PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smok wraca do szkoły

AMD Radeon HD Serii 7800 wyznaczają nowe standardy dla przemysłu kart graficznych

AMD Radeon HD Serii 7800 wyznaczają nowe standardy dla przemysłu kart graficznych

Firma AMD (NYSE: AMD) oficjalnie ogłosiła wprowadzenie na rynek nowych produktów, pochodzących z wielokrotnie nagradzanej serii 28nm kart graficznych – AMD Radeon HD 7870 GHz Edition i AMD Radeon HD 7850. Karty te zbudowane są w oparciu o przełomową architekturę GCN firmy AMD, dzięki czemu są niesamowicie wydajne. Dodatkowo AMD Radeon HD Serii 7800 wyposażone są w magistralę PCI Express 3.0 i energooszczędną technologię AMD ZeroCore Power1,3,4. Gracze mogą natychmiast poszerzyć swoje pole widzenia i zanurzyć się w swoich ulubionych grach dzięki ulepszonej technologii AMD Eyefinity 2.0 i najbardziej zaawansowanym kartom graficznym na świecie. AMD Radeon HD 7870 GHz Edition i AMD Radeon HD 7850 są wyposażone w 2GB pamięci operacyjnej i będą dostępne w sprzedaży za pośrednictwem światowych partnerów firmy AMD, takich jak: ASUS, Club 3D, Diamond, Gigabyte, HIS, MSI, Powercolor, Sapphire, VisionTek i XFX, a także za pośrednictwem sprzedawców detalicznych i internetowych. Cena najnowszych Radeonów będzie rozpoczynała się od 249 USD.

,,Stworzone aby dominować, zaprojektowane z myślą o najwyższych osiągach i idące w parze z najnowocześniejszymi technologiami, karty graficzne AMD Radeon HD Serii 7800 oferują więcej niż najbardziej zaawansowaną na świecie grafikę, oferują wydajność na którą zasługują wszyscy gracze,” powiedział Matt Skynner corporate vice president i general manager GPU Division w AMD. ,,Firma AMD kontynuuje swoją świetną passę w produkcji kart graficznych do desktopów zapewniających nieporównywalną moc obliczeniową i nowe technologie jak choćby bezkonkurencyjna architektura GCN zwiększająca wrażenia z gier.”

„Firma AMD wprowadziła na rynek kompletną linię nowej generacji kart graficznych w bardzo krótkim czasie,” powiedział Robert E. Bellack, CEO, Newegg North America. „Wraz z premierą kart graficznych AMD Radeon HD 7800, będziemy w stanie zaoferować naszym klientom kompletną linię kart wyprodukowanych w 28nm procesie technologicznym, zapewniając tym samym moc, jakiej potrzebują w grach. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą AMD przy wprowadzaniu tych kart na rynek.”

Karty graficzne AMD Radeon HD 7800 znacznie podnoszą poprzeczkę w dziedzinie grafiki zapewniając nabywcom arsenał najnowocześniejszych narzędzi, takich jak: technologia AMD PowerTune, AMD Eyefinity 2.0, AMD CrossFire i 2GB GDDR5 pamięci operacyjnej, która usprawnia wszelkie gry i aplikacje dostępne na rynku2,3,5.

AMD Radeon HD serii 7800

,,Karty graficzne AMD Radeon HD Serii 7800 są zaprojektowane dla zapewnienia wydajności wymagającym graczom,” powiedział Chance Lyon z Zombie Studios. „Blacklight Retribution to gra, która zapewni najbardziej zaawansowaną grafikę spośród tytułów zaplanowanych na 2012 rok. Zaangażowanie firmy AMD w stałe ulepszanie technologii kart graficznych, jak chociażby poprzez architekturę GCN oznacza, że gracze będą mogli cieszyć się wszystkimi zaletami graficznymi z gry „Blacklight” zaraz po zainstalowaniu karty graficznej AMD Radeon HD Serii 7800 w swoim komputerze.”

blog comments powered by Disqus
AMD Radeon HD Serii 7800 wyznaczają nowe standardy dla przemysłu kart graficznych