PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung NX10

  • Dodano: 7 lat, 7 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2425
  • Ocena: (0) (0)
Samsung NX10

Samsung NX10 to wysokiej jakości aparat fotograficzny pozwalający na szybką i prostą rejestrację ulotnych momentów życia.

Matryca CMOS APS-C 14,6 Mpix

Aparat Samsung NX10 posiada matrycę CMOS APS-C o bardzo dużej rozdzielczości 14,6 megapikseli gwarantuje najwyższą jakość obrazu i żywe naturalne kolory. Zastosowanie jej w aparacie NX10 minimalizuje szumy, obniżające standardowo jakość zdjęcia.

Szybki Autofokus

Dzięki zastosowaniu jednego z najszybszych autofokusów w tej klasie aparatów, Samsung NX10 gwarantuje uchwycenie interesujących Ciebie zdarzeń, zanim przeminą.

NX10

Kompaktowe rozmiary

Samsung NX10 z powodzeniem połączył duży sensor obrazu z wymiennymi obiektywami, pozbywając się przy tym lustra. W ten sposób stworzono elegancki, lekki aparat, który możesz mieć zawsze pod ręką.

3-calowy ekran AMOLED

3-calowy wyświetlacz AMOLED gwarantuje doskonałą jakość wyświetlanych informacji, o każdej porze i w każdych warunkach. Obrazy na wyświetlaczu pozostają wyraźne nawet przy ostrym nasłonecznieniu.

NX10

Filmy HD jak prawdziwe filmy

Samsung NX10 umożliwia nagrywanie filmów w jakości High Definition. Dodatkowo aparat posiada złącze HDMI pozwalające oglądać filmy o wysokiej rozdzielczości na najnowszych telewizorach.

Samsung NX10 wyposażono w szereg inteligentnych funkcji, które sprawiają, że profesjonalnej jakości zdjęcia znajdują się w zasięgu każdego fotografa.

blog comments powered by Disqus