PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Najdłużej Działające Telefony, czyli Żywotność Baterii w Smartfonach

  • Dodano: 2 lata, 5 miesięcy temu
  • Ocena: (2) (0)
Najdłużej Działające Telefony, czyli Żywotność Baterii w Smartfonach

Jeżeli nie lubisz ładować swojego smartfona 2 razy dziennie, często wyjeżdżasz w dłuższe trasy lub po prostu szukasz wytrzymałego rozwiązania, które pozwoli ci na długi czas pracy na baterii - zobacz nasze zestawienie czterech smartfonów w różnych przedziałach cenowych, które bez problemu poradzą sobie przez dłuższy czas z dala od gniazdka. Zaczynamy.

MyPhone L-Line

W kwocie do 600zł zdecydowanie polecamy MyPhone L-Line. Jest to budżetowy smartfon wyposażony w 4,5 calowy ekran IPS TFT, 1GB Ramu , 4 rdzeniowy procesor o taktowaniu 1Ghz oraz obsługę LTE i dual Sim. Całość pracuje pod androidem 5.1 lolipop oraz baterią o pojemności aż 3000mAh.

MYPHONE L-LINE

Mimo, że taka pojemność w przypadku wymagającego smartfona wciąż oznaczałaby potrzebę chodzenia z ładowarką w kieszeni - budżetowe i energooszczędne podzespoły modelu L-Line przy rozsądnym korzystaniu pozwolą ze spokojem zapomnieć o ładowaniu na 2 doby. Na zdecydowany plus jest tutaj również wymienny akumulator.

MyPhone Hammer Axe LTE 

MyPhone Hammer Axe LTE to istna bestia w cenie do 1000 zł. Wodo i pyłoszczelność z certyfikatem IP68, odporność na upadki z dużych wysokości, obtarć i ogólnie wszelkich starć z twardymi powierzchniami czyni z tego telefonu ideał dla ludzi pracujących w trudniejszych warunkach lub po prostu intensywnie korzystających ze smartfona.

MYPHONE HAMMER AXE LTE

Ekran 4,5 calowy o rozdzielczości 720p, 2GB ramu i 8 rdzeniowy procesor MediaTek o taktowaniu 1700MHz przełamuje stereotyp słabych podzespołów w tego typu wszystkoodpornych urządzeniach. Całość pracuje pod androidem 5.1 Lolipop i oferuje zatrważające 3700mAh pojemności baterii. Z takim zestawem ze spokojem można wyjechać w teren na 3-4 dni i rozsądnie korzystając z urządzenia nie stracić łączności ze światem. Czy to LTE, czy zwykłej - bo telefon obsługuje standard dual sim.

Motorola Moto X Play

W cenie do 1500zł znajdziemy hybrydę flagowca i średniej półki - Motorolę Moto X Play. 5,5 calowy ekran FullHD, 2GB Ramu, 8 rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,7 GhZ oraz niesamowity układ graficzny Adreno 405. Dodajmy do tego na prawdę porażający aparat o rozdzielczości 21Mpx z punktowym AF i podwójną diodą flesh i... niesamowite 3630 mAh zawartych w akumulatorze. Taki zestaw nie idzie na kompromisy.

MOTOROLA MOTO X PLAY

Dzięki Moto X Play pograsz w najnowsze gry, zrobisz niesamowite zdjęcia i bez problemu wyruszysz na dwudniową wycieczkę bez źródła prądu. Gdy natomiast takowe znajdziesz - koniecznie podłącz ładowarkę turbo, która w niespełna 15 min ładowania pozwoli Moto X Play na kolejne 7 godzin pracy

Motorola Moto X Style

No i docieramy do najwyższej półki bez ograniczeń kwot pieniężnych. I Tutaj znów spotykamy się z modelem Motoroli - Moto X Style. Ten flagowiec posiada 5,7 calowy ekran o rozdzielczości większej od FullHD, wodo i pyłoszczelność certyfikowaną oznaczeniem IP52, 3GB ramu, 8 rdzeniowy Snapdragon o taktowaniu 1,8 GhZ i jeszcze silniejsze niż w poprzedniku podzespoły graficzne - Adreno 418.

Moto X Style

Jakby tego było mało - Moto Iks Style znajdziemy jeszcze lepszy niż w Moto X Play aparat o rozdzielczości 21Mpix i całą gamą dodatków funkcjonalnych. Całość w połączniu z czystym androidem 5.1 Lollipop i 3000mAh w akumulatorze daje nam bezkompromisową prędkość flagowca z bardzo dobrym czasem działania na baterii. Tutaj również możemy użyć ładowarki Turbo w celu błyskawicznego wydłużenia czasu działania na baterii.

I oto 4 smartfony z różnych półek cenowych, które nie zawiodą was w kwestii czasu działania na baterii. Macie własne typy? Koniecznie podajcie je w komentarzach! Pamiętajcie o łapkach w górę - te pozwolą dotrzeć do jak największej liczby osób zainteresowanych materiałem. Tymczasem trzymajcie się, do następnych materiałów, papa!

blog comments powered by Disqus
Najdłużej Działające Telefony, czyli Żywotność Baterii w Smartfonach