PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Philips wprowadza nową serię bezprzewodowych głośników Fidelio obsługujących technologię AirPlay

  • Dodano: 5 lat, 11 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 651
  • Ocena: (0) (0)
Philips wprowadza nową serię bezprzewodowych głośników Fidelio obsługujących technologię AirPlay

Nowa seria bezprzewodowych głośników Fidelio jest dowodem na nieustające zaangażowanie firmy Philips w zapewnianie autentycznych doznań dźwiękowych. Oznacza również, że Philips zauważa zmienność i specyficzność potrzeb swoich klientów.

Dzięki wykorzystaniu technologii AirPlay® firmy Apple bezprzewodowe głośniki Philips Fidelio gwarantują zarówno wspaniały dźwięk, jak i łatwy dostęp do całej Twojej zawartości biblioteki iTunes. Możesz bez problemów przesyłać strumieniowo muzykę między swoim komputerem Mac, PC, urządzeniem iPhone, iPad lub iPod touch poprzez domową sieć Wi-Fi do bezprzewodowego głośnika Fidelio. Technologia AirPlay* pozwala odtwarzać muzykę jednocześnie na każdym głośniku, w każdym pomieszczeniu. Jeśli chcesz zmienić odtwarzane nagranie, możesz po prostu skorzystać z pilota, którego wygląd dopasowano do wzornictwa i wykończenia głośnika.

W skład nowej serii wchodzą:

Cechujący się imponującym wyglądem Fidelio SoundRing z technologią AirPlay (DS3880W) nie tylko wyróżnia się w Twoim domu, lecz także emituje naturalny i przestrzenny dźwięk, który równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniu. Technologia Philips SoundRing, zaprojektowana w taki sposób, by całkowicie wypełnić Twój pokój dźwiękiem wspaniałej jakości, obejmuje centralny głośnik basowy i cztery wysokiej klasy przetworniki – dwa typu front-firing oraz dwa typu side-firing.

Głośnik Fidelio, zaprojektowany tak, aby pod każdym kątem prezentował się świetnie, będzie pasował do każdej przestrzeni i nowoczesnego stylu życia. Ponadto został on wyposażony w akumulator i ładowarkę, co pozwala cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu nawet do pięciu godzin.

d

Rekomendowana cena detaliczna modelu Fidelio SoundRing (DS3880W) wynosi 1569 PLN

Równie stylowy model Fidelio SoundRing z technologią AirPlay (DS3800W) odtwarza muzykę z tą samą precyzją. Dzięki starannie opracowanej technologii SoundCurve doświadczysz wspaniałego, krystalicznie czystego dźwięku, zaś precyzyjnie dostrojone tuby basowe dostarczą głębokich, mięsistych tonów niskich. Ten model nie posiada natomiast funkcji akumulatora.

v

Rekomendowana cena detaliczna modelu Fidelio SoundRing (DS3800W) wynosi 1269 PLN

W marcu 2011 roku firma Philips wprowadziła obsługujące technologię AirPlay głośniki ze stacją dokującą Fidelio SoundSphere (DS9800W). Źródło zdumiewającej jakości dźwięku emitowanego przez głośnik ze stacją dokującą Philips Fidelio SoundSphere tkwi w jego konstrukcji. Krzywizna osobnych kolumn wyposażonych w niespotykane głośniki wysokotonowe, które znajdują się nad obudową sprawia, że Philips Fidelio SoundSphere rozprowadza dźwięk we wszystkich kierunkach, by zapewnić jego większą naturalność przy jednoczesnym ograniczeniu zakłóceń.

d

Rekomendowana cena detaliczna modelu Fidelio SoundSphere (DS9800W) wynosi 3699 PLN
blog comments powered by Disqus
Więcej
Philips wprowadza nową serię bezprzewodowych głośników Fidelio obsługujących technologię AirPlay