Zestaw Komputerowy Pod Gry i Streaming - Sprawdź Czego Używał Izak!

Zestaw Komputerowy Pod Gry i Streaming - Sprawdź Czego Używał Izak!

Nie wiesz jakiego komputera używał Izak? Sprawdź poniższy artykuł a dowiesz się na jakim sprzęcie pracował popularny streamer.

Prezentacja Części

Procesor

Procesor który drzemie w komputerze Izaka to Intel Core i7-4790KWyposażony jest w 4 rdzenie oraz 8 wątków o taktowaniu 4,5 GHz. Procesor doskonale sprawdzi się w streamowaniu i nagrywaniu filmów. 

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

Zobacz: Zestaw Komputerowy Za 2500 zł!

Płyta główna

Podzespoły umieszczone są w płycie głównej ASRock Z87 Extreme 3. Płyta posiada chłodzoną sekcje zasilania oraz dość bogaty tylny panel w którym znajdziemy 4 porty USB 3.0 oraz 2 porty USB 2.0. Płyta dość starsza już, lecz nadal pozwoli na dalszą rozbudowę o lepsze podzespoły.

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

Sprawdź Również: Zestaw Komputerowy Za 4000zł!

Karta graficzna

Głównym i zarazem najlepszym podzespołem w tym komputerze jest karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 980Ti która posiada aż 6 GB pamięci oraz bardzo wysokie taktowanie 1291 MHz w trybie boost! Karta stawi czoła nawet najbardziej wymagającym produkcjom. 

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

Nowość: Nietypowy Komputer Dla Graczy - MSI Vortex

Pamięć RAM

W zestawie znajdziemy również dwie kości pamięci RAM Kingston HyperX o łącznej pojemności 8GB. Pamięci posiadają nisko profilowy radiator co jest dobrym rozwiązaniem przy dużych chłodzeniach. 

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

Zasilacz

Cały zestaw napędzany jest przez zasilacz  Be Quiet! o mocy 630W! Zasilacz cechuje się niezawodnością oraz bardzo dobrym wykonaniem w rozsądnej cenie. Dodatkowym jego atutem jest częściowa modularność oraz duża ilość zabezpieczeń. 

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

Dysk

Filmy które nagrywał izak przechowywał na popularnym dysku Seagate o pojemności 1 TB. Dysk posiada Technologie Seagate AcuTrac która maksymalnie zwiększa gęstość pamięci dysku twardego. 

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

DYSK SSD

Dla szybszej pracy systemu i programów zamontowany jest dysk SSD Plextor M5 Pro o pojemności 128 GB. Nominalny czas pracy tego dysku to 2400000 godzin. Plextor posiada odczyt danych z prędkością 540 MB/s i zapis na poziomie 340 MB/s.

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

Karta dźwiękowa

Dobra jakość dźwięku to podstawa u streamera, dlatego izak wyposażył się w kartę dźwiękową Creative XFI Titanium HD. Karta jest zbudowana z podzespołów o audiofilskiej jakości, w tym przetworników cyfrowo-analogowych. Idealnie sprawuje się w takiego typu zastosowaniach. 

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

Obudowa

Wszystkie podzespoły umieszczone są w obudowie SilentiumPC Regnum L50. Obudowa wykonana jest ze stali SECC oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Maksymalny rozmiar karty jaką mamy możliwość zamontować to 330mm, a wysokość chłodzenia to aż 178mm.

Zestaw Komputerowy Do Gry World Of Tanks

podsumowanie

Komputer który używał Izak to bardzo wydajna jednostka która nadal poradzi sobie z najnowszymi grami dzięki zmianom w jego konfiguracji. Procesor Intel Core i7 znacznie przyśpieszy rendering filmów, a karta dźwiękowa Creative XFI Titanium HD zapewni wysoką jakość dźwięku. Pełna konfiguracja znajduje się pod  tym linkiem. 

  • Masz pytanie dotyczące zestawu? - Zadaj je na naszym Forum.
  • Odwiedź nas również na kanale YouTube - VideoTesty

Jakie karty graficzne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kart graficznych z 6/2017.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB (GVN105TOC4GD) Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB (GVN105TOC4GD) Tu kupisz najtaniej!
2MSI GeForce GTX 1050 Ti 4G OC 4GB (GTX1050TI4GOC4GB) MSI GeForce GTX 1050 Ti 4G OC 4GB (GTX1050TI4GOC4GB) Tu kupisz najtaniej!
3Asus GeForce GTX 1050 TI 4GB (EX-GTX1050TI-4G) Asus GeForce GTX 1050 TI 4GB (EX-GTX1050TI-4G) Tu kupisz najtaniej!
4MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4G (GTX1050TIGAMINGX4G) MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4G (GTX1050TIGAMINGX4G) Tu kupisz najtaniej!
5Gigabyte GeForce GTX 750 Ti (GV-N75TWF2OC-4GI) Gigabyte GeForce GTX 750 Ti (GV-N75TWF2OC-4GI) Tu kupisz najtaniej!

Zobacz więcej: TOP 5 Kart Graficznych do 800 zł - Świetne Doznania Wirtualnej Rzeczywistości

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more