TOP 5 Smartfonów do 500zł (Lipiec 2016)

TOP 5 Smartfonów do 500zł (Lipiec 2016)

Często pytacie nas jaki smartfon wybrać do określonej kwoty. Wychodzę więc do Was z serią, w której polecę 5 modeli, na które warto zwrócić uwagę w konkretnym przedziale cenowym. Zaczynamy od telefonów do ok. 500zł!

LG Magna (H500F)

LG Magna

Magna, to smartfon, który chyba sam bym wybrał w tym przedziale cenowym. Za ok. 500zł dostajemy smartfon z 5 calowym ekranem HD, a w dodatku świetnym aparatem, również tym przednim, co czyni ten smartfon świetnym dla amatorów fotografii z bardzo skromnym budżetem. Czterordzeniowy procesor oraz 1GB pamięci RAM pozwalają na płynną, codzienną pracę z urządzeniem. Wadą może być wbudowana pamięć 8GB na dane, która zdecydowanie nie wystarcza. Oczywiście możemy ją rozbudować za pomocą karty SD.

>> Sprawdź ceny LG Magna

LG Spirit

LG spirit

LG Spirit to mniejszy brat Magny. Jego ekran ma przekątną 4,7 cala, lecz nie jest to jedyna różnica w stosunku do wcześniej wspomnianego modelu. Spirit wyposażony jest w nieco gorszy procesor oraz aparat przedni, co jednak nie jest tak rażącą różnicą i w codziennym użytkowaniu nie powinno to być zauważalne, co czyni ten model również wartym uwagi.

>> Sprawdź ceny LG Spirit

Huawei Y6

Huawei Y6

Na umieszczenie tego smartfonu w moim zestawieniu zdecydowałem się głównie z powodu nakładki stosowanej przez Huawei, która bardzo mi się spodobała, a poza tym działa bardzo dobrze i nie obciąża telefonu zbędnymi bajerami. Aparat w Huawei Y6 jest bardzo dobry, porównywalny z tym w telefonach LG. Specyfikacja techniczna nie wiele różni się od poprzednich propozycji. Ekran ma 5 cali i rozdzielczość 1280x720, czyli jest identyczny jak w LG Magna.

>> Sprawdź ceny Huawei Y6

Alcatel OneTouch Pop 3 5,5

Alcatel Pop 3

Teraz propozycja dla osób, które lubią bardzo duże ekrany w smartfonach, a mowa o 5,5 calowym Alcatelu OneTouch Pop 3. Telefon nie wyróżnia się prócz dużej przekątnej niczym spośród reszty telefonów. Aparat nie jest tak dobry jak w poprzednich propozycjach, ale telefon na pewno będzie dobrze służył podczas codziennego użytkowania, a duży ekran pozwoli na wygodniejsze przeglądanie internetu czy oglądanie filmów.

>> Sprawdź ceny Alcatel OneTouch Pop 3 (5,5)

Allview P5 Energy

Allview P5 Energy

Nie lubisz codziennie ładować telefonu? Zależy Ci na długim czasie pracy na baterii? To idealny smartfon dla Ciebie w tym przedziale cenowym! AllView P5 Energy poza większą baterią, spośród innych wyróżnia się również pamięcią wbudowaną 16GB, czyli dwukrotnie większą niż w innych smartfonach w tym zestawieniu. Jest jednocześnie najmniejszym smartfonem z tej stawki, bo jego ekran ma 4,5 cala.

>> Sprawdź ceny AllView P5 Energy

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more