PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Bosch SGV 45M83EU - zmywarka

Bosch SGV 45M83EU - zmywarka

Bosch SGV 45M83EU to 60 centymetrowa, w pełni zintegrowana zmywarka do zabudowy. Zobacz pełną prezentację tego produktu.

Szerokość 60 cm

Szerokość 60 cm to duża pojemność i maksymalne wykorzystanie miejsca. W zmywarce Bosch SGV 45M83EU zmieści się nawet 12 osobowy komplet naczyń oraz duże garnki.

Oszczędność czasu i pieniędzy

AquaSensor, czyli system czujników kontrolujących stopień zabrudzenia wody podczas procesu zmywania, zapewnia oszczędność nawet 4 litrów wody podczas jednego zmywania.

Ruchome kosze VarioPlus

Kosze z ruchomymi elementami umożliwiają wygodne i bezpieczne umycie wszelkiego rodzaju naczyń dostosowując wnętrze zmywarki do aktualnych potrzeb użytkownika. Dodatkowo użytkownik otrzymuje możliwość wygodnej regulacji wysokości górnego kosza zmywarki.

Szybsze zmywanie VarioSpeed

Dzięki funkcji VarioSpeed zmyjesz i wysuszysz naczynia w ciągu 45 min. Funkcję można dołączyć do każdego długiego programu zmywania, przyspieszając dwukrotnie jego przebieg.

bosch

Program intensywny

Temperatura zmywania 70 stopni, gwarantuje skuteczne usunięcie nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń z naczyń.

Auto 3in1

Zmywarka dostosowuje sposób zmywania do rodzaju środka myjącego: proszku lub tabletek kompaktowych, gwarantując optymalną skuteczność mycia i suszenia.

Programowanie czasu startu

Opóźnienie startu pracy zmywarki, pozwala na wybranie dogodnego dla Ciebie momentu rozpoczęcia zmywania. Funkcja przydatna zwłaszcza wtedy, gdy korzystasz z drugiej taryfy opłat za prąd.

AquaStop

Elektroniczny system bezpieczeństwa występujący w zmywarce Bosch gwarantuje całkowitą ochronę przed zalaniem mieszkania przez cały cykl życia produktu . Nie pozwala na wyciek wody zarówno z wnętrza urządzenia, jak i z węża doprowadzającego wodę.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Bosch SGV 45M83EU - zmywarka