PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Lenovo Yoga – Unikalność i Kreatywność

Lenovo Yoga – Unikalność i Kreatywność

Lenovo Yoga to już nie tylko laptop do codziennego użytku, ale sprzęt, który podkreśla nowoczesny styl i wychodzi naprzeciw tym, którzy lubią działać twórczo. Lenovo Yoga 900S i Lenovo Yoga Book to dwa modele z serii Yoga, która nie poprzestaje na tradycyjnych rozwiązaniach.

Lenovo Yoga to seria laptopów marki Lenovo odznaczających się innowacyjnym podejściem do urządzeń. Zapewniają one różne tryby pracy, które dostosowują się do każdego stylu życia, w domu i podróży. Lenovo Book oraz Lenovo 900S to dwa interesujące modele, którym warto przyjrzeć się z bliska.

Lenovo Yoga 900S

Lenovo Yoga 900S to laptop typu 2 w 1 z przekątną ekranu 12,5 cala. Jest dwurdzeniowy i posiada szybki procesor Intel Core M. Odznacza się przede wszystkim wykonaniem. Nie posiada wentylatora więc pracuje cicho. Bez problemu można go przenosić, nie martwiąc się o podzespoły. Konstrukcja z włókna węglowego jest wytrzymała, a oryginalny zawias bransoletowy nadaje urządzeniu wyjątkowy styl. Wydajna bateria zapewnia długi czas pracy laptopa. Przeznaczony jest także do szkicowania. Jego unikalność i dobre parametry sprawiają, że każdy może być z niego zadowolony. Jedynie gracze będą nieco rozczarowani, bo Yoga 900S nadaje się co najwyżej do prostych gier.

Lenovo Yoga Book to niesamowicie lekki i smukły tablet typu 2 w 1. Pojemna bateria pozwala na 12 godzin pracy bez przerwy. Wykonanie ze stopu aluminium i magnezu jest bardzo staranne i przyciągające spojrzenia. Yoga Book dedykowany jest przede wszystkim osobom kreatywnym.  Posiada zintegrowany układ graficzny Intel Atom. Nadaje się do tworzenia notatek i szkiców. Zamiast tradycyjnej klawiatury posiada panel, na którym można szkicować i pisać, a także używać jak zwykłą klawiaturę. Ekran o przekątnej 10,1 cali o rozdzielczości 1920 x 1200 to również dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią dobre doznania kinowe.

Lenovo Yoga Book

Podsumowując multimedialne urządzenia z serii Lenovo Yoga, można powiedzieć dwa słowa: unikalność i kreatywność – na to właśnie postawił prodeucent Lenovo tworząc tę serię. Yoga Book dostaje ocenę 4,5/5 za wyjątkowe możliwości, które oferuje. Yoga 900S również warto polecić – dostaje ocenę 4/5. Ma świetne parametry jak na sprzęt w swojej kategorii. To sprzęt uniwersalny i wygodny do korzystania w różnych okolicznościach. Ciekawe, czy wam też przypadł do gustu.

Jakie notebooki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu notebooków z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które notebooki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Acer Aspire F5-573G Acer Aspire F5-573GBest of the best!
2Dell Inspiron 15 ( 5567 ) i5-7200U Dell Inspiron 15 ( 5567 ) i5-7200U Sprawdź sam
3Acer E5-575 Acer E5-575 Ten ma niezłą cenę!
4Lenovo IdeaPad 310 Lenovo IdeaPad 310 Polecany model
5Kiano SlimNote Kiano SlimNote Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Notebooki Jakich Nie Znacie - TOP 30 Laptopów Dla Każdego!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Lenovo Yoga – Unikalność i Kreatywność