PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowatorskie głośniki Bravo 20 od Boston Acoustics

  • Dodano: 5 lat, 11 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 928
  • Ocena: (0) (0)
Nowatorskie głośniki Bravo 20 od Boston Acoustics

Boston Acoustics, uznany na całym świecie producent wysokiej klasy głośników, przedstawia nowe głośniki Bravo 20, kompaktowe rozwiązanie o wszechstronnym zastosowaniu i wysokiej jakości dźwięku, którego unikalna konstrukcja pozwala na dyskretne dopasowanie do wystroju wnętrza, w dowolnym jego miejscu.

Głośniki te sprawdzą się szczególnie dobrze dzięki możliwości ich zamocowania na ścianach, w narożnikach pomieszczeń, ale też w innych ciasnych miejscach. Bravo 20 czasami nazywane "on-wall/in-wall" (naścienne/do zabudowy) są idealnym wyborem, gdy głośniki powinny być niewidoczne w pomieszczeniu, wręcz praktycznie zniknąć. Ich metalowa maskownica i współczesne wzornictwo czynią je również idealnym rozwiązaniem dla dźwięku z telewizora, zwłaszcza zamocowanego na ścianie płaskiego ekranu.

Klinowata obudowa Bravo 20 o kształcie wycinka walca zawiera 115-milimetrowy głośnik nisko-tonowy i 25-milimetrowy głośnik wysoko-tonowy VR o aluminiowej kopułce z AMD do optymalizacji charakterystyki częstotliwościowej i dla właściwego rozproszenia dźwięku. Ustawiany uchwyt montażowy pozwala na umieszczenie głośnika w różnych miejscach w celu uzyskania optymalnej jakości i najlepszej możliwej przestrzenności dźwięku.

 Bravo 20 od Boston Acoustics

Para głośników Bravo 20 umieszczona pionowo w narożnikach pokoju tworzy zaskakująco szeroką scenę dźwiękową, zapewniając prawdziwie wierną reprodukcję dźwięku stereo w szerokim zakresie. Unikatowy kanał powietrzny głośnika przyczynia się do smukłości jego profilu, pozwalając jednocześnie na jego "pełny oddech" i zapewniając głęboki bas. Aby móc dopasować się do każdego wnętrza, Bravo 20 oferowany jest w czarnym i białym wykończeniu obudowy. Głośnik będzie dostępny od końca marca 2012 w cenie detalicznej 695 zł/szt. Odwiedź www.bostona.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Boston Acoustics Bravo 20 w skrócie:

• Wielofunkcyjny głośnik dwudrożny

• Konstrukcja o unikatowym, klinowatym kształcie ułatwia zastosowanie w narożnikach pomieszczeń, sufitach i innych ciasnym miejscach

• Właściwa dyspersja dźwięku zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej

• Aluminiowa kopułka głośnika wysokotonowego z AMD dostarcza gładkich, naturalnych dźwięków wysokich

• Wentylowana obudowa wzmacnia niskie częstotliwości

• Uniwersalne uchwyty i elementy mocowania w komplecie

• Dostępne w kolorach: czarnym i białym z metalową maskownicą w odpowiednim kolorze

blog comments powered by Disqus
Nowatorskie głośniki Bravo 20 od Boston Acoustics