PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Co Polacy Sądzą o Alkomatach? [SONDA ULICZNA]

  • Dodano: 1 rok, 1 miesiąc temu
  • Wyświetleń: 2216
  • Ocena: (1) (0)
Co Polacy Sądzą o Alkomatach? [SONDA ULICZNA]

Zastanawialiście się kiedyś czy alkomat może mieć duże wpływ na nasze życie? Uchronić przed mandatem, utratą prawa jazdy, etatu w pracy, a być może nawet przed… startą życia?

Cena alkomatu z filmiku >>>

Firma AlcoForce, producent nowoczesnego alkomatu na bluetooth – AlcoForce XS, właśnie z taką misją - zapobiegania tego typu zdarzeń, wysłała nas na ulice Poznania, aby sprawdzić, co o alkomatach sądzą przechodnie. Jakie były rezultaty? Przekonajcie się sami.


Nasza sonda polegała na prostej zasadzie – kto bierze udział, ten otrzymuje zestaw upominków od firmy AlcoForce. Nie bądźcie jednak zaskoczeni – kiedy uczestnicy dostają coś w zamian, dużo chętniej i obszerniej wypowiadają się na zadany temat, ale jednocześnie nie ma to wpływu na ich obiektywność. Sama pytania były skonstruowane tak, aby wyciągnąć od przechodniów ich własne, prywatne zdanie na temat alkomatów oraz doświadczenia z nimi związane. Większości osób kojarzą się one z prowadzeniem pojazdów i kontrolą drogową, ale przecież to nie wszystko. Do pracy, do szkoły czy na szkolenie przecież też nie pójdziemy pijani! Czy warto wyposażyć się w alkomat? Podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzu poniżej.

blog comments powered by Disqus
Więcej
Co Polacy Sądzą o Alkomatach? [SONDA ULICZNA]