PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Gwarancja mocy - zasilacze Tracer Highlander 700W i 800W

Gwarancja mocy - zasilacze Tracer Highlander 700W i 800W

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje dwa nowe zasilacze ATX - Highlander 700W Silent activePFC i Highlander 800W Silent activePFC. Oba modele wyposażone są w aktywny układ PFC i zapewniają zaawansowany system kontroli temperatury.

Nowe Highlandery, dzięki wysokiej mocy znamionowej, odpowiednio na poziomie 700W i 800W, bez najmniejszych problemów sprostają wymaganiom stawianym przez topowe komputery dla graczy, wykorzystujące konfiguracje typu multi GPU. Zasilacze wyróżniają się wysoką jakością wykonania. W niklowanej obudowie umieszczono podzespoły renomowanych firm, co przekłada się na stabilną i bezpieczną pracę. Najlepszym tego potwierdzeniem jest trzyletni okres gwarancyjny.

tracer 700W

Zasilacze Highlander 700W i 800W na linii 12V oferują aż cztery niezależne obwody, co zapewnia optymalne zasilanie podczas korzystania z konfiguracji składających się z dwóch lub więcej kart graficznych. Równie imponująco prezentują się linie 3,3 oraz 5V, których łączna moc to około 190 W. Zasilacze Highlander 700W i 800W wyposażone są również w efektywny system chłodzenia, wykorzystujący 120 mm wentylator.

Gwarantuje to skuteczne odprowadzanie ciepła i wysoki komfort pracy. Kolejnymi zaletami nowych zasilaczy jest okablowanie zabezpieczone dodatkową siatką ekranującą oraz pełna zgodność ze standardem ATX 2.31.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Gwarancja mocy - zasilacze Tracer Highlander 700W i 800W
Autor: Rysia