PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Inteligentne Lodówki, Zmywarki i Pralki - Sharp na IFA 2016

  • Dodano: 1 rok, 4 miesiące temu
  • Wyświetleń: 1173
  • Ocena: (1) (0)
Inteligentne Lodówki, Zmywarki i Pralki - Sharp na IFA 2016

Najbardziej zaskakujące rozwiązania na tegorocznych targach IFA znaleźliśmy nie w smartfonach... ale w sprzęcie AGD. Oprócz LG i Samsunga ciekawe technologie zaprezentował SHARP w swoich pralkach, zmywarkach oraz lodówkach.

Lodówki SHARP

SHARP zaprezentował kilka ciekawych rozwiązań w lodówkach. Zaprezentujemy ja bazując na modelu Sharp SJ-FS820VBK 

Sharp SJ-FS820VBK Moduł pochłaniający zapachy
To rozwiązanie zapewnia aby w przepływającym powietrzu, usuwając przykre zapachy, powstałe we wnętrzu lodówki. Bardzo przydatne w przypadku miłośników serów pleśniowych kiedy to aromat sera w normalnych lodówkach przechodzi na inne potrawy.

Sharp SJ-FS820VBK

Alarm otwartych drzwi
Alrm uruchamia się w przypadku gdy drzwi chłodziarki pozostają zbyt długo otwarte. Sygnał dźwiękowy poinformuje Ciebie o domnięciu drzwiczek.

Tryb wakacyjny
Tryb wakacyjny pozwala ograniczyć zużycie prądu przy ustawieniu temperatury w komorze chłodziarki na 10 stopni.

System Hybrid Cooling

System Hybrid Cooling
Hybrid Cooling – czyli system chłodzenia hybrydowego - ogranicza wysuszanie przechowywanych produktów dzięki schładzaniu ich wilgotnym i chłodnym powietrzem. Nie uderza ono wprost w pożywienie, a dzięki odpowiedniemu ustawieniu nawiewów i specjalnej płycie zainstalowanej na tylnej ścianie chłodziarki rozchodzi się po komorze równomiernie. To właśnie taki sposób chłodzenia zapewnia ograniczone wysuszanie. Przechowywane produkty nie tylko zachowują świeżość, kolorystykę, ale także wartości smakowe.

Sprawdź ofertę Lodówek SHARP >>>  

Inverter
Twoja chłodziarko-zamrażarka będzie chłodziła szybciej niż inne, zużywając równocześnie mniej energii. Będzie pracować ciszej, nie zakłócając spokoju domowników.

Oświetlenie wnętrza LED
Oślepiające światło nikomu nie sprawia przyjemności, ale dzięki delikatnemu oświetleniu LED żywność jest podświetlona delikatnie a zarazem wyraźnie, więc swobodnie odnajdziesz swoją ulubioną przekąskę nawet w środku nocy.

Sharp - Oświetlenie wnętrza LED

System No Frost Airflow
Chroniąc wnętrze chłodziarki przed nadmierną wilgocią, ten system pozwala utrzymać żywność w czystości i świeżości.

Ekran dotykowy
Wszystkie ustawienia dostępne za dotknięciem palca - w odpowiednim miejscu. W ten sposób dokonasz wszelkich niezbędnych ustawień.

Sharp lodówki - Ekran dotykowy

sprawdź Ranking Lodówek >>> 

Pralki SHARP

Również pralki posiadają kilka ciekawych rozwiązań. Niektóre z nowych pralek zaprezentowanych na IFA, niestety ale nie będzie dostępna w Polsce. Pralka Sharp ES-DD9144W0PL jest dobrym przykładem, w którym znajdują się niektóre z poniższych rozwiązań.

Sharp ES-DD9144W0PL

Sprawdź całą ofertę Pralek SHARP 

AllergyRinse
Dzięki dodatkowemu cyklowi płukania w ciepłej wodzie na końcu procesu usuwane są pozostałości środków piorących, które mogłyby podrażnić delikatną skórę. Czyste ubrania powinny łagodzić, a nie drażnić.

Sharp AllergyRinse

Eco-logic
Nie zawsze masz ochotę czekać, aż zbierze się dostatecznie dużo brudnych ubrań, by zapełnić całą pralkę. System ten wykrywa, gdy pralka jest załadowana zaledwie w połowie i skraca czas trwania procesu, a także zmniejsza ilość użytej wody, oszczędzając energię.

Safety First
Automatyczny zamek w drzwiach i zabezpieczenie panelu sterowania przed dziećmi chroni urządzenia Sharp nawet przed najbardziej wścibskimi rączkami. Bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Sharp - Safety First

sprawdź Ranking Pralek >>>

Zmywarki SHARP

Zmywarki chyba najmniej "poszły w technologiczną przyszłość". Zaprezentowane rozwiązania znaleźć można m.in. w zmywarce  Sharp QW-T34F463I 

Sharp QW-T34F463I

Express 50
Gdy czas odgrywa kluczową rolę, ten program pozwoli przeprowadzić zmywanie w zaledwie 50 minut w temperaturze 60°C.

Znajdź inne Zmywarki Sharp 

Górny kosz o regulowanej wysokości
Wszystkie zmywarki Sharp umożliwiają regulację górnego kosza. Oznacza to, że wszystkie wysokie naczynia kuchenne można wygodnie ustawić na dole.

Sharp QW-T34F463I - Hygiene Wash

Hygiene Wash
Dzięki myciu w wysokiej temperaturze usuwane jest 99,99% bakterii. Program Hygiene Wash szczególnie docenią rodzice, których dzieci są alergikami. Skuteczność tego rozwiązania została potwierdzona przez Niemiecki Instytut Testowy (GTI).


sprawdź Ranking Zmywarek >>>

blog comments powered by Disqus
Inteligentne Lodówki, Zmywarki i Pralki - Sharp na IFA 2016