PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Nawigacje Samochodowe - Na Co Zwrócić Szczególną Uwagę?

  • Dodano: 1 rok, 11 miesięcy temu
  • Ocena: (1) (0)
Nawigacje Samochodowe - Na Co Zwrócić Szczególną Uwagę?

Dokonując zakupu nawigacji musimy znać podstawowe parametry, którymi będziemy się kierować podczas wyboru konkretnego modelu. Musimy również wiedzieć dokładnie jak często będziemy jej używać i w jaki sposób. W materiale postaramy się objaśnić wam, czym kierować się podczas zakupu i na co zwrócić szczególną uwagę. Zapraszam do lektury!

Największa sprzedaż nawigacji gps przypada na sierpień, ale jeszcze przed okresem wakacyjnym duża liczba klientów przymierza się do zakupu konkretnego modelu. Z początku przeglądają półki sklepowe w poszukiwaniu tego konkretnego egzemplarzu, z czym nierzadko pomagają im okoliczni sprzedawcy. Na co mieć baczenie, co jest najważniejsze w tego typu urządzeniach oraz cena.

Krótko o roli nawigacji...

Nawigacje różnią się pomiędzy sobą specyfikacją techniczna, mapami oraz ceną. Każdy producent oferuje z goła inne podejście do sprawy. Marek tego typu jest co najmniej kilkanaście, a jednymi z nich są takie jak TomTom, Garmin, Mio czy też Navitel. Ile zapłacimy za nawigację? To zależy. Myślę jednak, że kupić możecie nawigację mniej więcej od 150 do nawet 1400 złotych. Wszystko zależy od zasobności waszego portfela i funkcji jakie chcecie mieć w owym urządzeniu.

Czym się kierować?

Podczas zakupu, musimy wiedzieć gdzie dokładnie będziemy wykorzystywali naszą nawigację. Czy będzie to tylko teren naszego kraju, granice UE czy może całego globu? Następnym kryterium będzie wybór wielkości ekranu, która waha się od 4.3 - cala do nawet 7 - cali! Najbardziej optymalnym i za razem najczęściej wybieranym wariantem są 5 - calowe modele. Istotne znaczenie ma także bezpłatna dożywotnia gwarancja aktualizacji map, która jest oferowana tylko przez nielicznych producentów. Dzięki temu, ograniczymy koszty zakupu urządzenia do minimum. Czy nawigacja może mieć ważną i za razem praktyczną funkcję? Oczywiście, jest nią “Traffic” z wolnego tłumaczenia oznacza tyle co natężenie ruchu. Dzięki temu, będziemy na bieżąco informowani o ewentualnych utrudnieniach drogowych.

Chcesz kupić komputer, ale nie jesteś zbyt wymagającym graczem? Ten zestaw będzie idealny dla Ciebie!

Propozycje Redakcji VideoTesty.pl

Co w tej chwili można polecić? Ciekawym i stosunkowo niedrogim modelem jest Navitel E500 EU. Czym się charakteryzuje? Przede wszystkim ma zainstalowane mapy całej Europy plus Rosję, Kazachstan, Białoruś oraz Ukrainę! Ponadto, przy zakupie otrzymujemy dożywotnią gwarancję stałej aktualizacji map! Cóż, przeważnie po pewnym okresie producenci każą nam dopłacać do uaktualnienia map, a tu mamy całkowicie za darmo! Jak tu nie lubić tej marki? ;)


Konsole Xbox w PROMOCJI już od 999zł. Sprawdź szczegóły

Mamy nadzieję, że w tym zwięzłym materiale pokrótce objaśniliśmy Wam, czym dokładnie kierować się przy zakupie nawigacji samochodowej. Bowiem, najważniejsze jest to, aby kupić produkt, który wręcz idealnie wpisze się w nasze potrzeby i wymagania. Przecież nikt nie chce wydać pieniędzy na urządzenie, które będzie albo wybrakowane, albo zbytnio “doposażone” w stosunku do naszych potrzeb. Jeśli jednak macie jeszcze jakieś pytania, zatem piszcie w sekcji komentarzy, a my postaramy się odpowiedzieć Wam najbardziej precyzyjnie jak tylko się da! ;)

blog comments powered by Disqus
Nawigacje Samochodowe - Na Co Zwrócić Szczególną Uwagę?