat Kupić? Jak Wybrać Alkomat? 6 PORAD

Jaki Alkomat Kupić? Jak Wybrać Alkomat? 6 PORAD

Jak wybrać alkomat? Jaki alkomat kupić? To często zadawane pytanie na naszym portalu. W dzisiejszym filmie wymienimy cechy, na które warto zwracać uwagę przy zakupie alkomatu, a to wszystko na przykładzie modelu Promiler AL 8000 Black, który w naszych wcześniejszych testach niemal zawsze pokazywał bardzo dokładne wyniki.

Sensor alkomatu

Po pierwsze: sprawdź, jaki typ sensora ma dany alkomat. Rozróżniamy dwa typy: półprzewodnikowy i elektrochemiczny – ten drugi jest droższy, ale znacznie bardziej dokładny oraz w mniejszym stopniu podatny na czynniki eksploatacyjne. AL 8000 Black ma sensor wykonany ze stopu platyny.

Kup z RABATEM Alkomat Promiler AL 8000 BLACK |► 

Kalibrowanie alkomatu

Po drugie: upewnij się czy alkomat można skalibrować i używać przez długi okres. W sklepie ExpertMarket możesz zakupić alkomat AL8000 Black z programem darmowych kalibracji do 24 miesięcy.

Dokładność wyniku

Po trzecie: dokładność prezentowanego wyniku i precyzja pomiaru. Alkomat elektrochemiczny AL 8000 pozwala na wyświetlanie wyniku z dokładnością do 0,01‰, a błąd pomiarowy wynosi maksymalnie zaledwie 0,05‰, co czyni ten alkomat bezkonkurencyjnym na swojej półce cenowej.


Gadżety pod choinkę do 100zł

Prostota obsługi i czas pomiaru

Po czwarte: Prostota obsługi i czas pomiaru. Alkomat wystarczy uruchomić jednym przyciskiem, odczekać kilka sekund aż będzie gotowy, a później wykonać pomiar, który trwa do 10 sekund w zależności od siły wdmuchiwania powietrza.

Kompaktowe wymiary i poręczność

Po piąte: Kompaktowe wymiary i poręczność – Model AL 8000 Black nie tylko ładnie się prezentuje dzięki swojej eleganckiej, czarnej obudowie, ale także nie ma żadnych wystających elementów i jest bardzo mały, dzięki czemu zmieści się do każdej kieszeni lub schowka.

Cena i jej stosunek względem jakości

Po szóste: Cena i stosunek cena do jakości: Alkomat dostępny jest w przystępnej cenie, jak na oferowane możliwości, ale zakupując go w sklepie ExpertMarket.pl i podając hasło BLACK otrzymamy dodatkowo rabat w wysokości 20 zł. W zestawie z urządzeniem pomiarowym otrzymamy gwarancję darmowych kalibracji przez okres 12 miesięcy, 2 ustniki wielorazowego użytku, zestaw baterii alkalicznych, eleganckie etui na alkomat oraz instrukcję w języku polskim.

Podsumowanie

Nasze testy wykazały, że AL 8000 Black, to alkomat bezkonkurencyjny na swojej półce cenowej – jeśli jeszcze ich nie widziałeś obejrzyj je koniecznie.

Alkomat Promiler AL-8000 BLACK z RABATEM |► https://www.videotesty.pl/pp/AL-8000-BLACK/

Teraz już wiesz czym kierować się przy wyborze alkomatu, jeżeli ten film Ci się przydał, zostaw palec w górę i skomentuj go poniżej. Do usłyszenia kolejnym razem.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Jaki Alkomat Kupić? Jak Wybrać Alkomat? 6 PORAD
Autor: Łukasz