PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Karta graficzna AMD FirePro V3900 zapewnia najwyższej klasy wrażenia

  • Dodano: 6 lat temu
  • Wyświetleń: 603
  • Ocena: (0) (0)
Karta graficzna AMD FirePro V3900 zapewnia najwyższej klasy wrażenia

Firma AMD wprowadziła na rynek kartę graficzną AMD FirePro V3900, która dostarcza najlepszej profesjonalnej wydajności w sektorze entry-level. Wykorzystując najnowsze funkcje graficzne firmy AMD, takie jak technologia AMD Eyefinity, karta AMD FirePro V3900 zapewnia do 95% większej wydajności niż produkty konkurencyjnych marek. Karta graficzna AMD FirePro V3900 będzie dostępna w wybranych stacjach roboczych i pojawi się w sprzedaży u wybranych sprzedawców internetowych w cenie 119 USD.

„AMD FirePro V3900 to najpotężniejsza profesjonalna karta graficzna w sektorze entry-level dostępna obecnie na rynku” - powiedział Sandeep Gupte, General Manager of Professional Graphics w AMD. ,,Karta uzbrojona w technologię wyświetlania obrazu na wielu monitorach AMD Eyefitnity, niesamowicie wydajna i posiadająca atesty do zastosowania w profesjonalnych aplikacjach, dostarczy najlepszych w swojej klasie rozwiązań dla naszych technicznych i biznesowych klientów”.

Stworzona dla profesjonalistów poszukujących optymalnej wydajności graficznej w cenie entry-level karta graficzna AMD FirePro V3900 posiada 1GB pamięci RAM DDR3 o przepustowości prawie 29GB/s, maksymalizując wydajność karty graficznej i zapewniając użytkownikom najwyższej klasy doznania. Poprzez owocną współpracę firmy AMD z dostawcami rozwiązań dla stacji roboczych, profesjonalni graficy będą mieli dostęp do karty w wielu dostępnych na rynku systemach firmy HP i innych.

„Firma HP produkuje stacje robocze oferujące najnowocześniejsze technologie i spełniające potrzeby najbardziej wymagających światowych klientów” powiedział Jeff Wood, Vice President of Worldwide Marketing, Commercial Solutions Business Unit w HP. „Karta AMD FirePro V3900 w połączeniu z naszą stacją roboczą HP Z, oferuje solidną wydajność podczas pracy z profesjonalnymi aplikacjami, dostarczając klientom firmy HP bezproblemową obsługę w przystępnej cenie.”

Produkty AMD FirePro są testowane i dostosowane do pracy z wieloma wiodącymi aplikacjami, aby zapewnić kompatybilność, stabilność i optymalną wydajność. Wsparcie dla standardów OpenGL 4.2 i OpenCL oznacza, że użytkownicy mogą renderować i modelować grafikę używając szerokiej gamy narzędzi i aplikacji, wiedząc, że karta graficzna jest zgodna z obecnymi i przyszłymi standardami w oprogramowaniu.

„Karta graficzna AMD FirePro V3900 z pewnością dostarcza wydajności, niezawodności i kompatybilności, której specjaliści CAS szukają podczas podejmowania się nowych projektów,” powiedział Nick Iwaskow, Senior Alliances & Partnership Manager w DS SolidWorks Corp. ,,W połączeniu z najlepszymi rozwiązaniami 3D CAD firmy Dassault Systèmes SolidWorks Corp. może to wzmocnić pracę specjalistów na całym świecie".

Karta graficzna AMD FirePro otrzymała certyfikat zgodności z wieloma aplikacjami takimi jak AutoCAD, UGS NX, PTC CreoTM, SolidWorks oraz Autodesk, 3Ds Max.

blog comments powered by Disqus
Karta graficzna AMD FirePro V3900 zapewnia najwyższej klasy wrażenia