PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Tracer Eureka – bezprzewodowa mini klawiatura

Tracer Eureka – bezprzewodowa mini klawiatura

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje uniwersalną, bezprzewodową mini klawiaturę Eureka. To niewielkie urządzenie, mieszczące się w poręcznym etui, znacznie poprawia komfort korzystania z tabletów, smartfonów, konsoli PlayStation 3, czy urządzeń typu media center z obsługą bluetooth.

Klawiatura Eureka jest w pełni zgodna ze standardem Bluetooth 2.0, dzięki czemu współpracuje z większością urządzeń pracujących pod kontrolą systemów Android, iOS, Mac OS, Windows czy Symbian. Zalety tej niewielkiej klawiatury docenią również posiadacze konsoli Playstation 3 oraz wszelkiego rodzaju zestawów typ media center (z obsługą Bluetooth).

Klawiatura jest wyposażona w 16 klawiszy funkcyjnych, za pomocą których możemy m.in. zmieniać kolejność odtwarzanych utworów, teledysków, regulować poziom głośności czy uruchamiać dedykowane aplikacje w poszczególnych systemach operacyjnych. Ponadto na spodzie klawiatury znajdziemy wbudowany touchpad, dodatkowo rozszerzający możliwości wykorzystania Eureki.

Tracer Eureka 2

Eureka jest zasilana za pomocą dwóch baterii AAA. W wersji Premium do klawiatury dołączone jest wygodne etui, które umożliwia jej bezpieczne przechowywanie i przenoszenie.

Niewątpliwym plusem Tracer Eureka jest także bardzo atrakcyjna cena. Za 139 złotych (159 PLN wersja z etui) otrzymujemy w pełni funkcjonalną, przenośną klawiaturę, touchpad i uniwersalny pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego będziemy mogli zarządzać pracą wielu urządzeń. Produkt jest objęty 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Tracer Eureka – bezprzewodowa mini klawiatura
Autor: Łukasz