PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

TOP 5 Smartfonów do 500zł (Lipiec 2016)

  • Dodano: 1 rok, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (1) (0)
TOP 5 Smartfonów do 500zł (Lipiec 2016)

Często pytacie nas jaki smartfon wybrać do określonej kwoty. Wychodzę więc do Was z serią, w której polecę 5 modeli, na które warto zwrócić uwagę w konkretnym przedziale cenowym. Zaczynamy od telefonów do ok. 500zł!

LG Magna (H500F)

LG Magna

Magna, to smartfon, który chyba sam bym wybrał w tym przedziale cenowym. Za ok. 500zł dostajemy smartfon z 5-calowym ekranem HD, a w dodatku świetnym aparatem, również tym przednim, co czyni ten smartfon świetnym dla amatorów fotografii z bardzo skromnym budżetem. Czterordzeniowy procesor oraz 1GB pamięci RAM pozwalają na płynną, codzienną pracę z urządzeniem. Wadą może być wbudowana pamięć 8GB na dane, która zdecydowanie nie wystarcza. Oczywiście możemy ją rozbudować za pomocą karty SD.

LG Spirit

LG spirit

LG Spirit to mniejszy brat Magny. Jego ekran ma przekątną 4,7 cala, lecz nie jest to jedyna różnica w stosunku do wcześniej wspomnianego modelu. Spirit wyposażony jest w nieco gorszy procesor oraz aparat przedni, co jednak nie jest tak rażącą różnicą i w codziennym użytkowaniu nie powinno to być zauważalne, co czyni ten model również wartym uwagi.

Huawei Y6

Huawei Y6

Na umieszczenie tego smartfonu w moim zestawieniu zdecydowałem się głównie z powodu nakładki stosowanej przez Huawei, która bardzo mi się spodobała, a poza tym działa bardzo dobrze i nie obciąża telefonu zbędnymi bajerami. Aparat w Huawei Y6 jest bardzo dobry, porównywalny z tym w telefonach LG. Specyfikacja techniczna nie wiele różni się od poprzednich propozycji. Ekran ma 5 cali i rozdzielczość 1280x720, czyli jest identyczny jak w LG Magna.

Alcatel OneTouch Pop 3 5,5

Alcatel Pop 3

Teraz propozycja dla osób, które lubią bardzo duże ekrany w smartfonach, a mowa o 5,5 calowym Alcatelu OneTouch Pop 3. Telefon nie wyróżnia się prócz dużej przekątnej niczym spośród reszty telefonów. Aparat nie jest tak dobry jak w poprzednich propozycjach, ale telefon na pewno będzie dobrze służył podczas codziennego użytkowania, a duży ekran pozwoli na wygodniejsze przeglądanie internetu czy oglądanie filmów.

Allview P5 Energy

Allview P5 Energy

Nie lubisz codziennie ładować telefonu? Zależy Ci na długim czasie pracy na baterii? To idealny smartfon dla Ciebie w tym przedziale cenowym! AllView P5 Energy poza większą baterią, spośród innych wyróżnia się również pamięcią wbudowaną 16GB, czyli dwukrotnie większą niż w innych smartfonach w tym zestawieniu. Jest jednocześnie najmniejszym smartfonem z tej stawki, bo jego ekran ma 4,5 cala.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Smartfonów do 500zł (Lipiec 2016)