PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Philips skupia swoje dążenie do perfekcyjnego dźwięku na słuchawkach Philips Fidelio L1

Philips skupia swoje dążenie do perfekcyjnego dźwięku na słuchawkach Philips Fidelio L1

Po przedstawieniu nagradzanych komponentowych zestawów Hi-Fi, zestawów kina domowego i głośników ze stacją dokującą, dążenie Philipsa do dostarczania dźwięku o jakości, której pragnie artysta, wchodzi na wyższy poziom dzięki wprowadzeniu produktów należących do najwyższej kategorii słuchawek. Wyjątkowe nowe słuchawki Philips Fidelio L1 pozwalają usłyszeć każdy szczegół i nutę oryginalnej kompozycji, a ich wzornictwo i komfort użytkowania są najwyższej klasy.

Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy głośników, luksusowych komponentów i aluminiowej obudowy, nowe słuchawki Fidelio L1 zapewniają wierność dźwięku, zarówno w domu, jak i poza nim – dzięki temu możesz wychwycić wszystkie niuanse swoich ulubionych utworów.

Słuchawki zaprojektowane z niezwykłą starannością i precyzją, charakteryzujące się pięknym wzornictwem i wykończeniem, zostały stworzone z myślą o komforcie użytkownika i dopracowane przez najlepszych specjalistów z zespołu Philips Golden Ears pod kątem doskonałej precyzji i naturalnego zrównoważenia dźwięku.

Usłyszysz najczystsze dźwięki za sprawą wysokiej klasy 40 mm wentylowanych głośników neodymowych, które mają dostarczać podbite, ale w sposób kontrolowany, niskie tony oraz naturalny środek pasma, dzięki czemu pełne spektrum dźwięku w każdej piosence przekazywane jest z najwyższą precyzją. Ponadto eksperci starannie zaprojektowali aluminiowe elementy nauszne w celu zminimalizowania rezonansu i wibracji.

słuchawki

Ciesz się najgłębszym basem dzięki półotwartej konstrukcji słuchawek. Starannie utkany, dźwiękoszczelny materiał wbudowany w stalową maskownicę izoluje szumy płynące z otoczenia. Natomiast pochylone gniazdo głośnika dopasowano do naturalnego kąta nachylenia ucha, aby zredukować odbicia dźwięku i uzyskać taką jego dokładność, by można było wyraźnie usłyszeć każdy instrument i każdą nutę nawet w najbardziej skomplikowanych kompozycjach muzycznych.

Poza niezwykłymi doznaniami słuchowymi nowe słuchawki oferują także prawdziwy komfort i trwałość. Wyściełane elastyczną pianką gwarantującą najwyższy i trwały komfort użytkowania, a pałąk na głowę pokryty wytrzymałą, cienką skórą zapewnia niezmienną sprężystość. Ponadto w pełni regulowany pałąk i elementy nauszne można idealnie dopasować, co umożliwia nieprzerwane doznania muzyczne i zachowanie wrażenia jej przestrzenności.

W zestawie wraz ze słuchawkami znajdują się:

zintegrowany pilot i mikrofon do urządzenia iPhone/iPod/iPad

3,5 mm przewód audio (1,3+1,2m)

adapter 3,5-6,3 mm do urządzeń Hi-Fi

woreczek do przechowywania słuchawek, aby zachować je w idealnym stanie

Rekomendowana cena detaliczna brutto wynosi 1299 PLN

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Philips skupia swoje dążenie do perfekcyjnego dźwięku na słuchawkach Philips Fidelio L1
Autor: Rysia